Skocz do zawartości

FIFA 09 vs lata przyzwyczajenia do PRO EVO


G@ucho

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma jakis sposob na kiwanie bramkarzy ? czy jak co roku sa praktycznie nie do przejscia ?

 

 

Oczywiscie da sie, choc nie jest latwo.

 

Mi udalo sie krzyzakiem (nazwa zwodu) na youtube jest pare filmow gdzie na rozne sposoby udaje sie - chyba najbardziej pokazowy to przerzucenie nad glowa...

 

Bramkarze w FIFIe generalnie dosc dobrze sobie radza starajac sie byc caly czas miedzy brama a Toba stad ciezko.

Co wiecej wpadajac w pelnym biegu na pole karne niestety dosc ciezko kontrolowac pile...

 

A komentarz do filmiku jest naprawde niezly :D

Niezle sie ubawilem...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktos ma jakis sposob na kiwanie bramkarzy ? czy jak co roku sa praktycznie nie do przejscia ?

 

 

Oczywiscie da sie, choc nie jest latwo.

 

Mi udalo sie krzyzakiem (nazwa zwodu) na youtube jest pare filmow gdzie na rozne sposoby udaje sie - chyba najbardziej pokazowy to przerzucenie nad glowa...

 

Bramkarze w FIFIe generalnie dosc dobrze sobie radza starajac sie byc caly czas miedzy brama a Toba stad ciezko.

Co wiecej wpadajac w pelnym biegu na pole karne niestety dosc ciezko kontrolowac pile...

A moglbys zapodac jakies linki ? z checialbym to zobaczyl.

 

Odnośnik do komentarza

Na stronie EA tam gdzie kazdy laduje swoje rozejrzyj sie i najwyzej oceniany:

 

http://www.eafootballworld.com/en_GB/video/1031369

 

 

Bicycle kick czyli co? Przewrotke?

 

Nie kazdy pilkarz ja zrobi, tylko najlepsi technicznie napastnicy...

 

Czy po prostu takie cos w wykonaniu Eto (moje ale bramki z tego nie bylo :( ):

 

http://www.eafootballworld.com/en_GB/video/1700341

 

Tego tez nie kazdy potrafi.

Pewne sztuczki (jak rabona czy jak to sie nazywa) sa mozliwe tylko w wykonaniu wybitnie technicznych pilkarzy (jac C Ronaldo, Messi itp.) podobnie zdaje sie jest z przewrotkami i rowerkami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Tez sie przesiadlem pierwszy raz na fife i gra sie super:) na poczatku myslalem ze zjem pada ale teraz juz udaje mi sie strzelac brameczki. Jednak mam pewien problem gram w menagera i prowadze jakis zespol z najnizszej ang ligi, na poczatku mi idzie niezle, ale po trzech meczach moi zawoidniocy umieraja ze zmeczenia jakby mieli po 90 lat... Czy jest jakis sposob zeby ich zregenerowc, be rezerwami to sie pograc nie da a zreszta nawet na lawce kiepsko im kondycja rosnie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ja utrzymuję udoskonalenia typu trening kondycyjny mniej więcej na połowie, tak że gra się naprawdę fajnie i realistycznie, można grać mniej więcej tym samym składem przez większość sezonu, ale już np. w pucharze kraju grają rezerwy, a puchary europejskie to już totalne kompletowanie składu. Najlepiej mi się gra słabymi zespołami, z niskim budżetem. :)

Odnośnik do komentarza

Przesiadając się na FIFE 09 z ostatniego PES musiałem się oduczyć kiwania się samymi analogami(teraz udaje się to tylko przy sprincie) i charakterystycznego dla PES-a biegu skrzydłem i nagłego zwrotu w stronę pola karnego.Ale nadal próbuje walić bomby z daleka tak jak to w PES-ie,które często mi wychodziły(gole z 40 metrów xD ) a teraz w FIFE za chiny nie chcą wpaść :P

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie.

 

W FIFĘ grałem od edycji 97 do 2002. W międzyczasie pogrywałem w ISS/PES. Od 2002 na stałe grałem w serię PES, aż do 2007 roku. W 2008 roku praktycznie nie grałem w żadną z tych piłke, bo były marne. W 2009 roku chciałbym chociaż w jedną pograć no i teraz kieruję pytanie do Was. Czy rzeczywiśćie FIFA 09, aż tak miażdży PES2009 ? Najbardziej chodzi mi o samą rozgrywkę. ;)

Odnośnik do komentarza

Że co? ja pie.rdole - zagraj najpierw a później mi wypastuj buty jak zobaczysz ILE - (pipi)a ILE, jest różnej maści animacji strzałów. Zewnętrzną częścią stopy, wewnętrzną, techniczne, z czuba, z fałsza, lekkie pyknięcie na kilka sposobów. Kapitalne. PES 09 ma może ze trzy warianty.

Odnośnik do komentarza

IMO trochę późno na testowanie gry która jest już starociem. Brałem w dniu premiery i sportówki raczej biorę zawczasu.

 

Mając lata przyzwyczajeń do ISS/PES w Fifie 08/09 odnalazłem się idealnie. Zatem F10 będzie tylko przesiadką na jeszcze lepszą Fifę jaka stworzyli. Choć jeśli spartolą coś bardziej to podetnę sobie emo żyły.

Odnośnik do komentarza

Najpierw muszę pograć na singlu nieco, aby oswoić się z nową piłką ;)

 

Mógłby ktoś powiedzieć mi jak najłatwiej minąć obrońcę? Tzn. jaki zwód jest skuteczny do tego, bo praktycznie nie potrafię żadnego obrońcy minąć :(

 

Zdziwiło mnie jedno w tej FIFIE. Od niepamiętnych czasów jak gram w gry piłkarskie to zawsze, gdy dochodziło do sytuacji, że moich dwóch zawodników było naprzeciwko bramkarza (obrońcy przeciwnika w tyle) to podanie od mojego zawodnika A do zawodnika B praktycznie zawsze kończyło się bramką. Tutaj (w FIFE 09) o dziwo jak dochodzi do sytuacji, że chcę podać piłkę od A do B mających tylko przed sobą bramkarza to sędzia gwiżdże... SPALONEGO. WTF ?! o_O

Odnośnik do komentarza

Kłania się znajomość zasad ;).

Co do mijania przeciwników to nie robi się tego.Nie kiwa się tak jak w PESie,że zmiana kierunku biegu o 45 stopni ani nie markuje się strzału.Można próbować kiwać z L2+prawa gałka(step over dummy)i szybki skręt w lewo lub prawo.McGeady turn też daje radę no i ruleta.Trudniej tęczą ,ale też się da.Flip-Flap jest skuteczny przy odpowiednim wyczuciu a krzyżak tylko biegnąc po skosie.Najlepiej i tak zagrać klepą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...