Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czekam jeszcze na inne propozycje.

 

wzięło mnie też ostatnio na coś w stylu Project Monster (Cloverfield). Ogladałem Wojne Światów, itp. chodzi mi o tego typu filmy z duzym rozmachem, Godzille odpadają bo oglądałem. Najczarniejsza godzina 3d to coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Najczarniejsza godzina to jest dla mnie średniak taki 4-5/10. Raczej nie warto, aczkolwiek pomysł był nawet nawet. 

2012? Pojutrze? Dzień Niepodległości? 

Chodzi Ci o filmy katastroficzne czy coś w ten deseń? 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

czekam jeszcze na inne propozycje.

 

wzięło mnie też ostatnio na coś w stylu Project Monster (Cloverfield). Ogladałem Wojne Światów, itp. chodzi mi o tego typu filmy z duzym rozmachem, Godzille odpadają bo oglądałem. Najczarniejsza godzina 3d to coś w tym stylu?

 

Widziałeś wszystkie 28 + 2 filmy o Godzilli? Nieźle.

 

 

 

 

Szukam dobrego filmu gangsterskiego spoza euroatlantyckiego kręgu kulturowego (najlepiej z Azji). Noc, neony, dużo przemocy, ale mało zabójstw i broni palnej.

Odnośnik do komentarza

 

 

2012? Pojutrze? Dzień Niepodległości? 

Chodzi Ci o filmy katastroficzne czy coś w ten deseń? 

 

Chodzi mi raczej o filmy science-fiction, katastroficzne, z dużym rozmachem jak cloverfield. Z czymś paranormalnym itp. W cloverfield fajna była scena, gdy żołnierze w ciemnopomarańcxowym oświetleniu napierali na bestię (przypomniało mi to MW2 tak btw). Duży rozmach, walące się budynki, ogromna bestia itp. Wojna Światów też wpasuje się w moje gusta.

 

 

 

 

 

Widziałeś wszystkie 28 + 2 filmy o Godzilli? Nieźle.

 

 

 

 

No wiadomo że nie wszystkie, bo tych starych nie ruszałem, ale z tych nowych owszem. Zresztą trochę mi się to przejadło.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Guernica @Farmer

Oglądałem. :(

Tylko Sahary nie, ale to sprawdzę. 

A jakieś filmy o baseballu/koszykówce w czasach głębokiego rasizmu w USA? 

Czyli np. ktoś tworzy czarnoskórą drużynę w kosza/zatrudnia gracza w baseballu w czasach gdy czarnoskórzy są poniżani i w ogóle. Granie bark w bark czarny z białym.

Coś w stylu nowego "42" albo Droga sławy. 

Odnośnik do komentarza

Szukam pozytywnie walniętych filmów animowanych typu Mój Sąsiad Totoro :) Dziwaczne stworki, dziwaczne sytuacje itd.

obczaj wszystkie filmy studia ghibli , większość jest w podobnych klimatach (czyli film rodzinny ale z mrocznymi elementami)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Studio_Ghibli#Filmy_Ghibli

(sam wszystkich nie widziałem)

 

powiem tylko że grobowiec świetlików to najsmutniejszy film jaki widziałem

Odnośnik do komentarza

jakie polecacie filmy z tego roku które wszyszły już na DVD?

42

Oblivion

Drogówka

Likwidator

Gangster Squad

To tak ode mnie polecam.

Natomiast dużo świetnych jeszcze nie miało premiery DVD jak MoS, Iluzja, IM3, F&F6 czy Star Trek 2. 

Odnośnik do komentarza

 

Szukam pozytywnie walniętych filmów animowanych typu Mój Sąsiad Totoro :) Dziwaczne stworki, dziwaczne sytuacje itd.

obczaj wszystkie filmy studia ghibli , większość jest w podobnych klimatach (czyli film rodzinny ale z mrocznymi elementami)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Studio_Ghibli#Filmy_Ghibli

(sam wszystkich nie widziałem)

 

powiem tylko że grobowiec świetlików to najsmutniejszy film jaki widziałem

 

 

nom, dzisiaj będzie Ponyo :) wczoraj był Howl's Moving Castle, dosyć niezły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...