Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Dosa Junior podpisał kontrakt z Legią.

Swoją drogą, ciekawe jak się teraz muszą czuć kibice Wisełki (są tu jeszcze tacy?). Gdy Legia kupuje sobie w Szkocji i na Cyprze testując przy tym byłego gracza Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii, Wisełka testuje nauczyciela WFu z Krosna i rumuńskiego studenta i_lol.gif

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

  • Ojamaa urodził się w 1991 roku
  • Raphael Augusto tudzież
  • Dosa Junior ma 27 lat

Rzeczywiście, wszyscy są "piłkarskimi emerytami".

Naucz się liczyć i_lol3.gif!

 

Tu nie Wielkopolska i 40-letni, kartoflany, Reiss tu Twoja Sto(L)ica n_usmiech.gif

 

gagagagagagj.jpg

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

A o kim mówisz, o "emerycie" Dosie Juniorze? A może o Helio Pinto? i_lol.gif

 

Nikt się Raulem Bravo nie jara. Raul Bravo jest w Legii na testach. A różnica między nim, a byłem kapitanem Malagi jest taka, że o pierwszym słyszał każdy, a drugi jest nołnejmem. 

  • Rozumiem, że tak krytycznie mówisz też o tym Waszym Szkocie? On przyjechał do Polski na wykopki, kartofle zbierać? Jest cienki? A może on akurat jest mega szeroki? i_lol3.gif
Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Kondogbia i Illarramendi to typowi destruktorzy. Myślę, że bardziej zgodne z obecnymi standardami taktyki jest ustawienie ich obok Alonso (czy Modricia, który zapewne przejmie rolę cofniętego rozgrywającego). Zwłaszcza Kondogbia to na moje oko naprawdę spory talent, facet może być kimś na miarę Makelele. Illaramendi coś tam potrafi podać, ale też głównie wyróżnia się defensywnie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W drodze do Londynu jest już Gonzalo Higuain. Arsenal zapłaci okolice 30 mln euro, czyli w końcu pobije klubowy rekord Reyesa, i to dość wyraźnie. Także - trzecia najdroższa sprzedaż Realu, za Robinho i Anelką (kurczę, aż zapomniałem, że PSG jednak ma tradycję szastania kasą).

 

Spodziewam się sporej krytyki Wengera i w zasadzie ją rozumiem. To dziwny transfer. Higuain to w zasadzie przeciwieństwo Giroud. Ale wydaje mi się, że w lidze angielskiej może sporo nastrzelać. Oczywiście prawie na pewno będzie krytykowany za taką cenę, ale ma dopiero 25 lat i może okazać się jej wart. 

 

 

 

Pierre-Emerick Aubameyang już oficjalnie w Borussii Dortmund. Taka petarda za 13 mln euro to niby naprawdę dobry transfer, ale szczerze mówiąc, nie wiem, czy idealny dla Dortmundu (podobnie jak Sokratis, swoją drogą). Bowiem jest to próba pozyskania gracza wszechstronnego (oba skrzydła, atak w razie odejścia Lewego), ale źle wpasowanego do podstawowej jedenastki. Najlepiej przecież zdecydowanie czuje się na prawym skrzydle, podobnie jak Błaszczykowski i Reus. Reus grywał na środku, więc pewnie Aubameyang na lewej. Zobaczymy, jak to wyjdzie.

 

 

 

Aha, no i jak United nie może kupić Strootmana, to Chelsea wzięła i kupiła Marco Van Ginkela. Co ten koleś daje w wieku 20 lat to głowa mała. Mam nadzieję, że się nie zmarnuje. Może być ciężko, bo duet Lampard-Luiz zbierał dobre opinie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Czyli higuain albo arsenal albo znowu real (niestety... w tym wypadku nici z suareza)

 

 

uff, to czekamy na jakiegoś napastnika dla Realu, KTO TO BĘDZIE KTO TO BĘDZIE, wiadomo jacy są kandydaci, ale kogo uda się kupić?

Odnośnik do komentarza

Ronaldo w ogóle nie pasuje na dziewiątkę, marnowałby tam siebie i Real. To na pewno nie jest zakładana opcja. Na ten moment jest Benzema, może dostanie więcej szans Morata, który momentami wyglądał całkiem dobrze w zeszłym sezonie.

 

 

Tymczasem Bartosz "Boże jaki dobry, skoro wziął go Milan" Salamon już jutro opuści klub i trafi do Sampdorii. Klub z Genui wykupi 50% polskiego obrońcy w ramach transferu Andrei Polego do ACM.

Odnośnik do komentarza

A ty czego nie rozumiesz? Koleś w ostatnim poście tematu się pyta, czy Ronaldo na ataku, to mu odpisałem, że uważam, że raczej nie. Bale'a nie poruszałem, bo na razie nie wygląda, żeby takowy transfer był blisko. Jakiś problem konkretnie?

 

 

Na rozluźnienie polecam beatbox w wykonaniu Xherdana Shaqiriego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HqperzrU2TE

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie jeśli pada zdanie "Ronaldo w ataku", to trochę zaczyna być mowa o Ronaldo w ataku. Tak, z tego typu zdaniem pojawia się taki temat!

 

 

Tymczasme... Ishak Belfodil w Interze. Chyba żaden z niego killer, ale rozwija się nieźle i może być całkiem sporo jeszcze z niego. Zobaczymy. Do Parmy powędrował Antonio Cassano.

 

 

Leon Goretzka przyznał, że oprócz Schalke chciał go też Dortmund, ale w Gelsenkirchen jakoś bardziej mu się podobało. Kiepsko dla Dortmundu, bo 18-latek wyrósł już na solidnego ligowca i kto wie, co może osiągnąć w silnym klubie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...