Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nachętniej obejrzałbym coś w stylu:

 

1. Punisher: War Zone (koniecznie z bardzo złym madafaką mordującym ze stylem).

 

2. Idiokracja (czyli dobra parodia na rzeczywostość).

 

3. Noi Albinoi (jakieś takie pół zabawne pół dramat skandynawskie kino, byle nie "Jabłka Adama" bo widziałem).

 

1.Henry: a portrait of a serial killer

 

2.(nie pamiętam na tą chwilę)

 

3.Henry Fool

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kumpel mi polecił raz jakiś film japoński, ale tytuł wpisywałem w google i nic, więc może ktoś z was wie. Film ten z wymowy nazywa się niby "dodecku dan" czy coś w ten deseń i jest komedio-dramatem o chłopaku który udawał tramwaj (i właśnie jak to robił to mówił "dodeckudan dodeckudan". Wiem, że to głupie - ale chciałbym to obejrzeć :P Zna ktoś tytuł?

Odnośnik do komentarza

Jakiś totalnie poryty/krwawy/(pipi) film animowany, może być anime ( ostatnio oglądałem z 10 lat temu :) )

Perfect Blue widziałeś? Thriller - Klasyk w sumie.

Trivia: Aronofsky kupił prawa do remake'u tylko po to, żeby móc zacytować scenę z filmu w bodajże "Requiem Dla Snu". :)

 

Może też Vampire Hunter D, ale tego nie widziałem - co najwyżej zgaduję.

Łatwiej by było seriale, ale jak rozumiem, interesują Cię tylko pełnometrażówki - a tych w przypadku anime raczej nie oglądam...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Tak, cos co bardziej koncentruje sie na dzialaniach oddzialow specjalnych. Tylko zrealizowane jak Tropa czyli bez amerykanskiego patosu-pier.dolenia. Moze byc nawet cos o mongolskich pastuchach bitewnych chroniacych swoje stada byle nie byla to bajka w stylu swat z pacino.

Odnośnik do komentarza

Oddziały specjalne i bez patosu, dobre pytanie. Do głowy przychodzi oczywiście "The Shield", a poza tym...W Hong-Kongu robią dużo filmów o oddziałach specjalnych, chociaż to też trochę co innego. "Z ostatniej chwili" Jonniego To?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

coś pomiędzy. gatunek "filmy o super-bohaterach" to nie jakaś nisza więc myślę, że nie ma żadnych perełek o których nie słyszałeś czy też których nie widziałeś. te filmy to w przeważającej liczbie przypadków pozycje bardzo słabe, przeciętne albo całkiem dobre.

 

z takich mniej znanych to może "super" i "defendor", ale to są raczej tytuły łamiące konwencje. "unbreakable" szamalajahana też jest spoko, ale to na polsacie leci raz do roku.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Watchmen jest całkiem dobry. Nie czytałem komiksu, ale jako film jest ok. Może i przedłużony, ale ma ciekawie nakreślone postaci które trzymają ten film. Do tego licencjonowana muzyka i Snyder za kamerą.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Watchmen to troche inna liga niż pozostałe adaptacje filmowe komiksów o superbohaterach, głównie dlatego, że jest wiernym (niemal w skali 1:1) przeniesieniem kadrów komiksu na język filmu. a sam komiks jest kultowy (w tym przypadku to słowo jest absolutnie nie na wyrost). nie jestem i nie byłem jakimś wielkim fanem komiksów, ale po obejrzeniu filmu od razu zacząłem sie rozglądać za komiksem (tu chyba bardziej pasuje sformułowanie graphic novel - powieść graficzna) i udało mi się znaleźć na allegro polskie trzy częściowe wydanie w dobrym stanie.parę osób może ci powiedzieć, że film to tylko przydługawy teledysk, ale najlepiej przekonaj się sam. dla mnie to 10/10, oglądałem już 7 razy. świetna historia, bohaterowie i ich relacje, fantastyczny oldschoolowy soundtrack i efekty specjalne. polecam wersję ultimate cut z dodatkowymi scenami i wtłoczonym w obraz animowanym Tale of The Black Frighter.

 

ps: uwielbiam Dark Knighta, jednak stawiam Strażników trochę wyżej

 

A coś z tych ostatnich filmów; Thory, Kapitany Planety Ameryki? Wszystko kiszki?

da się oglądać, w sumie warto zobaczyć jako wstęp do Avengers

 

Kick Ass widziałeś ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...