Skocz do zawartości

Rise Against


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Po pierwszym przesłuchaniu - album jak dla mnie znacznie lepszy niż "Appeal to Reason", parę melodii wpada w ucho, wokal jak zawsze spoko. Słychać jednak wyraźnie, że to już nie to samo RA co kiedyś. Nie chcę używać słowa komercja ale chyba coś w tym jest. Ja nie wiem czy to czasy się zmieniają czy ja jestem zgred ale tęsknie za przeszłością - uświadomił mnie o tym ten, oraz nowy album od COB.

Moim zdaniem album jest naprawde niezly, jestem po 3 przesluchaniach i co prawda nie kazdy kawalek mi podchodzi, to jednak jest pare rodzynków ktore mnie ujely, w porownaniu do appeal to reason album jest bardzo dobry, i co prawda Rise Against troche oslabili "pier.dol.niecie" to i tak jest naprawde niezle :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem album jest naprawde niezly, jestem po 3 przesluchaniach i co prawda nie kazdy kawalek mi podchodzi, to jednak jest pare rodzynków ktore mnie ujely, w porownaniu do appeal to reason album jest bardzo dobry, i co prawda Rise Against troche oslabili "pier.dol.niecie" to i tak jest naprawde niezle :)

 

Fakt, album nie jest zły, ale chodzi o ten brak agresji. Z najnowszego albumu jestem w stanie podać kilka tytułów, ale żebym miał przytoczyć fragment tekstu czy zanucić melodię - nie jestem w stanie. Natomiast pierwsze albumy znam na pamięć w całości.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość mate5

> mieszka w nowym jorku gdzie gra połowa wszystkich fajnych kapel

> jara się rise against

 

A tak serio, to rise against to całkiem fajne guilty pleasure. Choć nie słuchałem od dawna.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Mieszkasz w ostatecznym celu każdego człowieka, w stolicy wszechświata, na olimpie ziemi i jeszcze się dziwisz?

 

 

Poza tym nie dopie.rdalam się tylko zazdroszę bo w ny jest zapewne jednym z najlepszych miejsc na świecie jeśli chodzi o dostępność koncertów.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...