Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

przelomu ani rewelacji nie ma, ale jednak ta gra nie ma alternatywy dla siebie wiec tym samym i tak bedzie zapewne najlepsza w swoim gatunku... fakt faktem, cukierkowa zrobila sie ta odslona...

 

PS.

ja gralem tak dlugo az byl nokaut, trzeba od poczatku nastawic sie na atak i probowac tych mocnych ciosow...

 

wie ktos jaka rozdzialka max. bedzie dostepna na X0? na PS3 grajac w demo szlo na 1080p wiec i full tak bedzie, ale czy na X0 bedzie 1080p tez?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Ty chyba człowieku nie wiesz co piszesz , Jak można pisać że

Ja musze jeszcze troche sie przyzwyczaić do tego ze ciosy na korpus wykonywane są tylko gałką, ale imo jest znaczy postępo od FN3

 

Ku.rwa postep! No jest po mnie !usunięcie połowy ciosów i uproszczenie systemu tak by każdy jan mógł napierd.alać gałką we wszystkie strony no ja was ludzie prosze :) Dzisiaj odpaliłem drugi raz demo by się tak niemiłosiernie wkur.wić , nie no mam to w dupalu nie będe tu zasmiecał musze jakos zapomnieć o tej grze bo żal mi dupe sciska . Ea wiedziało że dla niedzielnych janów poprzednie FNR były troche za trudne więc zrobiło z tego lepszego facebrekera :]

glupoty gadasz i tyle. w FNR 3 rozgrywka byla duzo latwiejsza, dlatego do 4 nie mozesz sie przekonac. tam wystarczylo stac przed przeciwnikiem z garda na twarzy (bo korpus sie tak nie liczyl) i wyczekiwac az ten ma zniesiona garde badz na 2 sekundy jest sparalizowany ze zmeczenia i walic po pysku. tutaj prawy analog jest odpowiedzialny za cala palete ciosow, wiec w zaleznosci od kata nachylenia i podciagniecia pod gore, wykonasz inny cios.

 

Nie wiem czemu macie problemy ze znokautowaniem przeciwnika. Ja w ostatnich kilku walkach posyłałem gościa na deski już w pierwszej rundzie ,nokałtując w drugiej.

PS. Jeszcze 21 dni zostało, jak ja to wytrzymam ^_^

to czego nienawidze, to nastawic sie pozytywnie na jakas gre, po czym do premiery zostalo ok 20 dni, a z wyjsciem dema, miesiac :)

Odnośnik do komentarza
@Voytec

Ja demo mam już skatowane na wszelkie możliwe sposoby, a kurierowi to grę z rąk wyrwe, za szybko to demo wypuścili :P.

@maciucha

ja nie moge sie doczekac poboksowac Muhammedem Alim. cos mi sie wydaje ze granie nim w FNR 4 bedze fantastyczne :)

 

poza tym, grasz na PS3 czy X360? moze porownaj obie wersje dem i powiedz czy sie czyms roznia? :)

Odnośnik do komentarza

No mi poprzednie części się bardzo podobały, a czwórka nie podeszła zupełnie. Bijatyka na całego, zero taktyki, 60 ciosów na rundę, a goście zero zmęczenia i zero obrażeń. To był mój must have, a chyba w ogóle tej gry nie kupię nawet jak potanieje.

glupoty gadasz i tyle. w FNR 3 rozgrywka byla duzo latwiejsza, dlatego do 4 nie mozesz sie przekonac. tam wystarczylo stac przed przeciwnikiem z garda na twarzy (bo korpus sie tak nie liczyl) i wyczekiwac az ten ma zniesiona garde badz na 2 sekundy jest sparalizowany ze zmeczenia i walic po pysku.

To właśnie w 4 można stać i okładać przeciwnika beż żadnego bloku i uników po korpusie i masz wygraną w kieszeni, zresztą przeciwnik robi dokładnie to samo. Naprawdę zrobili zwykłą młuckę.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

pograłem więcej. gra ciągle nie jest wg mnie wypasem. Ale jedno muszę przyznać. replay'e rządzą :) Gram tylko po to żeby zrobić se powtórkę :) Tego w UFC brakuje. No i detekcja ciosów też jest ok.

A czego tu brakuje - jakiś highlightów z rundy, czy replayu na koniec walki.

 

Mam nadzieję, że jak EA wypuści MMA to będzie takie UFC+FNR4 :D

Odnośnik do komentarza

@Voytec

Przecież pisałem na poprzedniej stronie o różnicach pomiędzy oboma demkami.

