Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty co tak ostro Kalel? :D Przymierzają się do kupna takowego już od dawna, dlatego pytam.

 

@down: Niech sprzedadzą Suareza do Realu.

 

Bo ja już na SAF'a psioczyłem że nie widzi dziury w środku. Teraz mamy Moyesa, który niby to widzi, ale jego działania temu przeczą.

 

 

 

Jestem ciekaw czy United kiedykolwiek ściągnie jakiegoś ogarniętego ofensywnego pomocnika? Kiedyś miał być Modrić, kupił go Real, teraz miał być Thiago kupił go Bayern. Może Fellaini?

Miał być jeszcze Sneijder, kiedy był w formie.

 

 

Wesley sam w jednym wywiadzie powiedział że byli praktycznie dogadani. Oferta była na stole (ok. 30 mln. Ł), on wracał z wakacji na rozmowy, jak pojawił się w biurze to okazało się że oferta została wycofana. Potem szef Interu wytłumaczył mu że to przez to że Eto'o został sprzedany i nie trzeba było Sneijdera sprzedawać.

Odnośnik do komentarza

@up

 

Po(pipi)ało cię ? Obecnie priorytetem nr. 1 są Baines i Garay.

Baines i Garay to obrońcy - fajnie jeśli ich ściągna bo Rio i Evra młodość dawno mają za sobą ale United musi wzmocnić środek pola kreatywnym pomocnikiem. Jak jeszcze sprzedaliby Naniego to nawet na skrzydłach robi się bieda. A wiadomo, że znając życie na pewno jak co roku przytrafi się jakaś kontuzja, która na długo wykluczy jakiegoś gracza. W takiej drużynie musi być konkurencja i kilku piłkarzy na pozycję, a nie nadzieja, że Yaung się przebudzi, Valencia nagle nauczy się grać drugą nową albo Kagawa nagle będzie co mecz czarować.

Odnośnik do komentarza

http://www1.skysports.com/football/news/12040/8825274/Transfer-news-Manchester-United-to-make-35m-offer-for-Barcelona-s-Cesc-Fabregas

 

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23316448

 

Chris Stratford ‏@CStrattoYPSport

Press Association Sport understands #fabregas bid was submitted this evening Sydney time and thus far there has been no response..

 

 

Jest odpowiedz na transfer Thiago ? Ja jestem sceptyczny...

Odnośnik do komentarza

Moyes niedawno na konferencji mówił, że miło być w klubie, który nie daje budżetu do wydania tylko mówi: kup, kogo potrzebujesz, najlepszych. Ale Thiago to już kolejny gracz, który miał okazję pójść do Anglii i wybrał inaczej. To samo dotyczy np. Falcao, Isco, Lewandowskiego czy Mchitarjana (ten to miał ofertę z Liverpoolu, tak że bez żartów, ale zawsze). Sporo dobrych graczy nakupowano w całej lidze angielskiej tego lata, ale ci czołowi wydają się wybierać kontynent.

 

 

Podobnie ma się stać z Cavanim, którego chciała Chelsea i City, ale na dniach ma być zaprezentowany jako zawodnik PSG. Prezes Napoli wypowiedział się, że Urugwajczyk nie zagra z Ibrą, bo ten jest zaklepany gdzie indziej. Media mówią o City albo Realu.

Odnośnik do komentarza

Nie oglądam ligi brazylijskiej, więc nie wiem, jak dobry jest Damiao, ale podobno może być bardzo dobry. A kosztować powinien jakieś 25 mln euro. Dodajmy do tego przybycie Driesa Mertensa (gwiazda!), wykupienie Armero i nawet Callejona (może coś pokaże) i Napoli wcale nie musi być słabsze, niż w poprzednim sezonie. Szczerze mówiąc, nie wróżyłem za wiele tej ekipie, uważałem, że wysokie miejsce w lidze zawdzięcza upadkowi samej ligi i przy pierwszej okazji się posypie (w sensie, że gdy Cavani odejdzie, oni po prostu będą żyć dalej, nie mogąc wyrównać straty). Jednak wygląda na to, że może wcale tak nie być, a gdy przyjdzie ogromny przelew za Cavaniego, może i nie tylko jednego napastnika dokupią.

 

O to mi chodziło. Ale zapomniałem, że odszedł nie tylko Cavani, ale też Hugo Campagnaro, który nie był może wart wielkich pieniędzy, ale pełnił kluczową rolę dla wyników. To też może zaboleć Napoli.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ostatnim letnim zakupem Borussii okazał się... Seungwoo Ryu, koreański napastnik urodzony w 1993 r. Dobre występy na Mundialu U-20 przekonały Dortmund do wyłożenia pół miliona euro. Wszyscy powiedzieliby "pff", ale równie anonimowy był i tyle samo kosztował Kagawa, więc...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jako, że tutaj brak kibiców Interu to i widze braki co do transferów z i do tego klubu.

 

Więc nadrabiamy:

 

 

Mauro Icardi. Sampdoria ----> Inter.  6mln za połowę karty

 

skdt.png

 

 

 

 

 

 

Ishak Belfodil. Parma ----> Inter. Tutaj troche zamieszanie jest bo brak oficjalnych danych ale mówi się, ze Cassano + 3mln za pół karty.

 

9zf9.jpg

 

 

 

 

 

Marco Andreolli Chievo (koniec kontraktu) ----> Inter. Raczej ogórek, ale na pewno lepszy niż Silvestre.

 

5tpo.jpg

 

 

 

 

 

Hugo Campagnaro. Napoli (koniec kontraktu) ----> Inter. Mimo wieku solidne wzmocnienie. Wybrany do jedenastki poprzedniego sezonu.

 

gqjq.jpg

 

 

 

 

 

No i powiązanie z transferem Belfodila czyli:

 

Antonio Cassano. Inter ----> Parma

 

5hrl.jpg

 

 

 

Do tego lada chwila (podobno jeszcze dziś) ma dołączyć Isla z Juventusu za około 7mln za połowę karty, a potem atak na Belga Nainggolana z Cagliari.

 

Odnośnik do komentarza

Po paru latach kryzysu we Włoszech chyba znowu mają kasę. Rywalizacja pomiędzy Milanem, Napoli, Romą i Fiorentiną (i może Interem?) zapowiada się na ciekawym poziomie.

 

 

Strootman za 18 mln euro, podpisał kontrakt. Jedvaj ma dopiero 17 lat, podobno wielki talent, póki co stoper, ale dobry z piłką, może przejdzie na defensywnego pomocnika.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

"Sky sources: Wayne Rooney angry and confused by Manchester United's comments on his future"

 

Rooneya w United nikt już chyba nie chce. Jednak jeżeli nie uda się dopiąć transferu Fabregasa albo innego klasowego środkowego pomocnika (na co się zanosi) to i Roo dobry do łatania dziur. No i Tito na dzisiejszej konferencji potwierdził że wpłynęła oferta za Cesca, jednak ten nigdzie się ruszać nie chce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...