Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Za pierwszym razem padłem po 2h, zrobiłem sobie przerwę i później pobiłem czas po niecałej godzinie przeklinania....muszę stwierdzić, że chyba nie da się ot zagrać i pobić za pierwszym razem....za każdym podejściem ucinałem 0.20s....myśle, że dałbym radę jeszcze uciąć, ale po co ;p

 

TIP

Najważniejszy jest pierwszy zakręt, jak tam chociaż raz stukniesz w bandę, lub nie trafisz w speed pada, albo zamiast SS użyjesz AB to stracisz najwięcej czasu. Ja zrobiłem to z 3 BR, 2 za metą i 1 przed metą na speed padzie.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajcie Panowie ;) Przecież jak się dojdzie do wprawy to wygrane na Raceboxie wpadają szybciutko. Np. z takim Zico to się "męczyłem" może ze 100 lapów, więc też nie jest to jakaś wybitnie duża ilość czasu. Rozumiem, że można stracić parenaście godzinek na Zeusie, ale to też jest do zrobienia.

 

Naprawdę to nie jest tak męczące jak się wydaje ;) Jak zrobiłem platynę, to sam się dziwiłem, że "tylko tyle???".

 

 

DO ROBOTY !!!

Odnośnik do komentarza

Na Phantomie nie ma innej opcji niż Feisar. Na Sebenco szczególnie. Liczą się skręty, a reszta na drugim planie. Wszyscy myślą, że pojazd musi być szybki, żeby szybko jeździć. Bullshit. Np dzisiaj koleś online napisał mi, że hackuję, bo nie można jeździć Feisarem tak szybko na Phantomie. A to najłatwiejsza opcja. Serio. Ja całe Campaign na Elite i wszystko w Raceboxie przeszedłem Feisarem. Najpierw próbowałem Harimau i też mi się dobrze jeździło, ale potem spróbowałem Feisara i to jego polecam. :)

 

Come on, You can do it !!! :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja śmigam Asegaiem, mam na nim 50k punktów i doszedłem do wniosku, że team ssie, nawet harimau jest lepszy :( no ale jak już mam 50k loyalu to ku musze te 100k nabić...na reszcie mam 18k harimau i później już 10k xD epic fail!

 

Nareszcie nabiłem trophy za 500 punktów na każdy team xD same gold elity na 4 eventach i nareszcie ostatni team odblokowałem ~_~ trophy wpadł zaraz na następnym zone mode ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...