 

@Incognitos

Gdzie ty masz zero zmęczenia i obrażeń? Zagraj z żywym przeciwnikiem a nie z CPU to zobaczysz. Grałem dziś z kumplem - on Pacquiao a ja Hattonem i dostałem ładny oklep, on mi dawał combosy kilka na tułów, i dwa na łeb. Hatton w trzeciej rundzie ledwo dyszał ;).

 

Swoją drogą zacząłem dziś drugą rundę pięknym knockoutem - kumpel chciał na mnie zaszarżować i z daleka wyprowadził lewy podbródkowy, ja wiedziałem że nie dosięgnie i posłałem jednym pięknym lewym sierpowym na deski, bez zamroczenia. Na powtórce sam miód - potężne uderzenie po którym Hatton leciał natychmiast w dół.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
No mi poprzednie części się bardzo podobały, a czwórka nie podeszła zupełnie. Bijatyka na całego, zero taktyki, 60 ciosów na rundę, a goście zero zmęczenia i zero obrażeń. To był mój must have, a chyba w ogóle tej gry nie kupię nawet jak potanieje.

glupoty gadasz i tyle. w FNR 3 rozgrywka byla duzo latwiejsza, dlatego do 4 nie mozesz sie przekonac. tam wystarczylo stac przed przeciwnikiem z garda na twarzy (bo korpus sie tak nie liczyl) i wyczekiwac az ten ma zniesiona garde badz na 2 sekundy jest sparalizowany ze zmeczenia i walic po pysku.

To właśnie w 4 można stać i okładać przeciwnika beż żadnego bloku i uników po korpusie i masz wygraną w kieszeni, zresztą przeciwnik robi dokładnie to samo. Naprawdę zrobili zwykłą młuckę.

nie zgodze sie z tym :) to jest dopiero demo, masz 3 rundy i poziom jest napewno niski, bo czy to Hatton czy Paquiao to przy bardzo ofensywnym nastawieniu wszystko jedno, i mozesz go zmasakrowac. przy wiekszej ilosci rund, konieczna bedzie garda, uniki i ucieczki od przeciwnika. jestem tego pewien ;)

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą zacząłem dziś drugą rundę pięknym knockoutem - kumpel chciał na mnie zaszarżować i z daleka wyprowadził lewy podbródkowy, ja wiedziałem że nie dosięgnie i posłałem jednym pięknym lewym sierpowym na deski, bez zamroczenia. Na powtórce sam miód - potężne uderzenie po którym Hatton leciał natychmiast w dół.

 

Wlasnie bylem ciekaw czy komuś sie flash ko przydarzył..

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą zacząłem dziś drugą rundę pięknym knockoutem - kumpel chciał na mnie zaszarżować i z daleka wyprowadził lewy podbródkowy, ja wiedziałem że nie dosięgnie i posłałem jednym pięknym lewym sierpowym na deski, bez zamroczenia. Na powtórce sam miód - potężne uderzenie po którym Hatton leciał natychmiast w dół.

 

Wlasnie bylem ciekaw czy komuś sie flash ko przydarzył..

ja na razie bylem blisko, bo zaczalem 2 runde z kompem pierwszym ciosem zamroczenie, drugi prosto z R2 juz na deski :) ale flash przyjdzie niedlugo :)

Odnośnik do komentarza

Ja cholera jakos nie moge :/ W porownaniu do 3 to zupelnie sobie nie radze, bo tam bylo do znudzenia łatwo, a tutaj nie moge knockdowna nawet zaliczyc.. ale zauwazylem ze o wiele rzadziej stosuje haymakery, 98% ciosów to "zwykłe"... po prostu tempo akcji nie pozwala :P ale latwo sie wkrecić w taką szybką wymiane... zawodnicy w demo średnioi mi pochodzą.

Odnośnik do komentarza

o czym wy piszecie??przeciez nadal uniki robi sie prawa gała + l1 tak jak było !!zrobili mocne ciosy pod r2 z prostego powodu z gałki za szybko sie je robiło a do ciosu trzeba sie zlozyc!!fenomenalnie dodali zasieg teraz sprawny koleszka moze blokowac wszystko prostym !! przejscia pod ciosami sa genialne teraZ kolesie z wiekszym skillem maja duza szanse szybciutko skonczyc mecz !!co do samej walki to bym sie nie sugerowal szybkoscia i wzglednie mala sila ciosow poniewaz to waga lekke a w fn3 przy lekkiej tez byl młucka na punkciki!!grafa wymita najlepsze mordobicie graficznie!ufc to syf dla nooobów schemat schemat i jeszcze raz schemat zreszta zrobic dobre mma jest bardzo trudno<online masakryczne lagi grac sie nie da>a fn4 jest stworzone do online walka o pas mistrza swiata online to masakra pozdrawiam i czekam na full wersje

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sei w duzym stopniu z tobą, ale pisanie ze ufc dla noobow jest chyba do nieczego dobrego nie doprowadzi. Zgadza sie ze zrobienie dobrej gry o mma to nie lada wyczyn, dobrze ze próbują... Ja zrezygnowalem z jej kupna na rzecz fn4.

