Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie troszkę więcej czasu miałem i nabiłem sobie te śmieszne trofea, jak zginięcie na novice, split screen i inne takie xD

 

No i już tylko 3 medale brakują do wszystkich gold w 3 pierwszych eventach :) na jednym nawet nabiłem 150+ czas na świecie lala xD

 

BTW! zrobił ktos to trofeum z wygraniem wszystkich wyścigów w 8 trackowym turnieju? na skilled lub elite? :o

Odnośnik do komentarza
BTW! zrobił ktos to trofeum z wygraniem wszystkich wyścigów w 8 trackowym turnieju? na skilled lub elite? :o

To jest banalne, ustawiasz sobie pierwszą lub drugą mapę(najprostsze), na skilled i jak masz troszkę umiejętności to z łatwością wygrywasz. Gorzej z tym na elite z 16 wyścigami to jest przegięcie.(na każdej trasie) :o

Odnośnik do komentarza

Ustaw AB czułość na 100%, pomoże z tym trofeum na 20 perfect zonow....Ja robie już perfect lapy do zone zen bez problemu :)

 

No i Anulpha Pass jest stworzona do zonów, jeśli czasem robisz na innym torze....

 

Na tym torze jedyne miejsce gdzie można mieć problem na początku to zaraz za 3 speed padami, co jest zwęrzenie, wtedy wystarczy odpić z SS na prawo na zakręcie zaraz przed zwęrzeniem i potem dać raz z AB, powinnieneś wejść prosto w sam środek. Działa na zone 16+....na wolniejszych zonach nie ma co, trzeba wejść wszędzie bez uderzenia, nie ma szans w ogóle w cokolwiek trafić tak wolno jest :o

Odnośnik do komentarza

wiadomo,że na anlpha pass,ja inne trasy do zone nie odpalam :P problem jest taki,że po przejechaniu ok 4 okrążeń perfekcyjnie na 5-6 zawsze gdzieś zachaczę i o dziwo rzadko kiedy na tym zwężeniu ,a częściej na pierwszym zakręcie na tej trasie lub na dwóch szybkich zakrętach zaraz po tym zwężeniu ,które opisałeś

Odnośnik do komentarza

Ani nie gadaj :/ Ale Changou wyjątkowo łatwo poszło, tzn jakieś 30 minut siedziałem przy tym. Ofkors kurw się sypało co niemiara, ale koniec końców udało się ;) Gorzej Sebenco Climb. Tam to próbowałem wszystkiego, aż w końcu rozwaliłem ich. Zawsze jak grałem na trudnej trasie to cały czas dostawałem wpierdol, ale jak już wygrałem, to wysoko, 2-sekundową przewagą. Staram się też czitować wszędzie gdzie się da :P Mam na myśli barrele, np. na Sol2 wyskakuję na barierce (tam gdzie nie ma barierek, na tym łuku) i barrel = +0,5 s :)

 

Jutro zabieram się za Zico ;)

Odnośnik do komentarza

Także zdobyłem Elite Campaign Legend, a Sebenco i Changou dobijały mnie strasznie, tak jak mówisz Grigori to czy ma się szanse wygrać to wiadomo praktycznie tuż po starcie. Jak sobie pomyślę, że jeszcze raz będę musiał na tych torach wygrać i do tego reversy na których w ogóle nie jeździłem i muszę się nauczyć by zdobyć te cholerne Arcade Perfect, potem jeszcze Zone Zeus i Beat Zico, które akurat mi wychodzi dość mizernie, ale to kwestia treningu beczek. Muszę zdobyć platynę zanim zacznę grać w nowe gry, bo wyjdę z wprawy i po ptokach : P.

Odnośnik do komentarza

ta....oglądałem drabinkę lol, pare razy próbowałem....chyba wylądowałem gdzieś na 1k+ miejscu ;p

 

Nie ma to jak anulpha pass :) btw chyba będę musiał wyłączyć efekty zone żeby nabić 75....dochodze do mach 1 i ten biały z czarnym czy co to są za kolory...bardzo okropnie wyglądają i prawie nic nie widzę....a mogłem nabić tego zeusa bo przy machu miałem 85% energii ~_~, która poszła latać przez to, że nie widziałem zakrętów xD

 

Hmm może byc też tak, że jak parę razy pośmigam na machu to się przyzwyczaję, ale jak narazie kolorystyka zone mach 1 mi przeszkadza o_O

Odnośnik do komentarza

Zaczynam robić Arcade Perfect i póki co nieźle mi to (chyba) idzie :D Dziś zrobiłem Anulphę, Metropię, Chengou i Vinetę :)

 

Jak ja się cieszę, że Zeusa mam już za sobą... To była katoraga, ale fun daje niesamowity. Naprawdę nie spodziewałem się, że WHD dostarczy mi tyle zabawy. W końcu, jak już wcześniej pisałem, to mój pierwszy WipEout, tak na poważnie.

 

Online już się nie ścigam, bo nie chce mi się już wygrywać z jakimiś dzieciakami. To już jest nudne. Oczywiście czasem trafi się jakiś wymiatacz, ale naprawdę bardzo rzadko...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...