Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ty Pier.dolisz Obso . Te śmieszne tabelki były robione przez pismaków z turyńskiej gazety - ależ mi niezależna instytucja. Usprawiedliwianie debilnej polityki transferowej, braku chęci piłkarzy i wypalonego trenera w ten sposób jest żałosne. Ale widzę, że masz swój świat - to sobie w nim siedź i najlepiej nie wychodź :P

 

Mellberg z Juventusu do Olimpiakosu za 2,5 mln ojro

Odnośnik do komentarza

turyńskie gazety robiły "swoją" własną tabelę.

Po pierwsze na jednej z tych tabel ACM wcale nie jest pierwszy tylko drugi a na innej pierwszy. Po drugie ta tabela nie była robiona po zakończeniu serie A a po meczu Inter - Roma . Po trzecie eliminacja błędów sędziowskich wcale nie gwarantowałaby, że Twoi pupile by wygrali - to tylko takie gdybanie. Jestem też ciekawy na jakiej zasadzie zmieniano punkty za mecze podczas których zdarzały się błędy. No ale cóż jak się nie umie wygrywać ze średniakami w lidze to trzeba się podbudowywać czymś takim...

 

Marko Arnautović podpisał dziś 5-letni kontrakt z mediolańskim Interem. Informacje tę potwierdził jeden z agentów piłkarza - Peter Baars.

 

"Spotkaliśmy się dziś w Wiedniu, w ważnym dla Marko mieście. Towarzyszyli nam także agent Vigorelli - przyjaciel oraz wspaniała osoba i agent Groener. Chęci piłkarza były jasne, więc postanowiliśmy potwierdzić je na papierze. Można powiedzieć oficjalnie, że Marko podpisał z Interem 5-letni kontrakt. Teraz obydwa zespoły muszą osiągnąć porozumienie w sprawie kwoty odstępnego. Wierzymy, że nie będzie z tym problemu, ponieważ Inter jest wielkim klubem ze wspaniałymi działaczami, a Twente zawsze dobrze traktowało piłkarza. Marko nie może zrobić nic więcej niż dzisiaj - jego zamiarem jest założenie koszulki Interu i dzisiaj to potwierdził" - powiedział Baars.

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza
Santa Cruz za 18 mln kupiony? Paranoja. Widać, że przez najbliższe okienka transferowe MC będzie ostro przepłacać za przeciętnych piłkarzy.

 

 

Od kilkunastu lat w Anglii płaci się takie sumy za takich piłkarzy przecież !!! MC nie będzie przepłacać tylko kupować dobrych zawodników za dobre pieniądze . Na razie fajny skład się zapowiada : Given , Bridge , Dunne , Kompany Richards , Barry , de Jong , Ireland , Wright-Phillips , Santa Cruz , Robinho .

 

MC będzie nie tylko kupować , ale i ostro sprzedawać bo już są zapytania o Elano , Jo , Bojinowa czy Caicedo . Samych napastników mają 9 :lol: . ( Bellamy , Mwaruwari , Vassell też mogą iść pod młotek ) A za wyżej wymienionych zgarną pewnie kilkadziesiąt milionów funtów . Takie są ceny w Anglii .

 

No chyba że ktoś dalej myśli że wykupią pół świata piłkarskiego . Oni pewnie już wiedzą że nie tędy droga .

Odnośnik do komentarza

Co do milanu to wg mnie dobrze ze Ancelotti odszedl bo moze zaczna siegac po mlodszych pilkazy a nie same dziadki. Brakuje im swezej krwi i temperamentu. Za kase z transferow powinni kupic np Huntelara ew innego bramkostrzelnego pilkarza.

 

A co do MC to nie dziwie sie ze kupili Santa Cruza. Jest to sprawdzony pilkaz ktory jeszcze moze sporo pokazac. No i na szczescie wielkie gwiazdy do nich nie chca przechodzic ;)

Odnośnik do komentarza

Barca ma dwóch podstawowych stoperów reprezentacji, a Real ma rezerwowego. No wielki transfer to nie jest, ale zawsze coś. Jeśli faktycznie dojdą Villa i Ribery, to jest ciekawie i czekam, co pokażą. Czekam też, co zrobi Barcelona, bo jednak by wypadało, żeby jakiś ruch w tym zespole był, a nie osiadanie na laurach i przedłużenie kontraktów wszystkim.

Odnośnik do komentarza
ja pieprze...

jak Albiola biorą za 15, a Pepe za 30...

Zarząd Valencii jest do dupy i robi z siebie klubik prowincjonalny, który służy tylko by realowi oddawać swoich zawodników po taniosze...