 

ps. te chlopaki to waga półśrednia..

 

BTW. strzał z bańki wygląda troche przesadzony, "baran" rodem z dysko w remizie. :)

Odnośnik do komentarza
a tam gadajcie - tu pierwsza próba nagrania K.O.

 

video

 

Teraz pytanie - czemu nie ma HQ?

nie ma HQ bo filmik ktory uploadowales jest zbyt niskiej rozdzielczosci.

 

FNR 4 wymiata, to fakt, ale mowienie ze UFC 2009 Undisputed jest dla noobow jest mocno przesadzone. gra rowniez wymiata i ma kapitalna grafike. ogolnie rzecz biorac, UFC 2009 Undisputed i Fight Night Round 4 to dwie bitki ktore zapewnia mase, ale to naprawde ogrom radochy i pieknego szpilu ze znajomymi :) obie kupuje z poczatkiem lipca ;)

 

swoja droga, MeL, ladnie wyszlo ci to K.O. ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ja też już po pierwszym K.O w trzeciej rundzie, zacżeło się od zamroczenia prawym hakiem z kontry, a potem wpędziłem go w narożnik tam seria lewy siepr, prawy mocny sierp, lewy mocny sierp potem to samo na korpus tyle że same lekkie, dwa prawe sierpy na głowę, lewy hak, prawy mocny sierp przez gardę, który odzrzucił przeciwnika na lewo i tam poprawka lewym mocnym hakiem. MNIAM

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

na GT jest filmik o tworzeniu wlasnego zawodnika, bedzie mozna uzyc kamerki albo wczesniej wrzucone na serwery ea zdjecie, ale co wazniejsze, bedzie mozna sie dzielic stworzonymi zawodnikami, ciekawi mnie tylko jak potraktuja sprawe licencyjnie bo wiadomo, ze zaraz powstana bokserzy, ktorych w grze nie ma (Golota...), oby nie banowali ich,

 

gra mnie do siebie przekonala, jedyne co mi nie pasuje to ciosy na korpus, wychylasz po prostu analog w prawo lub w lewo, w ogole nie oddaje to ruchu reki jak pozostale ciosy, za latwe i tanie, brakuje tez wciaz dramaturgii przy walkach konczacych sie decyzja sedziow, powinno byc czytanie wynikow, a nie od razu werdykt, za to najwieksza miodnosc maja nokauty, w ktorych mozna jeszcze dwa, trzy razy dobic kolesia, ktory i tak juz jest w innym swiecie (jak w filmiku MeLa

 

kupuje te gre ... jak wykombinuje dwie stowy :/

Odnośnik do komentarza
na GT jest filmik o tworzeniu wlasnego zawodnika, bedzie mozna uzyc kamerki albo wczesniej wrzucone na serwery ea zdjecie, ale co wazniejsze, bedzie mozna sie dzielic stworzonymi zawodnikami, ciekawi mnie tylko jak potraktuja sprawe licencyjnie bo wiadomo, ze zaraz powstana bokserzy, ktorych w grze nie ma (Golota...), oby nie banowali ich,

 

gra mnie do siebie przekonala, jedyne co mi nie pasuje to ciosy na korpus, wychylasz po prostu analog w prawo lub w lewo, w ogole nie oddaje to ruchu reki jak pozostale ciosy, za latwe i tanie, brakuje tez wciaz dramaturgii przy walkach konczacych sie decyzja sedziow, powinno byc czytanie wynikow, a nie od razu werdykt, za to najwieksza miodnosc maja nokauty, w ktorych mozna jeszcze dwa, trzy razy dobic kolesia, ktory i tak juz jest w innym swiecie (jak w filmiku MeLa

 

kupuje te gre ... jak wykombinuje dwie stowy :/

wlasnie mialem o tym pisac. to co widac na tym filmie jest niesamowite ;] beda powstawac zawodnicy, ktorych w grze nie ma - to jest pewne, ale mysle ze nie beda banowani...przynajmniej od razu :)

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...ght-night/51373

 

juz wyobrazam tam sobie siebie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...