Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem, zagrałem , więc mogę coś napisać.

 

Na minus:

- gość który zapowiada walkę rusza się jak robot (wtf?)

- wejścia bokserów są strasznie krótkie ( pokazują jego staty i włącza się drugie wejście)

- sędzia mimo tego, że mówi to nie rusza ustami

- przy ogłoszeniu wyników nie jest podawana punktacja

- jeszcze co do końcówki sędzia nie trzyma rąk zawodników ( drobnostka, ale wnerwia)

 

Sama walka jest dobra choć trochę za szybka i zawodnicy cały czas chodzą w kółko przez co kręci się w głowie trochę :D

 

Grę na pewno kupię, bo daje dużo funu i fajnie się będzie walczyło z prawdziwym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

Demo całkowicie z(pipi)ane. Zamiast dać Tyson i Muhammada to wsadzili jakichś kolesi z wagi piórkowej chyba o ksywach Pacman i Hitman :lol: A totalnym przegięciem jest już to, że są tylko trzy rundy. (pipi), przecież to nie jest nawet rozgrzewka :/ Tak czy inaczej czekam na pełną wersje, bo zmiany w systemie są na plus (mim, że na początku gra wydaje się masherska). Jedynie do grafy można się przyczepić, jest trochę zbyt kolorowo.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwa spostrzeżenia, otóż nie wiem dlaczego(może dlatego że to pierwsza część FN w którą gram) ale nie widzę mocy moich ciosów, nawet najmocniejsze strzały są jakieś takie nijakie, i drugie co się wiąże z pierwszym to efekt "falującej" mordy po mocniejszych ciosach(widoczny na repayach)-jest od zdecydowanie przesadzony-twarz gibie się bardziej jak galareta, niż jak ludzka tkanka. Może i są to gry o trochę innych tematykach, ale ja z dwóch niebawem nadchodzących bijatyk czyli UFC i FN wybieram tą pierwszą ;)

Odnośnik do komentarza
Demo całkowicie z(pipi)ane. Zamiast dać Tyson i Muhammada to wsadzili jakichś kolesi z wagi piórkowej chyba o ksywach Pacman i Hitman :lol: A totalnym przegięciem jest już to, że są tylko trzy rundy. (pipi), przecież to nie jest nawet rozgrzewka :/ Tak czy inaczej czekam na pełną wersje, bo zmiany w systemie są na plus (mim, że na początku gra wydaje się masherska). Jedynie do grafy można się przyczepić, jest trochę zbyt kolorowo.

 

Nie jakiś. To są super gwiazdy i nie wagi piórkowej tylko pół średniej. Dali ich bynajmniej dlatego ,że ostatnio był ich pojedynek .

Odnośnik do komentarza
Nie jakiś. To są super gwiazdy i nie wagi piórkowej tylko pół średniej. Dali ich bynajmniej dlatego ,że ostatnio był ich pojedynek.

 

Spoko, znam Hitmana i Pacmana, ale do tej pory kojarzyłem ich z innym typem gier ;) Chodzi mi o to, że na wszystkich materiałach reklamowych są pokazani Ali i Mike, więc spodziewałem się, że to oni będą w demie i dlatego się trochę zawiodłem.

 

Demo gameplay-

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...