Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

A ciekawi mnie - i może ktoś mnie oświeci - dlaczego np. Dragon Age jest z dubbingiem, tylko polska wersja na płycie (jak w PoP), a chodzą z nią dodatki i na dodatek też są 100% po polsku (dubbing). Jakoś dało się to zrobić.. A ubi co?? Ma nas w d.. Jak kiedyś dla mnie EA było synonimem komerchy, plastiku i tandety - to ostatnio zmieniam o nich zdanie. A o ubi odwrotnie... :whistling:

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Ezio ma wszystkie palce, przynajmniej te dłoniach :).

 

Nawet jest dosyć zabawna scenka, z Vinci, Ezio i wspomnianym palcem.

 

W mojej wersji gry (jestem w sumie na początku, nie wyszedłem jeszcze z pierwszego miasta), ewidentnie, co widać dokładnie na zbliżeniu, brakuje mu palca serdecznego, w reku na którym ma to wyskakujące ostrze. Przypatrzcie się. Zdziwiło mnie to, nawiązując do tej zabawnej scenki z początku gry, o czym wspomniał SłupekPL.

 

Sami zobaczcie. Fota komórą, ale widać, że brak palca.

 

p070110002901.th.jpg

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Faktycznie. Przybrałem strój Altaira, ale jako Ezio. Bo nie możliwe, bym kończył 5 sekwencję grając ciągle Altairem. Mogę wkleić inne fotki, np. z willi Montigniorich (czy jak to się piszę) w tle z matką Ezio. Być może, jest tak, jak napisał Satan, że przybierając outfit Altaira gubimy automatycznie palucha.

Odnośnik do komentarza

Za Assassin's Creed Wiki:

Alta?r's Robes doesn't actually have Ezio wear Alta?r's outfit, it changes the character model to Alta?r himself. This is shown as the left ring finger is amputated, the double blade doesn't have a physical form on the character despite being usable, and the beard Ezio gains in the final memory sequences is not present while playing as Alta?r in these sequences.
Odnośnik do komentarza

Powiem krótko - gierka naprawdę miażdży i mówię to ja - osoba, która z jedynką spędziła tylko kilka chwil. Ale nie obejdzie się bez kilku pytań:

 

1. Ile ma się procent po ukończeniu głównego wątku?

2. Po przejściu gry można nadal sobie swobodnie wędrować między miastami i porobić sobie niektóre achievy?

3. Jestem w misji gdzie się lata na tych skrzydłach od Leonarda i nie mogę jej przejść :| Sporo się męczyłem, żeby w ogóle dolecieć w wybrane miejsce, ale z tym już sobie poradziłem i za cholerę nie mogę wylądować na tym dachu, trzeba coś wcisnąć na padzie? Bo jak manipuluje tylko lewym analogiem to Ezio ląduje na brzuchu i się rozpieprza ;/

 

Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że podczas synchronizacji gdy się wejdzie na punkt widokowy w tle przygrywa klimatyczna melodia z gry Mafia? (lekko zmodyfikowana)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...