Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dziś trochę w demko i tylko utwierdziłem się w przekonaniu że warto zainwestować w preordera, co właśnie przed chwilą zrobiłem. Combo FNR 4 + oficjalna czapeczka zrobiły swoje, szkoda że sklep PE wysyła UPSem, z którym to miałem wiele przygód i nie dałbym im głupiego listu do przewiezienia ;).

 

Odnośnik do komentarza

a ja sie zawiodlem. Dla mnie jest zdecydowanie za szybko, zrobilo sie z tego arkadowe mashowanie przyciskow. Brak zbic ciosow przeciwnika to dla mnie kolejny minus. Demo z lekka mnie zniechecilo - wole juz 3ke i nie wiem, czy najnowsza odslone bede w ogole kupowal...

Odnośnik do komentarza

Gralem w demko - Fight Night 3 jest O NIEBO lepsze. Zaluje, ze je wymienilem. Najprawdopodobniej kiedy zakupie juz UFC 2009, to sproboje znowu wychaczyc FN3 na allegro za jakas dobra cene.

@Orion - pewnie, ze latwiej sie wyprowadza ciosy, gra stala sie bardziej casualowa. Sterowanie jest beznadziejne - w porownaniu do FN3 o niebo mniej wygodne. Wyprowadzanie ciosow jest na maksa uproszczone, ciosow jest nieporownywalnie mniej (trudno, zeby bylo inaczej, skoro galka sie jednoczescie wyprowadza ciosy na dol i gore - wczesniej trzeba bylo przytrzymac bodajze R1 zeby nawalac dol). Grafika - lepsza? Sprawa dyskusyjna, postacie wygladaja mniej naturalnie i jakos tak plastikowo. Na dodatek zmieniono kat kamery - co jest jednym z kilku czynnikow, ktore sprawily, ze kompletnie nie czuc sily ciosow.

Wkurza mnie juz to cale casualowienie i upraszczanie gier. Co bedzie dalej? Wbudowane aimboty w FPSach?

Odnośnik do komentarza
Gralem w demko - Fight Night 3 jest O NIEBO lepsze. Zaluje, ze je wymienilem. Najprawdopodobniej kiedy zakupie juz UFC 2009, to sproboje znowu wychaczyc FN3 na allegro za jakas dobra cene.

@Orion - pewnie, ze latwiej sie wyprowadza ciosy, gra stala sie bardziej casualowa. Sterowanie jest beznadziejne - w porownaniu do FN3 o niebo mniej wygodne. Wyprowadzanie ciosow jest na maksa uproszczone, ciosow jest nieporownywalnie mniej (trudno, zeby bylo inaczej, skoro galka sie jednoczescie wyprowadza ciosy na dol i gore - wczesniej trzeba bylo przytrzymac bodajze R1 zeby nawalac dol). Grafika - lepsza? Sprawa dyskusyjna, postacie wygladaja mniej naturalnie i jakos tak plastikowo. Na dodatek zmieniono kat kamery - co jest jednym z kilku czynnikow, ktore sprawily, ze kompletnie nie czuc sily ciosow.

Wkurza mnie juz to cale casualowienie i upraszczanie gier. Co bedzie dalej? Wbudowane aimboty w FPSach?

W ogóle się z tobą nie zgodzę. Że niby grafika to sprawa dyskusyjna? Pod żadnym względem. Dopiero teraz walka przypomina ta z telewizji, masa wyprowadzanych ciosów, blok wcale nie oznacza obronę przed np. hakiem, jest szybciej (!) i między zawodnikami nie ma tej niewidocznej ściany, wyśmienite kolizje ich ciał, faktycznie świetnie zrobione miesnie bokserów. Gra stoi na najwyższym poziomie.

 

Już wyobrażam sobie te szpile przez wakacje w FNR 4 i UFC 2009 :)

Odnośnik do komentarza

Po tym co tu czytam boje się demko sciągać , jak to na gałce sa ciosy na góre i dół :o Jak to nie ma zbicia ciosów ? Przeciez to śmierdzi bezsensem ! Ściągne na jutro i obadam zdam też wstepną relacje ;) Poprzednich czesci byłem maniakiem i to nie małym także jak to będzie h.ujnia to sie chyba załamie ;(

Odnośnik do komentarza

graficznie i technicznie może lepiej niż w FNR3(choć tam mi te postacie jakoś bardzij ludzi przypominały no i wg mnie oświetlenie było lepsze) ale gameplay jest wg mnie spiepszony na maxa.Dlaczego?

-za szybko

-beznadziejny system ciosów(jedną gałą bije się ciosy na górę i na dół,ile ja razy gałą wykręciłem cios w szczękę,a chłopek mi w grze pięknie bił w okolice pępka)

-mniejsza ilość ciosów

-nie ma zbicia ciosów

 

FNR3>FNR4

Odnośnik do komentarza
Kolejna gra od EA, która na PS3 prezentuje się znacznie gorzej. Wszystko jest bardziej wyblakłe, mniej szczegółowe i potrafi chrupnąć.

