Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

trace motywacje :( Arcade perfect 4/16 i nie moge wygrac chang project, ktory zawsze za pierwszym razem ownowalem w eventach WTF LOL!!! arghhhhh .....

91k/100k Asegai to jest do zrobienia w godzine, no i sponge jakims cudem mi nie wszedl jeszcze o_O

 

ehh no nic, do konca roku platyne musze miec ffs!!! xD

 

EDIT: LOOOOOL prawie mam platyne i dopiero teraz kaplem sie, ze wciskajac kolko, wsysam bron i zamieniam na energie HAHAHA, jakbym wiedzial wczesniej to bym juz mial platyne xD dzieki temu 8/16 w 20 minut LOLOL

 

EDIT2: YES!! Wipeout Dis(pipi)le wpadło, zostało 8 tracków reversów do AP i z jakieś 400 absorbów przez moje noobowanie :(

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Do ECL zostały mi 4 komórki.

 

Co prawda 3 z nich to mapki, których nie ogarniam, a ten 4 to turnament.

Jutro na bank dam rade, teraz zbyt głowa mnie boli.

 

właśnie- potrzebuje kogoś do AG Assassin i Endurance. Jest ktoś chetny na jutro? Myślę, że między 20.30 a 24.00/1.00? Moge się odwdzięczyc tym samym

moje gg: 10305528 id: devil-bufrs

 

 

potem zabieram się za Arcade perfect i..... Zone Zeus...<brrr>

 

Odnośnik do komentarza

6 tracków....zaciąłem się na reversie moa therma xD ....normalny to pikuś w porównaniu do tego haha, ciągle zacinam się na zakręcie zaraz za metą kończącą okrążenie, jak tam nauczę się wchodzić na perfect to tor będzie złamany....

 

PS: juz nie mogę się doczekać ubermall, sol 2 na reversie >.>

Odnośnik do komentarza

ok Moa Therma poszła, jeśli to było najtrudniejsze to nie wiem dlaczego teraz leże na metropii xD ale ta też niedługo padnie, bo już kilka razy byłem drugi, raz powinienem być pierwszy ale znoobowałem ostatnią prostą xD

 

No nic, 12/16 i jak padnie Metropia to dzisiaj jeszcze Sebenco pojadę, a ostatnie dwa zostawie na czwartek bo mam wolne xD

 

EDIT:

15/16 i wisze na Sebenco Climb, wydaje się nie do zrobienia xD, Sol 2 zajął mi 10 minut ~_~

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Jak co to juz jestem na ps3 i gram :)

 

 

jak ktos chetny do pomocy to: devil-bufrs

 

 

xm16e1- dodalem cie :]

Ja nic nie dostalem :P ID : XM16E1__PL ( 2x"_")

 

 

teraz właśnie kuzyn mnie odwiedził, za 1 godz możemy zagrac na bank...

 

a zaproszenie wyslałem.... chyba nic nie z(pipi)ałem :P

 

 

 

ale dodaj ty mnie, ja za 1 godz. będę na 100%

 

 

sry jeszcze raz :]

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza

ECL już jest!!!

 

teraz tylko arcade perfect i zone zeus zostały, z tych bardziej hardcore'owych!:)

 

Motion Master - móglby ktos wytłumaczyc? zrobiłem zgodnie z polskim poradnikiem a i tak nie weszlo....:/

 

 

 

myśle.... mam nadzieje, że do końca tyg. będe miał platynke :)

 

 

aha! ktoś chętny na: Bling Brigade? myśle, że XM16E1 by się pisał.... ale jeszcze 6 z chromami....?;p

 

 

będę wdzięczny :]

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza
ECL już jest!!!

 

teraz tylko arcade perfect i zone zeus zostały, z tych bardziej hardcore'owych!:)

 

Motion Master - móglby ktos wytłumaczyc? zrobiłem zgodnie z polskim poradnikiem a i tak nie weszlo....:/

 

 

 

myśle.... mam nadzieje, że do końca tyg. będe miał platynke :)

 

 

aha! ktoś chętny na: Bling Brigade? myśle, że XM16E1 by się pisał.... ale jeszcze 6 z chromami....?;p

 

 

będę wdzięczny :]

 

Chętnie pomogę, weekend od rana do nocy albo nieważne, zbierzecie ludzi to zawołajcie mnie xD.

Odnośnik do komentarza
ECL już jest!!!

 

teraz tylko arcade perfect i zone zeus zostały, z tych bardziej hardcore'owych!:)

 

Motion Master - móglby ktos wytłumaczyc? zrobiłem zgodnie z polskim poradnikiem a i tak nie weszlo....:/

 

 

 

myśle.... mam nadzieje, że do końca tyg. będe miał platynke :)

 

 

aha! ktoś chętny na: Bling Brigade? myśle, że XM16E1 by się pisał.... ale jeszcze 6 z chromami....?;p

 

 

będę wdzięczny :]

 

Chętnie pomogę, weekend od rana do nocy albo nieważne, zbierzecie ludzi to zawołajcie mnie xD.

 

 

ja bym proponowal niedziele ok. 18/19....

 

niech się podpisuje, kto będzie :)

 

 

może już do tego czasu zrobie zz i Arcade perfect i to trofeum będzie ostatnie?;p

 

 

moje id: devil-bufrs

dodawac mnie :]

 

kto jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...