Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawili. Doszedł sidestep, można poderżnąć gardło po złapaniu przeciwnika, bronie są szybsze. Teraz nie trzeba tylko stać i kontrować. Można przejść do ofensywy.

 

Ale kontry i tak nadal są najskuteczniejsze.

No tak :). ale nie ma to jak ostatni kwadracik życia, to tylko stanie i kampienie na kontrę :P

Odnośnik do komentarza

Ilość rzeczy do zrobienia poza fabułą jest na prawdę spora - poboczne zlecenia; skrzynki ze złotem; viewpoint'y; rozbudowa willi-miasteczka; historia 16-ego; piórka. Momentami główna fabuła jest dodatkiem do robienia i badania wszystkiego dookoła. No i oczywiście widoki., daleki horyzont, duże wysokości i wnętrze katedry - super.

 

Zginąć jest wyjątkowo trudno, nie licząc upadku z dużej wysokości. Walki są ciekawsze i rzadsze niż w jedynce - straże trudniej się irytują na nasz widok i trzeba zrobić coś na prawdę złego żeby się na nas rzucili z mieczami, włóczniami, toporami.

 

Tak jak AC zaczynał nudzić już w czwartym zleceniu tak tutaj, bynajmniej ja, czekam jak się rozwinie główny wątek delektując się całą otoczką.

Odnośnik do komentarza

Na kij komu Polska wersja......nevermind! Mam już gun'a fajna zabawka :D gra jest kapitalna, tak powinien wyglądać pierwszy Assassin :thumbsup: Dałem konsoli odpocząć i zaraz dalej lecę grać.

 

 

ps Ezio wygląda kapitalnie w zbroi zostawionej przez Altaira :happy:

Odnośnik do komentarza

Mi się podobałą polska wersja AC 1 i choć przeszedłem gre po angielsu z dwa razy to nie wiedziałęm o czym dokładnie jest. Dopiero wersja PL mi to uświadomiła. I jak dla mnie to się okzało, że nie dość że dobry motyw zabójcy to jeszcze te teorie spiskowe, mmm... Po angielsku niestety nie kumałem co jest co. Poza tym jak grtam na ixe to jestem zrobiony pozytywnie, ale mam lenia by wkręcać się co oni tam gadają. Czasami nawet nie kumam co po naszemu gadają :biggrin:

Odnośnik do komentarza

to w takim razie lipa, srenega sie nei postarała :\

Nie rozumien twojego podejścia dlaczego LIPA? Według mnie polskie wersje gier powinny być tworzone tylko z napisami. Dlaczego? Dlatego, że większość polskich aktorów w dubbingach do gier nie przykłada się do roboty. OK Borys Szyc, Daniel Olbrychski i Krzysztof Kowalewski dali rade w JEDYNCE ale co to jest 3 aktorow na ,,50" występujących w całej grze, biorąc pod uwage to że reszta przeczytała tylko text z kartki. Ja osobiście wole usłyszeć emocje ,,amerykańskich" aktorów którym płacą za to grube pieniądze i oni sie do tego przyłożą. Oczywiście z dubbingiem jest wygodniej ale z napisami jest większy KLIMAT z gry. Pozdro

Odnośnik do komentarza

No cóż, jak już w to się zagłębiamy to ja myślę, że powinniśmy mieć wybór. Sam lubię zagrać w taką grę jak AC, Fallout 3 czy cos innego z dubingiem, potem tylko z napisami albo na odwrót. Też nie można olewać dubingu za to, że paru kolesi się nie przykłądało. Wg mnie powinni zatrudniać takich ludzi by się przykładali, albo powini powołać specjalną ekpię do dubingu gier. Może my powinniśmy działć w tym kierunku było lepiej, nie wiem. Pamiętam lokalizacje Arline Tycoon i larry 7 wg mnie były one zaje.biste i dziwi mnie to, że poziom po czymś taim spadł tak nisko.

 

Oczywiście taka lokalizacja będzie dobra, ale po całkowitej lokalizacji AC 1 będę czuł pewien niedosyt. Do tego w takim raziedla mnie jest skandlaem, że zsrenega nie wydała tej gry od razu. Myślałem, że zrobią dubing. To jeszcze mogłem zrozumieć, ale aby pier.dzielić się z samym tekstemto już jakaś głupota...

Odnośnik do komentarza

no ja już pod koniec chyba bo jestem w 8 sekwencji :)

 

Swoją drogą achievementy proste i przy zwykłym graniu wpadają. Ja sam nie zbieram achievementów i nienawidzę zbierać znajdziek (dlatego pióra olałem) ale w AC II większość rzeczy do znalezienia jest fajnie nagradzana np 20 Glyphów daję ci rozwiązanie tajemnicy a uwierzcie mi warto :) Wiecie że ani razu nie spojrzałem na listę achievementów podczas grania w AC II a same jakoś tak wpadają. Wg mnie czyli casuala tak powinno być ! :)

Odnośnik do komentarza

Które to DNA ? 8 czy 9 ? (1-11 , 12-13 brak, 14) powiedzmy że 8 więc zostało Ci jeszcze ....... policz sobie sam ;) Po pierwszym przejściu zebrałem 960 G, został mi dwa, zebrać piórka ( nie zrobię tego bo nie nawiedzę zbierać) a co za tym idzie nie zrobię drugiego bo za 100 piórek jest ostatnia "płachta" w której trzeba się wszędzie pokazać :verymad: bzdura......

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...