Narazie to tylko demko ale w pełnej wersji pewnie dużo się nie zmieni, wstyd że panowie z EA dalej nie potrafią dostarczyć takiego samego produktu na obie platformy :/.

co? to jak wglada FNR 4 na X360? teraz to mnie ta informacja troche wkurzyla... ale nie powiesz, ze FNR 3 na PS3 byl slabszy ;)

Odnośnik do komentarza

..........nie wierze .........jak można zepsuc tak doskonałą pozycje ;( Ta gra jest straszna !Wygląda beznadziejnie , gra się w to jak w facebreaker , kolesie się ruszają jak na łyżwach ,grafika wcale nie jest lepsza, ogólnie padaka ,jedna walka wystarczyła mi by się utwierdzić w przekonaniu że 3 czesc dużo lepsza ! Odrzuca mnie tylko i wyłącznie uproszczenie,brak ciosów,wyrywań i sterowanie czyli ciosy na jednej gałce na góre i dół .EA wy geje!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Na x360 wszystko ma głębsze kolory i animacja w ogóle nie chrupie, moim zdaniem jest dużo lepiej. Całe szczęscie że prerodera złożyłem na wersje x360 :]. A w FNR3 na PS3 nie grałem ;).

jakos nie chce mi sie w to wierzyc :)

 

ogolnie was nie rozumiem, gra mi sie bardzo przyjemnie, sadzic po demie za duzo nie mozemy, ale mysle ze to lepsza pozycja od FNR 3, przynajmniej dla mnie i na bank ja kupie ;) co mnie przyciaga to ta szybkosc i mozliwosc naparzania przez blok az sie go zbije - to bardzo oddaje prawdziwa walke na ringu. jestem zdecydowanie na tak dla tej pozycji i kase na ta gre juz szykuje :)

Odnośnik do komentarza

dalej nie wierze. polecialem dzisiaj do znajomego na X360 zagrac w demo FNR 4 i nie stwierdzam roznicy. ta sama gra, a wy to po prostu wyolbrzymiacie.

 

swoja droga dlaczego piszecie ze w systemie rozgrywki w FNR 4 nie ma zbic ciosow? jest to nieprawda, panowie ;) z rund, ktore dzisiaj rozegralem, pare razy mi sie to udalo (wszystko Pac-manem, bo jest po prostu szybszy). trzeba to w odpowiednim momencie wyczuc i zbic - chyba najtrudniejszy element rozgrywki.

 

w FNR 3 gameplay byl duzo bardziej statyczny i zdecydowanie latwiejszy. jednym sie to podoba, drugim nie. ja naleze do tych, dla ktorych w grach sportowych na pierwszym miejscu stawiam oddanie prawdziwego widowiska sportowego. nie liczy sie dla mnie fakt, ze rozgrywka staje sie z tym trudniejsza, bo z czasem po prostu sie do tego przyzwyczaje. tutaj zalapalem bakcyla i nie ma zlituj.

 

tak jak w FNR 3 pogrywalem nocki z kumplami, az niezrecznie bylo w srodku nocy ryczec po efektownych knock-outach, tak tutaj jestem przekonany ze emoecjonujace partyjki wroca! :)

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

W jakikolwiek Fight Night Round który grałem to tylko na PSP, więc jako takiego porównania nie mam. Cóż, w warunkach w jakich póki co gram na odbiorniku SD demo wygląda obłędnie. Na początku miałem problemy z powaleniem przeciwnika jednak z czasem zacząłem ich kłaść bez problemu. Jak dla mnie gra jest rewelacyjna. W demie UFC wystarczyło sadzić ciągle wysokie kopy na łeb i przeciwnik leżał. Tutaj tego nie zauważyłem (bo nie ma kopów? :D Nie, nie dlatego). Zresztą póki co nie mogę porównywać obu gier bo i tak to tylko dema.

 

I na koniec bonus ;) - K.O.

Odnośnik do komentarza
graficznie i technicznie może lepiej niż w FNR3(choć tam mi te postacie jakoś bardzij ludzi przypominały no i wg mnie oświetlenie było lepsze) ale gameplay jest wg mnie spiepszony na maxa.Dlaczego?

-za szybko

-beznadziejny system ciosów(jedną gałą bije się ciosy na górę i na dół,ile ja razy gałą wykręciłem cios w szczękę,a chłopek mi w grze pięknie bił w okolice pępka)

-mniejsza ilość ciosów

-nie ma zbicia ciosów

 

FNR3>FNR4

..........nie wierze .........jak można zepsuc tak doskonałą pozycje ;( Ta gra jest straszna !Wygląda beznadziejnie , gra się w to jak w facebreaker , kolesie się ruszają jak na łyżwach ,grafika wcale nie jest lepsza, ogólnie padaka ,jedna walka wystarczyła mi by się utwierdzić w przekonaniu że 3 czesc dużo lepsza ! Odrzuca mnie tylko i wyłącznie uproszczenie,brak ciosów,wyrywań i sterowanie czyli ciosy na jednej gałce na góre i dół .EA wy geje!!!!!!!!!!!

