Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Fight Night Round 4 to najnowsza odsłona znanej serii od EA Sports, traktująca o zmaganiach pięściarskich na ringu.

Szykuje się innowacja dotycząca fizyki poruszania się po ringu i zadawania ciosów (nowy engine).

Wcześniejsze części Fight Night nie spełniły moich oczekiwań w odniesieniu do fizyki walki i kilku błędnych rozwiązań. Znawcy tematu wiedzą o co chodzi.

Może Fight Night Round 4 stanie na wysokości zadania i przybliży się w większym stopniu do realności starć.

 

Materiał wideo ukazuje urywki gameplayu Fight Night Round 4, przedstawia różnice w odniesieniu do FNR3:

http://pl.youtube.com/watch?v=ynnT11wNQSE

 

Premiera 2009 :boks:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dobrze znana gra posiadaczom nie tylko trzeciej części która mogę uznać za jedną z lepszych gier o tej tematyce. Gra w której było naprawdę czuć siłę ciosu, w której grafika była "małym" przełomem. Jak jest w czwartej odsłonie ? Po trailerze można zauważyć dość ciekawy pojedynek pomiędzy Tysonem a Alim. Sugerując się trailerem w 4 można by oczekiwać nie tylko nowych ciosów ale również ruchów u bokserów.Jako fan trzeciej części czekam z niecierpliwością na kolejnej info. Trailer poniżej.

 

 

TRAILER

Edytowane przez MrC-ek
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

również czekam z niecierpliwością :)

mam nadzieję że poprawią detekcję kolizji (to raczej pewne) i zastąpią szmacianą lalkę czymś na wzór endorphin - byłoby miodzio :)

do tego bardziej skupienie się na kombinacjach ciosów na nie na haymakerach i porządny system treningowy, bo ten z fn3 do dzisiaj śni mi się po nocach ;)

 

a o kwestii beznadziejnie długich (czasem dłuższych niż sama walka) loadingach wolę nie wspominać ;)

 

a wiadomo kiedy premiera ?

Odnośnik do komentarza

pewnie graficznie będzie poziom zbliżony do FN3 plus dojdzie wreszcie nextgenowa animacja(bo ta z FN3 to kopiuj/wklej tej z ps2).W gameplayu liczę na to samo co Paweł czyli wzrost znaczenia kombinacji zamiast polowania na haymakery.

 

I tyle-dla lubiących boks ta seria to klasa sama dla siebie,nie ma dla niej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cytat z blog Tomasza Adamka:

 

(...)do zobaczenia wkrótce w Polsce. Przyjadę na kilka dni aby załatwić bieżące sprawy. Jedną z nich będzie podpisanie umowy z producentami gry komputerowej FIGHT NIGHT ROUND 4, na użyczenie wizerunku dla postaci boksera. Ciekawy jestem, jak będę wyglądał w wymiarze animacji komputerowej.(...)

 

http://www.tomaszadamek.com.pl/blog.php

Odnośnik do komentarza

"Trójka" dawała radę, po czwartej części oczekuję usprawnienia najważniejszych elementów gameplaya i w sumie nie spodziewam się zbyt wielu poważnych zmian - nie wiem zresztą czy takowe są wskazane, bo mogłyby tylko zepsuć tę serię... Ale wierzę w twórców i myślę, że nie zawiodą tym razem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszystkie zapowiedzi ida w dobra strone ale jednego mi zawsze brakowalo w FN3, a mianowicie zeby znokautowac zawodnika trzeba bylo ostro obic mu morde albo tulow porpzez kilka, czasem kilkanascie celnych trafien i to jest dobre ale na to potrzeba czasu, a przydalby sie element zaskoczenia, np: poczatek walki - przeciwnik bierze zamach ja sie schylam i wywalam mu upercutta z countera w ryjek ktory czysto trafia a ten pada na ziemie, albo chociaz zamroczy go na chwile.

 

No i druga rzecz ktora mi sie nasunela - czasami nei czuc mocnych ciosow, moglby tak ten nasz przeciwnik czasem oprzec sie jedna reka o ziemie albo o liny po takim kuku a nie stac twardo na nogach, moze ktos pomysli ze brakuje mi stylu ready 2 rumble i cos w tym jest, ale dla mnie po prostu rozgrywka po kilkunastu walkach stala sie schematyczna

Odnośnik do komentarza
np: poczatek walki - przeciwnik bierze zamach ja sie schylam i wywalam mu upercutta z countera w ryjek ktory czysto trafia a ten pada na ziemie, albo chociaz zamroczy go na chwile.

ale takie coś można było zrobić juz w FN2 jaki FN3 wystarczy tylko dobrze zadać cioś i wyczuć moment .Nie jest to łatwe ale jak trafisz kolesia na poczatku walki czystym mocnym sierpowym w głowe czy też w żebra typ pada na deski lub zostaje zamroczony na dłuższą chwile.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...