Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

fvdxu8.jpg

 

Pierwszy mecz nas Emirates będzie magiczny.

 

Nadal nie czuję tego transferu. 4-3-3? Rotacja z Oscarem? Napastnik i kolega dla Matica - tej drużynie niczego więcej nie potrzeba.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Fabregas przed odejściem był jednym z kilku najlepszych graczy ligi angielskiej i myślę, że tak samo będzie teraz. Nie jest mocarzem w powietrzu i w odbiorze, ale jest aktywny, dużo biega, przeszkadza, moim zdaniem nie ma powodu, by nie był dobrym partnerem dla Maticia. A jego ofensywa - podania i wychodzenie na pozycje - nie trzeba nic mówić.

 

Nie ma co mówić o Oscarze - Brazylijczyk niby strzelił trochę ładnych goli i ma skilla, by być gwiazdą w pewnych okolicznościach, ale ogółem, dla ekipy chcącej wygrać mistrzostwo i LM, to jego cały sezon trzeba ocenić jako słaby.  Ogólnie z przodu Chelsea może być zadowolona tylko z Hazarda... i w pewnym sensie z Williana.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Super

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/arsenal/10902101/Arsenal-captain-Thomas-Vermaelen-agrees-deal-to-join-Manchester-United-this-summer.html

Vermaelen_2942911b.jpg

 

No i plota dosc wysokiego prawdopodobienstwa ze Blind zasili United po WC

 

Jak zobacze podpisane to bede skakal z radosci ale biarac pod uwage ze to Van Gaal a nie ryzy to kwestia kilku Holendrow w skladzie United to raczej tylko kwestia czasu

Odnośnik do komentarza

Autor za bardzo się podpala. Ani Vermaelen ani Sagna nie są specjalnie pożądani w Arsenalu. Koleś pisze, jakby ich błagali na kolanach o zostanie, to nie ta sytuacja. Zobaczymy, co jeszcze zostało z Vermaelena, wielki transfer to nie jest.

 

 

Plotki o Blindzie dopiero 3 dni po meczu? Spodziewałem się góra 3 godzin. Dopiero przyszedł Shaw, ale nie byłbym w szoku.

Odnośnik do komentarza

Ej dobra, ale teraz plotka, od której padniecie. Jak wiemy, Cesc Fabregas wyżej stawiał powrót do Arsenalu, niż przejście do Chelsa, ale Wenger nie chciał go w składzie, bo uważał za niepotrzebnego. No dobra, i wiecie, kogo podobno próbuje teraz pozyskać w zamian za Vermaelena Wenger?

 

Toma Cleverleya.

 

 


Bardzo dobry rumuński bramkarz Costel Pantimilion podpisał kontrakt z Sunderlandem.

 

 

Filipe Luis w zasadzie oficjalnie już w Chelsea. Klub zapłaci klauzulę 25 mln euro, ale podobno zarobki wyniosą tylko ok. 5 mln euro rocznie.

Odnośnik do komentarza

Xavi podobno odchodzi do Kataru. Najpierw jakaś gazeta, później Fabs w wywiadzie sugeruje jego odejście z Barcy. To byłby dla mnie szok, 2 legendy kończą z piłką w Barcy w jednym roku i do tego odejście niedawno pozyskanego Cesca, a nadal w składzie pozostają Song i Alves...

Odnośnik do komentarza

Trener Al-Arabi Dan Petrescu potwierdził, że Xavi jest już dogadany z klubem. Formalności zostaną podpisane po Mundialu.

 

Jestem dość zdziwiony, nie powiem. Ale myślę, że to dobry ruch. Xavi miał bardzo słaby sezon moim zdaniem - najgorszy gracz wyjściowej jedenastki. Jego czas minął. To samo co on plus wiele więcej oferuje przecież Thia... hmmm, cóż ta Barcelona kombinuje.

 

Nie no, spoko, Rakitić też. Myślę, że Sergi Roberto oferuje na ten moment podobną grę, co Xavi - tak mi się wydaje, nie grał za wiele. No i jest brat Thiago, który ma dostać szansę po powrocie z Celty.

 

 

 

Najbliżej pozyskania Daleya Blinda ma być obecnie Liverpool, ale słyszałem to samo już o pięciu lewych obrońcach w tym miesiącu. Dortmund także się o niego stara. Innym celem BVB jest będący niemiecki stoper Shokdran Mustafi.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Jestem dość zdziwiony, nie powiem. Ale myślę, że to dobry ruch. Xavi miał bardzo słaby sezon moim zdaniem - najgorszy gracz wyjściowej jedenastki. Jego czas minął. To samo co on plus wiele więcej oferuje przecież Thia... hmmm, cóż ta Barcelona kombinuje.

Nie zgodzę się, grał poprawnie. Byli gorsi zawodnicy na przestrzeni całego sezonu np. mój ulubieniec Busquets, Alves i Adriano. Wiadomo, że Xavi nie jest już tym Xavim co jeszcze 2-3 lata temu i było wiadome, że jego czas się kończy, no ale tak nagle?

Odnośnik do komentarza

Z wypowiedzi Petrescu moża wywnioskować, że szukał klubu od jakiegoś czasu.

 

Nie wiem, co masz do Alvesa, dobre paliwo na prawej flance. Bardziej zawodził już łatwomijalny Alba, spory zawód w tym sezonie. Alves był dobry jak zawsze. Adriano ok, nie wyglądał mocarnie, ale też nie na słaby punkt. Gdybym na ten moment miał wskazać słabsze personalnie miejsce w jedenastce Barcy to jednak coś z atakiem (niby Neymar i Alexis to dobrzy zawodnicy, ale te ze dwa mecze, kiedy obaj zagrali dobrze, to trochę mało na cały sezon, żeby nie czuć że coś nie tak...), no i lewa obrona.

Odnośnik do komentarza

 Sergi Roberto ma zostać w Barcelonie. Hmmm.....

 

Alba cały sezon się leczył, trudno było oczekiwać od niego dobrej formy w tych rzadkich chwilach kiedy grał. Alves grał dużo i mnóstwo straconych bramek to jego "zasługa", w ofensywie już nie jest tak pomocny jak kiedyś (mimo, że procent dobrych dośrodkowań zawsze miał mizerny, to robił to tak często, że i tak zaliczał dużo asyst).

Od Alexisa wara, najlepszy zawodnik z pola na przestrzeni całego sezonu w Barcelonie. Taki Iniesta wystrzelił z formą dopiero w jego drugiej połowie, Messi 1/3 sezonu leczył kontuzje, a w tym czasie między innymi Alexis i Neymar zdobywali za niego bramki. Neymar miał świetne pierwsze pół sezonu, później była mizeria, no ale wrócił Messi, byli Alexis i Pedro. Mimo, że  Pique odzyskał wigor, Masche pod koniec raczej ustabilizował formę, Bartra statystycznie był najlepszym obrońcą...jak grał, zabrakło Valdesa który ratował dupsko Katalończykom, to zawodził najbardziej newralgiczny punkt defensywy czyli Busquets -ogólnie odbiór w drugiej linii- oraz boki defensywy. Adriano defensywnie był zawsze mooocno przeciętny, ale ile było meczów w tym sezonie, że ktoś go mógł zobaczyć na lewej flance jak popyla z piłką? Zawodziła motywacja, która pozwalała wygrywać z najlepszymi w lidze czy Europie (Real), ale ilość zmęczonych lub przegranych meczów z ogórkami to był jakiś rekord na przestrzeni ostatnich lat. Zawodzi już starzejąca się tiki taka, ciągle ten sam pomysł na grę lub ciągle ten sam brak pomysłu na grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...