Skocz do zawartości

FIFA 09 vs lata przyzwyczajenia do PRO EVO


G@ucho

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam problemy ze strzalami. Stwarzam sobie grajac online mase groznych sytuacji, ale w duzej czesci przypadkow wale gdzies w płot, lub w bramkarza. Gralem dzisiaj Interem na jakiegos goscia z Mu, mialem 2 slupki, 4 setki i nic mi nie wpadlo. Przeciwnik nic nie gral, w koncowce urwal sie C. Ronaldo i strzelil mi gola. Pad wyladowal na scianie. Macie moze wymiatacze jakies porady odnosnie strzalow ??

Edytowane przez Strong
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tez mam problemy ze strzalami. Stwarzam sobie grajac online mase groznych sytuacji, ale w duzej czesci przypadkow wale gdzies w płot, lub w bramkarza. Gralem dzisiaj Interem na jakiegos goscia z Mu, mialem 2 slupki, 4 setki i nic mi nie wpadlo. Przeciwnik nic nie gral, w koncowce urwal sie C. Ronaldo i strzelil mi gola. Pad wyladowal na scianie. Macie moze wymiatacze jakies porady odnosnie strzalow ??

Kiedy jesteś sam na sam powiedzmy na 16 metrze a bramkarz dopiero wychodzi to spróbuj wtedy walić ;) (ale nie w środek)

PS:To nie rada od wymiatacza :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Ja sam na sam z bramkarzem odchylam galke w jeden z rogow bramki,najlepiej tak aby strzelic po ziemi,przytrzymuje RB,strzelam i przewaznie jest to gol.Chyba ze daleko wyjdzie,wtedy go lobuje,ale tu trudno wyczuc sile strzalu aby nie przestrzelic lub zeby nie zlapal.

Jak sie robi silowy strzal?

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy macie to samo... ale ja po tylu latach ciorania w ISSa, w końcu zaczynam doceniać tytuł od EA....

ktoś ma jakieś namiary na ligi dla początkujących fifkerów ; P

pozdr.

 

NO JAKAS LIGA CUS TEGO ... moznaby zalozyc cos :D ja bylbym chetny - ktos jeszcze ? tylko kurna odrazu mowione jest ze poziom srednio zaawansowany - wymiatacze nie podszywac pod kiepsciaków zeby miec pozniej komplet zwyciestw :D

Odnośnik do komentarza

Strong mam podobnie jak Ty :/ Naciskam praktycznie caly mecz, mnostwo sytuacji niewykorzystanych, przeciwnik jakies 2 akcje i strzela bramki . Ostatnio gralem Realem na Bayern, chyba z 11 strzalow na bramke - pare slupkow, niecelnych strzalow i prosto w bramkarza .

90 minuta, rozpaczliwy atak przeciwnika i KLOZETEM zdobyl gola . Kur.. mac, nigdy sie nie naucze chyba w to grac :/

Zawsze jak mam sytuacje sam na sam z bramkarzem, to dla mnie loteryjka .

Odnośnik do komentarza

Tak bywa,rowniez mam sytuacje jak mam duzo strzalow i nie moge wykorzystac,ale to glowne moja wina,zle celuje itd,przeciwnik rowniez czesto chybia wiec dla mnie to tylko dodaje realizmu.

Co do akcji sam na sam,jesli bramkarz daleko wychodzi,staram sie lobowac,jesli nie,podbiegam dosc blisko i staram sie wpakowac technicznym strzalem w ktorys rog bramki(najlepiej ten ktory dla niego ciezej dosiegnac) i w 80% takich sytuacji trafiam.

Odnośnik do komentarza
Przeciez mozna pograc dla FUN'u. Zalozyc topic - zapisac osoby, wylosowac druzyny i pykamy dla zabawy. Moze byc okejos.

 

A ja wlasnie chetnie pyknalbym dla zabawy bez lapania spinki ze dostaje 4-0 ;) easye zakladaj lige dla sredniozaawansowanych i dajemy :D moj GT: Gaucho PL , jacys chetni jeszcze ? moznaby temacik zalozyc czy cos

Odnośnik do komentarza
No trzeba zalozyc osobny temat i zebrac z 16 osob, a z tym nie bedzie problemu, masa ludzi szarpie w Fife. Jakby co to sie zglaszam do ligi, moj GT w podpisie.

 

Dobra ... strong, ja , easye rozumiem tez - jest nas trzech , jacys inni chetni ? strong ja ciebie chyba mam na liscie frendowej ;) reszta mowic czy chcecie ciupac to ja zaloze lige ... chociaz nie mam pojecia jak to sie wogole odbywa i na jakich zasadach ? moze mi ktos objasnic ? umawiamy sie na jakies godz i gramy , to musza byc rozne druzyny czy moga sie powtarzac itd itd bo jestem zielony zupelnie

 

ps. a ci co tam smucą ze 6-0 nie chca dostac albo zremisowac po osiemnascie tez niech nie zamulaja tylko sie dopisują TU ponizej

Odnośnik do komentarza
Slaby fun dostac 0:6

Myslisz, ze tutaj na forum wszyscy graja na takim poziomie, ze bedziesz dostawal 6:0 ? watpie - gra jest tak swieza, ze wszyscy poki co sie ucza w nia grac.

 

No staram się trzymać poziom, Fifa 08 była sporym treningiem grając w sieci. Setki meczów rozegrane. 09 póki co bilans 73 Wygrane i 11 przegranych. Dzś rozegrałem nawet mecz z Kalash Ronaldo (1 miejsce w rankingu) i dostał baty, ale ciężko było jak cholera. One Two do zgrania graniczyło z cudem ale w 90 minucie w końcu poszło idealnie. Del Piernik rulz.

Odnośnik do komentarza

oj ciężko było się przestawić, ciężko. i o ile z grą ofensywną poszło w miare bezboleśnie to z defensywą jest tragedia. czesto przegrywam z wyraznie słabszymi od siebie. 'siedze' na przeciwniku przez cały mecz ale co kontre tracę bramkę. mam kłopoty z przełączaniem zawodników w obronie. mam wrazenie ze uceikają od napastnika, nie mogę go 'trafić'. szkoda gadać... ;) ale pracuję nad tym :)

Odnośnik do komentarza

ej moze to glupie pytanie ale czy w trybie menadzerskim inny klub moze nam zaproponowac zebysmy sie przenisli do niego ? i wogole co jest z tym dryblingiem w tej grze ... gdzies juz o to pytalem czy trzeba cos trzymac podczas przyjecia pilki po podaniu i dostalem odp ze nie ale ciagle mi sie wydaje ze jest jakas sklejka jednak- ze lepiej sobie zawodnik przyjmnie pilke ;) i pozniej co trzymac ten LT podczas dryblowania ? Bo notorycznie nie chwytam tego LT natmioast korci mnie zeby cisnąć sprinta ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.