Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wreszcie skończona, mam mieszane uczucia z jednej strony nudno bo wszystko sprowadzało się do po prostu zrobienia jakiegoś zadania w czasie gdy ktoś tam nam przygotuje info kogo mamy ubić i tyle, co prawda nie było już tak monotonnie jak w jedynce, ale troszkę takie odczucie miałem. In plus można zaliczyć grafę, kolorystykę, Ezia, włosie klimaty, bieganie po dachach, jako taka rozmaitość broni, no i fabuła może być, ale sam nie wiem czy za nią nadążam ;). Z minusów to może być, że po jakimś czasie robi się nudna i czasem po prostu dziwne zachowanie po naciśnięciu danego przycisku na dachach, raz tak reaguje, raz tak, też nie wiem jednej rzeczy, czemu jak próbowałem z Assassinatować kolesia to raz udawało się a raz nie, dodam, że widział mnie, alarm był wzniesiony, tylko raz dało się a raz nie, nie wiem czemu, bo jak po cichu to zawsze się udawało, wiec z tym nie ma problemów :).

 

Podsumowując i wystawiajac jakąs ocene, to dałbym coś między 8, a 8+, bo nadal to jest bardzo dobra gra, choć muszę przyznac, że liczyłem na więcej.

 

PS. Przejśćie gry, nie spiesząc się, ani nie guzdrząc się zajęło mi 11,5h, więc całkiem przyzwoity czas jak na grę (patrząc na MW2 które da się na Veteranie zrobić w 6h)

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Gra jest strasznie dluga, nie wiem ile mam na liczniku ale pewnie z ponad 20 godzin. Jezeli nie gra sie jak najszybciej tylko zwiedza sie swiat, zbiera itemy - piorka, skarby itp oraz rozwiazuje zagadki a takze robi 'tomb missions' :P to naprawde duzo czasu schodzi. No i oczywiscie dochodzi do tego pelno mini zadan - assassynacje, doreczanie przesylek, bicie niewiernych mezow oraz wyscigi dachowe :P Jest pelno rzeczy do roboty, jak sie nie spieszy to duzo czasu mozna sie bawic gierka :P

 

ps. a jeszcze gry nie skonczylem, jestem bodajze na 7/8-mej sekwencji dna z 14stu... choc nie wiem do konca czy to dopiero polowa, bo myslalem ze juz jestem blisko konca (pare misji zrobilem w Venecji, a to ostatnie miasto oprocz chwili w innym jak slyszalem ale nie bede zdradzac jakim xD)

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko ilu z Was, tych co mają grę, przy odkrywaniu tych grobowców (pipi) strzelił, jak byliście bardzo wysoko, a tu nagle bum... spadliście na dół :potter: i to nie do końca z Waszej winy, tylko z winy trochę nie dopracowanego sterowania ;).

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Ja skonczylem 5/6 grobowcow i sie swietnie przy nich bawilem. Czasem spadlem jakis kawalek, ale coz to raczej moja wina i zbyt szybkiego pokonywania grobowca i mojej niedokladnosci niz sterowania. Ono przewaznie dobrze dziala... no chyba ze chce sie gdzies skoczyc trzymajac sie krawedzi, a kamera sie tak zmienia ze nie wiadomo czy trzeba trzymac do tylu czy w prawo ...

 

Ale ogolnie jest bardzo fajnie, jak sie spadnie, to sie wchodzi znow :P Grobowce nie sa takie wielkie i kawalek jak sie spadnie to nie traci sie az tak duzo czasu itp :P

Odnośnik do komentarza

ja do momentu w ktorym sie znalazlem mam calkiem inne odczucia. nie mam odkrytej nawet calej Florencji, do Wenecji jeszcze nie dotarlem, a rozkoszuje sie gra ile moge. wciaga mnie jak bagno i nie daje odlozyc pada. jeszcze 2 reinnowacje i cala moja posiadlosc/male miasteczko bedzie gotowe. upgrade'uje zbroje Ezia na maksa i swietnie sie przy tym bawie. Florencja miazdzy jezeli chodzi o odwzorowanie i klimat. nieziemsko przyjemnie sie po nim porusza. miasta w AC 2 tetnia zyciem.

 

w 11,5h ciezko mi uwierzyc, bo taka gra polegala chyba tylko i wylacznie na popychaniu fabuly na przod nie baczac na zadne inne atrakcje jakie gra oferuje.

Odnośnik do komentarza

ja do momentu w ktorym sie znalazlem mam calkiem inne odczucia. nie mam odkrytej nawet calej Florencji, do Wenecji jeszcze nie dotarlem, a rozkoszuje sie gra ile moge. wciaga mnie jak bagno i nie daje odlozyc pada. jeszcze 2 reinnowacje i cala moja posiadlosc/male miasteczko bedzie gotowe. upgrade'uje zbroje Ezia na maksa i swietnie sie przy tym bawie. Florencja miazdzy jezeli chodzi o odwzorowanie i klimat. nieziemsko przyjemnie sie po nim porusza. miasta w AC 2 tetnia zyciem.

 

w 11,5h ciezko mi uwierzyc, bo taka gra polegala chyba tylko i wylacznie na popychaniu fabuly na przod nie baczac na zadne inne atrakcje jakie gra oferuje.

Tylko powiedz mi jakie atrakcje to są bo ja nic dla siebie nie widzę. Zbieractwo nudne, zbroje wszystkie z miejsca mozna po krotkim czasie kupic, tomby mnie wkurzały ze względu właśnie na te małe błędy w sterowaniu no i co tu jeszcze? Nic.

Odnośnik do komentarza
Tylko powiedz mi jakie atrakcje to są bo ja nic dla siebie nie widzę. Zbieractwo nudne, zbroje wszystkie z miejsca mozna po krotkim czasie kupic, tomby mnie wkurzały ze względu właśnie na te małe błędy w sterowaniu no i co tu jeszcze? Nic.

No to napisz że, gra Cię znudziła, nie chciało Ci się zbierać rzeczy itd. dlatego przeszedłeś ją na pałę w 11 godz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo gra starczy na przynajmniej 2 razy tyle.

Odnośnik do komentarza
No to napisz że, gra Cię znudziła, nie chciało Ci się zbierać rzeczy itd. dlatego przeszedłeś ją na pałę w 11 godz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo gra starczy na przynajmniej 2 razy tyle.

starczy na duzo wiecej. jezeli ktos nie jest fanem sandboxow, bo go nudza, to nie spodoba mu sie Assassin's Creed, GTA i inne tego typu gry. ja bardzo lubie serie AC i GTA i z kazdej z tych czesci wyciagam maksimum przyjemnosci. fanem zbierania znajdziek moze nie jestem, ale zachecaja do tego zdobycze po ich znalezieniu. elementy platformowe zastosowane w AC 2 sa rewelacyjne - mocny punkt tej produkcji i nie dam zlego slowa o tym powiedziec. male bledy w sterowaniu sa, ale caly ten system jest bardzo wyrozumialy dla gracza i nie wyobrazam sobie zeby miec problem z przejsciem tych lokacji.

Odnośnik do komentarza
No to napisz że, gra Cię znudziła, nie chciało Ci się zbierać rzeczy itd. dlatego przeszedłeś ją na pałę w 11 godz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo gra starczy na przynajmniej 2 razy tyle.

Jak widać mamy problemy z czytaniem, bo w każdym poście podkreślałem, że nie pieprzyłem się ze zbieraniem itp. rzeczami...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...