Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwne, mi sie nigdy cos takiego nie przytrafilo, chociaz czasem walne taka bombe ze przeciwnika powinni od razu w worek zawinac ;] a ten jeno sie odchyli i dalej nagina.

 

Chyba ze to sie sprawdza w walce waga ciezka vs. piorkowa. No i kolejna rzecz ktora denerwuje jak przeciwnik po nokaucie blisko lin przed liczeniem zsuwa sie nienaturalnie na ring.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mialem dosc dziwna sytuacje, uderzylem kolesia ze sie zamroczyl, brakowalo jedno ciosu do poslania na deski, a ten wywalil mi kombo co sie praktycznie nie zdarza, bo w zamroczeniu typki tylko sie chowaja od ciosow, a po kombie padlem na deski i nie wstalem...

 

Ogolnie to sie zastanawiam jak niektorzy wywalaja takie szybkie comba dwa z dolu dwa na gore i silny upercutt na final, mimo stylu walki - speed nigdy czegos takiego nie udalo mi sie zlozyc.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj mialem dosc dziwna sytuacje, uderzylem kolesia ze sie zamroczyl, brakowalo jedno ciosu do poslania na deski, a ten wywalil mi kombo co sie praktycznie nie zdarza, bo w zamroczeniu typki tylko sie chowaja od ciosow, a po kombie padlem na deski i nie wstalem...

 

Ogolnie to sie zastanawiam jak niektorzy wywalaja takie szybkie comba dwa z dolu dwa na gore i silny upercutt na final, mimo stylu walki - speed nigdy czegos takiego nie udalo mi sie zlozyc.

Proste są bardzo szybkie i służą klejeniu combosów, jak szybko potrafisz trzepać analogiem to coś takiego łatwo złożyć. Już nie mogę się doczekać czwórki z resztą części spędziłem przy ps2 kilkaset godzin :rolleyes:

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

napewno gra zawita w mojej kolekcji. pamietam z moment, w ktorym z niecierpliwoscia czekalem na kuriera ktory mial dostarczyc mi FNR 3 bo szykowalem sie na nocke z kumplem jeszcze na X360. teraz nie bedzie inaczej. fizyka gry w trailerze GNIECIE. zobacznie na to jak swietnie dopracowali obecna juz w FNR 3 mimike twarzy zawodnikow, jak "zachowuje" sie rekawica po uderzeniu. :)

Odnośnik do komentarza

zamiast poprawic animacje to dopasili grafike dali jakas tam niby fizyke(oczywiscie skrypty) troche poprawili kolizje i gotowe.... w szumnych zapowiedziach animacja jest ultra plynna [przyklad z 3 http://www.youtube.com/watch?v=AFytUYE-GjE ] a w samej grze jakas rwana i sztuczna-przeciez te pokazy na e3 byly real time;).... gameplay z 4 ten sam bol (nie znjade juz filmiku gameplay ale gdzies widzialem)......o co kaman??!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...