Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.. co do muzyki to nie jestem pewien.. ale postać to chyba na bank, no bo czym taki koles generowany z foto sie różni od "recznie rzeźbionego" w edytorze [poza tym ze podobny do nas oczywiscie]? No bo rozgrywki online tylko z bokserami z gry? eee..

Dajmy na to w takiem Skate 2 tez tworzysz wlasnego koesia i grasz nim online.. nie widze problemu.

Odnośnik do komentarza
poczekajcie, bo nie nadążam. Ale w walkach online będziemy mogli używać tej "swojej" twarzy ? To samo z "entrance music", pan z filmiku nic o tym nie mówi. Wiązałoby się to z koniecznością ściągania danych od drugiego użytkownika więc pewnie nie...

jezeli chodzi ci o uzywanie "swojej" twarzy w grze online, to tak, bedziemy jej uzywac - glownie do gry online jest to stworzone. z muzyka na wejscie nie mam pewnosci, ale mozliwe ze rowniez bedzie ona dzialac. mysle ze troszke to wydluzy czas wczytywania walki, ale bedzie to pewnie mozliwe ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wszyscy sie zorientowali [ja dopiero teraz], ale dla wszystkich maruderów ad nowego total punch control, przy wyborze zawodnika wybieramy control settings i (dokładnie 3 konfiguracja) to takie samo rozmieszczenie klawiszy jak standardowe, ale zamiast NEW jest CLASSIC punch control. Oznacza to ze mamy dostepne sterowanie takie jak z 3ki, ciosy na korpus zadaje sie z L1 i normalnie trzeba machać gałką a nie tylko lewo prawo/ukosy..

 

Szczerze powiem ze ja nie mam nic do tego nowego systemu. Po przełączeniu na stary troche wolniej wychodzą combosy, no i do haymerkera na body trzeba trzymać L1 i R2 jednoczesnie machając gałą. Co komu przypasi... nowe troche łatwiejsze, ale i wygodniejsze.. ja jeszcze sie nie zdecydowalem.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy wszyscy sie zorientowali [ja dopiero teraz], ale dla wszystkich maruderów ad nowego total punch control, przy wyborze zawodnika wybieramy control settings i (dokładnie 3 konfiguracja) to takie samo rozmieszczenie klawiszy jak standardowe, ale zamiast NEW jest CLASSIC punch control. Oznacza to ze mam dostepne sterowanie takie jak z 3ki, ciosy na korpus zadaje sie z L1 i normalnie trzeba machać gałką a nie tylko lewo prawo/ukosy..

 

Szczerze powiem ze ja nie mam nic do tego nowego systemu. Po przełączeniu na stary troche wolniej wychodzą combosy, no i do haymerkera na body trzeba trzymać L1 i R2 jednoczesnie machając gałą. Co komu przypasi... ja jeszcze sie nie zdecydowalem.

hah, no widzisz. nie wiedzialem o tym, dobrze ze to napisales, wielu bedzie moglo teraz sprowowac tradycujnego sterownia :)

Odnośnik do komentarza

Niestety FN4 nie uwolniło sie od nonsenów. Chodzi mi o knockdown po ciosie na korpus, ciekaw bylem jak zrobili to w tej wersji, niestety spotkalem sie z taką sytuacją ze przeciwnik runął na mate niczym nieprzytomny w bezwładzie jak po ciosie na szczenke.. ehh.. czy to tak trudno zrobić kilka dodatkowych skryptów z zawodnikiem trzymającym sie za brzuch, or smofing? Przecież system kolizji jest tak *biście dopracowany, wiec w czym problem.

 

A wracając do starego i nowego total punch control - chyb postawie na nowy, drażni mnie kiedy czasami ciosy nie ida na korpus pomimo ze wciskam L1 i jednak troche wolniej wychodzą combosy. Nowszy łatwiejszy, zgadzam sie , ale to wcale nie musi oznaczać pójścia na łatwizne. Mam nadzieje ze poziom Hard w 4 bedzie na prawde HARD, a nie tak jak w 3. Rozxegralem sie juz i konockouty są na porządku dziennym, za latwe robi sie to demo.. chociaż Hattonem ciężej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto i po co to nagrywał. Ktoś kto sam nie grał w demo pewnie pomyśli, że tak wygląda gameplay, żenuła...

