Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

Tak , już jest i nie ma sobie równych (... ) nowa wersja konsoli X360 - White Edition z grą Assassins Creed II .

 

A mi się ten cały Ezio jakiś ... no , taki sztywny mi się wydaje . Stanowczo wolę Altaira . Morze i jest zagubionym murzynem

ale przynajmniej miał ( eee ... co On tam miał ??? ) klasę . Pozdro z Czarnobyla .

Odnośnik do komentarza
Grasz z zegarkiem w ręku? Chwalenie się szybkim czasem przejścia ACII to jak chwalenie się przedwczesnym orgazmem. Ta gra jest tak smakowita, że nie wyobrażam sobie skonsumowania jej praktycznie "na raz".

Sama fabula 15 + 5 na reszte osiagniec. Gra nalezy i tak do dluzszych :). Nie lecialem po znaczkiach fabuly, lecz zbieralem kase, lapalem zlodzieji, sprawdzalem szkatulki, kodexy,itp. Nie byl to rush by skonczyc gre jak najszybciej ale by jak najwiecej zgarnac z gry co najlepsze. Jak sie ma skilla to gry leca szybko :whistling:

Odnośnik do komentarza

Tak btw oplaca sie zagrac, jesli nie gralo sie w jedynke? Czy lepiej najpierw przemeczyc ACI?

Nie wyobrażam sobie zagrać w dwójkę bez wcześniejszego ogarnięcia jedynki. I nie wiem jak możesz pisać "przemęczyć"- jeżeli nie podoba ci się jedynka z konceptu (pomijając "nudę", której ja bynajmniej tam nie odczuwałem), dwójka też ci się nie będzie podobać. Nie wiem jak można kupić dwójkę nie zapoznawszy się wcześniej z całą historią pierwszej części.

Odnośnik do komentarza

Ale wtedy potraktujesz świetną grę jak lekturę szkolną. W jedynkę warto szpilnąć dla opowiedzianej historii. Na upartego można by powiedzieć, że AC2 też jest nudne, bo wszystko polega na zabijaniu i bieganiu po dachach. Moja rada- nie grałeś/nie podoba ci się jedynka- nie graj w drugą część. Nie zasługujesz na to :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...