W sumie zapłacić za środkowego obrońcę 15 mln to wielki wydatek.Za taką kwotę mało kto kupuje obrońcę.A co do Twojej aluzji to Pepe jest jednym z najlepszych obrońców świata.To co zrobił temu Casquero to jest głupota,ale na palcach 1 ręki mogę policzyć mecze,które Portugalczyk zawalił (Getafe,2 mecz z LFC)I wg mnie w ciągu 1 roku może 2 lat zostanie najlepszym stoperem na świecie,zobaczycie.Już teraz stawiam go na równi z Puyolem,ba!Puyol jest gorszy.Keirrson jedną nogą w Barcy ojjj BBVA robi się coraz ciekawsza :)

Odnośnik do komentarza
ja pieprze...

jak Albiola biorą za 15, a Pepe za 30...

Zarząd Valencii jest do dupy i robi z siebie klubik prowincjonalny, który służy tylko by realowi oddawać swoich zawodników po taniosze...

W sumie zapłacić za środkowego obrońcę 15 mln to wielki wydatek.Za taką kwotę mało kto kupuje obrońcę.A co do Twojej aluzji to Pepe jest jednym z najlepszych obrońców świata.To co zrobił temu Casquero to jest głupota,ale na palcach 1 ręki mogę policzyć mecze,które Portugalczyk zawalił (Getafe,2 mecz z LFC)I wg mnie w ciągu 1 roku może 2 lat zostanie najlepszym stoperem na świecie,zobaczycie.Już teraz stawiam go na równi z Puyolem,ba!Puyol jest gorszy.Keirrson jedną nogą w Barcy ojjj BBVA robi się coraz ciekawsza :)

I jeszcze mecz z Sevillą na SB o Superpuchar Hiszpanii :)

Nie pisz kto jest lepszy itp. to tylko będzie prowokowało do niepotrzebnych kłótni. ;)

 

Blackburn poważnie zainteresowane RvN. - klik

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
ja pieprze...

jak Albiola biorą za 15, a Pepe za 30...

Zarząd Valencii jest do dupy i robi z siebie klubik prowincjonalny, który służy tylko by realowi oddawać swoich zawodników po taniosze...

W sumie zapłacić za środkowego obrońcę 15 mln to wielki wydatek.Za taką kwotę mało kto kupuje obrońcę.A co do Twojej aluzji to Pepe jest jednym z najlepszych obrońców świata.To co zrobił temu Casquero to jest głupota,ale na palcach 1 ręki mogę policzyć mecze,które Portugalczyk zawalił (Getafe,2 mecz z LFC)I wg mnie w ciągu 1 roku może 2 lat zostanie najlepszym stoperem na świecie,zobaczycie.Już teraz stawiam go na równi z Puyolem,ba!Puyol jest gorszy.Keirrson jedną nogą w Barcy ojjj BBVA robi się coraz ciekawsza :)

nie daje się 15 melonów, za 23-letniego, świetnego obrońcę, reprezentanta hiszpanii i "przyszłą" ikonę klubu vcf. Pepe, jako ogóras trafił za 30 mln. Ale jak Valencia swojego wychowanka i wielokrotnego kapitana w tym sezonie opyla za grosze, proszę bardzo...

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
o co zrobił temu Casquero to jest głupota

 

Ja go za to polubiłem, solidnie się tam wk.urwił :D Swój chłop, bez kitu ale takie same akcje widze na "stadionie" w mojej mieścinie. No jak go można za to nie lubić? :)

 

@down

 

Pepe for the win! :D

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
o co zrobił temu Casquero to jest głupota

 

Ja go za to polubiłem, solidnie się tam wk.urwił :D Swój chłop, bez kitu ale takie same akcje widze na "stadionie" w mojej mieścinie. No jak go można za to nie lubić? :)

 

No tak szczerze,to ja to codziennie oglądam z kolegą też się tym jaramy.Fajnie dał temu makaroniarzowi w(pipi) xD.Serio było warto to obejrzeć.Ja go za to jeszcze bardziej polubiłem,ale to forum mieć inne zdanie to niemal jak kula w łeb.

Odnośnik do komentarza

 

Zmarnuje karierę w Rosji zobaczycie.Żaden Polak tam furory nie zrobił ,nie zrobi i on,za słaby jest,nie ten klimat.Mógł pójść do mocnej drużyny 2 Bundesligi ewentualnie średniaka 1.Tak to pewnie skończy jak Kiełbasa,Janczyk,Gorawski.Szkoda mi go.

Odnośnik do komentarza

No Stilic jak większość Jugolów po pół roku kapitalnej gry,na wiosnę mocno przygasł co mówił sam Franek.Z taką formą jaką on teraz ma to żaden normalny dyrektor sportowy zagranicznego klubu go nie weźmie.Tyle,że świat jest pełen debilów ;f.

Najmądrzej robi Lewandowski Robert.Chłop się świetnie prowadzi,zapowiadał grę w Polsce przez jeszcze 1 może 2 lata i pójście na zachód.A tam się okaże czy jest dobry czy słaby.Nie 1 mecz na 3 tygodnie w Pucharze UEFA tylko regularna gra.

HALA MADRID :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...