Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

kanabis co rozumiesz przez następce BB? Podobne klimaty? Czy po prostu dobry serial?

 

Muszę powiedzieć, że mało jest seriali na które czekam tak bardzo jak czekałam na BB. Swego czasu strasznie podobał mi się Luther i Criminal Minds. Boardwalk Empire też fajny.  Z innych klimatów Supernatural jest całkiem wciągające.

Edytowane przez Neverwhere
Odnośnik do komentarza

Polećcie, proszę, jakiś dobry horror. Nie musi być to jakiś wielki klasyk, ma być po prostu straszny. Nie śmieszny, więc gore odpada. Chodzi mi bardziej o zaszczucie i bezsilność, aniżeli strzelanie do zombiech. Wiecie, nie?

 

Im lepsza fabuła i zakończenie, tym oczywiście lepiej, ale głównie chodzi mi o sranie ze strachu. Nigdy nie oglądałem horrorów, bo się bałem, z tych popularnych znam chyba tylko „Lśnienie”.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

zaszczucie  i bezsilnosc to eden lake, nadal uważam że jest to spory rodzynek, jeden z niewielu filmów gdzie atmosfera była tak przyztłaczająca że musiałem zrobić sobie przerwę 10 minut ( scena z wbiegnięciem na ostrze). 

 

cargo 200 - ciężki klimat, totalna bezsilność

 

girl next door

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polećcie, proszę, jakiś dobry horror. Nie musi być to jakiś wielki klasyk, ma być po prostu straszny. Nie śmieszny, więc gore odpada. Chodzi mi bardziej o zaszczucie i bezsilność, aniżeli strzelanie do zombiech. Wiecie, nie?

 

Im lepsza fabuła i zakończenie, tym oczywiście lepiej, ale głównie chodzi mi o sranie ze strachu. Nigdy nie oglądałem horrorów, bo się bałem, z tych popularnych znam chyba tylko „Lśnienie”.

Dopiero co napisałem w sąsiadującym temacie, ale powtórzę. Zobacz azjatyckie Kairo, będziesz wycierał kałem ściany jak w dawnych, irlandzkich więzieniach. Dodatkowo fabuła jest dobra, pokręcona, wielowątkowa. Strasznie niedoceniony - bo nieznany - film. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...