Szkoda, że okładka wygląda tak sztucznie i aż rzuca sie w oczy wklejony Adamek, no ale o to chodziło panom od słupków sprzedaży.

 

PS. A do premiery w PL jeszcze 17 dni :whistling:

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Niestety FN4 nie uwolniło sie od nonsenów. Chodzi mi o knockdown po ciosie na korpus, ciekaw bylem jak zrobili to w tej wersji, niestety spotkalem sie z taką sytuacją ze przeciwnik runął na mate niczym nieprzytomny w bezwładzie jak po ciosie na szczenke.. ehh.. czy to tak trudno zrobić kilka dodatkowych skryptów z zawodnikiem trzymającym sie za brzuch, or smofing? Przecież system kolizji jest tak *biście dopracowany, wiec w czym problem.

Nie wiem, kwestia ciosu i tych innych fizycznych czynników chyba - u mnie wygląda to raczej dobrze - zawodnik właśnie tak jakby trzyma się za brzuch i powoli pada na glebe. Za to dziś miałem nieco dziwną sytuację - w ciągu tych 3 rund Hatton zaliczył 6 knockdownów :-)

Odnośnik do komentarza

Na szczescie nie zawsze ma miejsce ta sytuacja ktorą opisałem, są knockdowny po ciosie na korpus ktroe wyglądają ok, no ale fakt ze tych "mniej ok" sie nie pozbyli.

 

A co do filmiku to Tyson wygląda świetnie, chyba najbardziej na tą postać czekam. Wiadomo Adamkiem tez przyjemnie bedzie zagrac, ale Tysona sie nie moge doczekac... [co wcale nie oznacza ze uważam go za najlepszego boxera ;]

 

Co bedzie w wersji PL? Komentarz PL to by było dopiero :D

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

FNR4 to najlepsza symulacja boksu jaka powstała. Gra jest szybka, animacja naturalna a grafika bardzo dobra. System został kompletnie zmieniony w stosunku do FNR3, ale można się szybko przyzwyczaić, potem zostaje już tylko czysty fun :] Jednak myślę, że jak ktoś miał to szczęście pograć już sobie w UFC Undispted to nie bardzo będzie mu się chciało wracać do boksu :P

 

gameplay:

 

Tomasz Adamek vs Roy Jones Jr. -

 

Muhammad Ali vs Mike Tyson -

Odnośnik do komentarza

uuuuu ściągnąłem demo i uuuuu, kapa jak niewiem co. 20 walk, każda wyglądała tak samo. Niestety, to powrót do durnego nawalania jak popadnie. Niema tu żadnej taktyki, ciosów jest sto tysięcy, jedyne co można zaliczyć na plus, to lepiej wykonane zasłony wszelakie, już nie jest tak prosto się bronić z gardą na twarzy i wyprowadzać jednego mocnego haka, ale cała reszta jest skopana. Kamera skopana, szybkość skopana, jakieś błyski po ciosach jak w tekenie, tragedia, to samo burackie falowanie szczęki przy noakutach. No i plus na koniec to grafika. Wolałbym FN3 z nową grafą, mnóstwem bokserów na licencji i porządnie zrobioną karierą. Nie kupuje tej gry w tej formie.

Odnośnik do komentarza

Gry-Online i tamtejsze dzieciaki to nie jest zbyt pewne źródło ;).

Wie ktoś może dokładnie kiedy ultima zaczyna wysyłkę? Na stronie mają napisane że około 3 lipca ale patrzałem na oferty innych sklepów i one zazwyczaj zaczynają wysyłkę 1 lipca, dystrybutor ten sam to ultima pewnie też będzie wysyłała w tym terminie, dobrze mówie :)?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...