Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

IMO górę weźmie dalsza historia Desmonda. Animusa będziemy używać tylko w "potrzebie" ;) Albo co najmniej pół na pół- 50% Desmonda, 50% Animusa. I nie obstawiałbym konkretnych czasów ze względu na zakończenie drugiej części. Chciałbym zobaczyć

kilka miast, w których Minerwa kazała Desmondowi pilnować tych świątyń

.

Odnośnik do komentarza

Soul wczesniej byl fanem NG2, MW2 teraz AC. Zapewnie w styczniu zmieni grafiki na Bajonete ;)

Gra roku w kategori sandbox, jako gra akcji to raczej MW2 wygra

 

 

Małe sprostowanie, ja nie byłem a cały czas jestem fanem NG, to samo AC, jedynkę strasznie zachwalałem, skończyłem ją dwa razy i na tym koniec. Na MW2 czekałem jak szalony bo MW1 było naprawdę kapitalną gierką w multi, niestety zawiodłem się i to cholernie. A Assassins 2 sprostał moim oczekiwaniom, cały czas śledziłem co się dzieje na temat tej gry, każdy nowy materiał pokazywał że to będzie wilka gra, leć nie przypuszczałem że większa od MW2, a tak się właśnie okazało:) Gra kapitalna skończona 2x, ponad 60 h za mną i 100% wyciągnięte:) Co do Bayonnetty to mam na nią wywalone, w styczniu czeka ME2.

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona na 100% i co tu dużo pisać- genialny tytuł! O ile za pierwszą cześć zabrałem się tylko i wyłącznie z powodu jej podobieństwa do ubóstwianego przeze mnie PoP'a, tak kontynuacja momentami przewyższa przygody Księcia. Świetna różnorodna rozrywka( poboczne misje, glyphy i sama linia fabularna) nie pozwalały mi się oderwać od konsoli aż do samego końca. AC2 to dla mnie bezapelacyjnie gra roku. Teraz pozostaje tylko czekać na zwieńczenie trylogii, które mam nadzieję, będzie tak samo dobra jak przygody Ezia :rolleyes:

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...