Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powinienem być codziennie, tak więc PW na PSN i dołączę.

Super. Kolejny dyspozycyjny więc jest nas już 4.

 

Jak dasz znać wcześniej, to wezmę konsolę i coś pomogę.

Ok. To daj znać jak już przejdziesz całą kampanię Wipeout HD i będziesz miał wymaganą skórkę.

 

@Spuczan

Skrzynka oprozniona.

 

Ja moge piatek, sobota od 21. Potem moze byc ciezko.

Dostałem wiadomość.

 

jak będzie wam brakowało kogos to, PW na PSN i postaram się dołaczyc (po 20~21:00)

Zgarniam Cię. 

 

Alex van Cube wypada więc w tej chwili jest nas nadal 8 z tym, że Primal1nstincts jest z USA i ciężko będzie dopasować porę:

1. Spuczan - Spuczan

2. Square - GrzesPL

3. Kyo - Old_Kyo

4. ussr - dar-kos* (nie zgłasza się/ nie odpowiada - na razie lista rezerwowa)

5. Mejm - ?

6. CoATI - CoatiXan

7. ubol - ?

8. VeraciousAura - Primal1nstincts

 

Potrzebuję jeszcze 1 osoby i będziemy mogli zagrać ten wyścig.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

Pierwszy termin poniedziałek tj.18.05.2015 godzina 21.30. Bardzo proszę żeby wszyscy zainteresowani potwierdzili swoją obecność (PSN/PW lub w tym temacie). Pamiętajcie, że musi być 8 graczy żeby udało się zdobyć trofeum.

 

1. Spuczan - Spuczan

2. Square - GrzesPL

3. Kyo - Old_Kyo

4. ussr - dar-kos

5. Mejm - ?

6. CoATI - CoatiXan

7. ubol - ?

8. Alex van Cube - Ugly_Alex

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że pomogę :)

 

Wczoraj był niezły sajgon ale na szczęście udało się to ogarnąć i próba zakończyła się powodzeniem. W jednej chwili dostawałem mnóstwo wiadomości od was na PSN, na forum a do tego wyścig uruchamiał się automatycznie co parę sekund a oprócz tego napisało do mnie jeszcze paru użytkowników którzy też chcieli wbić tego trofika. Parę razy nie udało się przerwać w efekcie czego ubol i Alex nie zdążyli wybrać skórki.  W dodatku Square coś mówił przez hs ale miałem wyłączony dźwięk bo dziecko spało.

 

Jeżeli ktoś jeszcze będzie chciał zdobyć to trofeum to jak najbardziej pomogę. Wczoraj już nie mogłem za co przepraszam. Dajcie znać na forum lub PSN (Spuczan). Dzień, miesiąc i rok nie gra roli bo Wipeouta HD nie skasuję z dysku. Grać mogę tylko wieczorami. No i jest szansa, że wyjadę w delegację. Ale kiedyś wrócę  :sorcerer:

 

Jak ktoś chce pomóc w zdobyć następnego trofika to zapraszam na PW. Potrzebuję załatwić 50 graczy online. Najlepiej jakby to były osoby ogarnięte umiejące się ocierać o bandy i nie niszczące swoich pojazdów. 

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...