Cala prawda ;)

Voytec - to dobrze, ze ci sie ta gra podoba. Gra byla ustawiona na inny target niz FN3. Wiadomo - uproszczenie = wieksza sprzedaz. Wii i reszta jest tego doskonalym przykladem. Co do grafy - tworcy FN3 dokonali niemozliwego. Kilka lat temu potrafili wydac gre, ktora oprawa graficzna powalala nie tylko w dniu premiery, ale rowniez robi to dzisiaj. Modele postaci sa bardzo realistyczne i dopracowane. Nie powiem, ze bezkonkurencyjne, bo w UFC 2009 rowniez stoja na takim samym - wysokim poziomie. Cala ta perspektywa FN4 mi sie nie podoba. To wlasnie FN3 mi bardziej przypominalo prawdziwe walki bokserskie. Modele postaci w FN4 wygladaja jak wyjete z Rag Doll kung fu fists of plastic - doslownie, wygladaja, jakby byly zrobione z plastiku. Straaasznie sie zawiodlem na tej grze. Mam nadzieje ze ekipa od UFC nie pojdzie w tym samym kierunku co EA.

 

ChOomik - w UFC sproboj nastawic sobie najwyzszy poziom trudnosci. Wtedy nie wystarczy nawalanie kopami, bedziesz musial kombinowac.

Odnośnik do komentarza

mialem ciekawa sytuacje w pewnej walce. otoz, walczac Pac-manem nie trafilem w Huttona jak na ponizszym zdjeciu

 

photo1jiy.jpg

 

autentycznie podczas cofania w replayu, bylo slychac zdziwionego Pac-mana, ktory tylko wydal dzwiek: "huh?"

 

photo2o.jpg

 

z innego ujecia

 

photo3t.jpg

 

i bezlitosna kontra

 

photo4p.jpg

 

 

jak dla mnie takie momenty miazdza, az chce sie grac :)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

po paru partyjkach w demo: podobaj mi sie system unikow/blokow + kontra, jezeli sie ma refleks to jest z tego jakas satysfakcja, parowanie z FNR3 to przeszlosc, detekcja kolizji (patrz post wyzej) - miodzio; minusy to cala reszta, czyli komiksowi bokserzy (facebreaker?), gorsza kontrola nad bokserem, jak zagralem w FNR2 to dla mnie 'total punch control' to mala genialna rewolucja byla, teraz potrafili to pogorszyc, ogolnie jest dziwnie, jak na razie gorzej niz FNR3

 

musze pograc z kumplami - wtedy dopiero gra pokaze co jest warta

 

Odnośnik do komentarza

Pogorszyć?? Pod jakm względem? Ja musze jeszcze troche sie przyzwyczaić do tego ze ciosy na korpus wykonywane są tylko gałką, ale imo jest znaczy postępo od FN3, aż takiego sie nie spodzeiwałem, walka jest duzo bardziej realistyczna i o wiele szybsza. Wydaje mi sie tez ze jest ciut trudniej, a moze wiecej niż ciut, chociaz nie wiadomo jaki jest poziom w demie. W FN3 na najwyzszym poziomie jak sie czlowiek rozegral to przegrana walka to było marzenie... Ja poważnie rozważam opcje preordera po zagraniu w demo..

Odnośnik do komentarza

Ty chyba człowieku nie wiesz co piszesz , Jak można pisać że

Ja musze jeszcze troche sie przyzwyczaić do tego ze ciosy na korpus wykonywane są tylko gałką, ale imo jest znaczy postępo od FN3

 

Ku.rwa postep! No jest po mnie !usunięcie połowy ciosów i uproszczenie systemu tak by każdy jan mógł napierd.alać gałką we wszystkie strony no ja was ludzie prosze :) Dzisiaj odpaliłem drugi raz demo by się tak niemiłosiernie wkur.wić , nie no mam to w dupalu nie będe tu zasmiecał musze jakos zapomnieć o tej grze bo żal mi dupe sciska . Ea wiedziało że dla niedzielnych janów poprzednie FNR były troche za trudne więc zrobiło z tego lepszego facebrekera :]

Odnośnik do komentarza

Ja moze proponuje zebys panowal na testosteronem.

Mowiąc o postepie mialem na mysli ogolną rozgrywke a nie same ciosy. Połowę ciosów ci usunęli? - no to ma sens, bo pewnie uzywales tylko tych najmocniejszych.. :| Ja zawuwazylem tylko brak tych "supermocnych" ktore komicznie wyglądały bo bylo je widac chyba ze 2 sec przed zadaniem jak koleś sie "naciągał". Teraz sterowanie bardziej dla "Janów"? Moznaby tak stwierdzić chyba tylko przez to ze faktycznie latwo sie wdać w szybką i chaotyczną nawalanke, no ale to juz kwestia umiejętności zeby takiego Jana zdeklasować. Jak dla mnie takiemu Janowi bez wiekszych umiejętności sterowania ciągle bedzie wchodził sierp na korpus, czyli gala w lewo lub prawo...

 

... do nocy gralem i nie mialem dosyć, a kariery sie nie moge doczekać. BTW nie udało mi sie znokautować przeciwnika, jedynie kilka razy zamroczyć, ..ale moze nie gram jak Jan i to dlatego.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...