Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też weszło. Ale ten Venom... Ja to nei wiedziałem co się dzieje przy starcie - myślałem że mi "gaz" nie działa :D

Dobrze że Hysz potem wszedł bo Grima nie miałem na FL i za pierwszym razem nie zatrybiło.

Jeszcze raz dzięki.

 

UP: Pamiętajcie - już o tym Grigori pisał - wszyscy w team muszą być na waszych Frend Listach.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
UP: Pamiętajcie - już o tym Grigori pisał - wszyscy w team muszą być na waszych Frend Listach.

Eeeeee ja nie miałem nikogo oprócz Ciebie i Sakiu... zaliczyło jak pisałem za drugim razem wiec to chyba nie jest taka znowu konieczność.

O fak - to nie wiem o co chodziło i czemu za pierwszym razem nie weszło :(

Odnośnik do komentarza
(...) Ja to nei wiedziałem co się dzieje przy starcie - myślałem że mi "gaz" nie działa :D

(...)

Dokładnie...myślałem, że mi się krzyżak zepsuł i nie chce mi szybciej jechać:D Odzwyczaiłem się od takiego tempa, przez to w pierwszym wyścigu, źle wymierzyłem przy zeskakiwaniu z tej "bocznej platformy" ( to po prawej ) i wpadłem między trasę;)

Ale trofeum wpadło, fajnie.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Ja jutro mam zamiar nabić ECL i AP, tak żeby mi tylko łatwe AG Assasin i Wipeout Dis(pipi)le zostały ~_~ no zobaczymy czy się uda, bo wczoraj koszmar, 10 razy chang project z eventu 8 kończyłem na 7-8 miejscu, a event wcześniej gold elite wpadł za pierwszym razem WTF?! czyżby gra oszukiwała i podnosiła poziom AI w ostatnim evencie? o_O

Odnośnik do komentarza

XM16E1 - teraz pozostało żyłowanie czasów i trzepanie online... www.wipeoutzone.com - wbij na tą stronę i zgadaj się z ziomkami na szpil online. Zmiażdżą Cię :P Gwarantuję :P Szczególnie Leungbok, kanar, Wellington86, Asayyeah, Amorbis, djKyoto, eLhabib, emwu23 (POLAK !!!). Nie raz i nie dwa razy dostałem od nich baciochy :P

 

Także jak się komuś z was nudzi, to dodajcie do kumpli kanara (Francuz) i się zgadajcie na szpil. To jest czołówka światowa :D Także wygrać trudno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...