Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Co to za różnica, ile kto inny wygrał pod tą samą nazwą w przeszłości? Na ten moment Liverpool jest słaby. Ale jest ostatnio silniejszy, niż by się wydawało z tabeli (sporo remisów). Powinni powalczyć o szóste miejsce.

 

Swoją drogą, to chyba właśnie Liverpool wygrał ostatni raz w 2005 roku. Mistrzostwo - w 1990 r. Wiem, że niektórzy nazywają "trofeami" także Puchar Angielskiego Sponsora #15, który nikogo nie obchodzi, ale dajmy sobie spokój. Trofeum to mistrzostwo albo Liga Mistrzów, reszta to sparingi.

 

Wciąż krócej czekają niż Arsenal.

Odnośnik do komentarza

No dla fanów pewnie się liczy, ale mało ma wspólnego z poziomem drużyny. Więc dla nikogo poza nimi się nie liczy. Nie muszę chyba mówić, że według absolutnie każdego Liverpool jest obecnie wyraźnie słabszą ekipą od Arsenalu i to, że zespół pod tą nazwą kiedyś coś ta wygrał, jest uroczym detalem do negocjowania tej oczywistości.

Odnośnik do komentarza

ehhh

 

>Delusion level: Liverpool

 

Ale wracając do tematu, https://twitter.com/johncrossmirror/status/359297830252326912 . Ten cały Bernard jednak nie dla Arsenalu. A Barca odrzuca kolejną ofertę za Fabregasa http://sport.es/es/noticias/barca/barca-dice-segunda-oferta-del-united-por-cesc-2522931. Przyszykowana jest kolejna, opiewająca na 35-40 mln. Ł. Barca uprzejmie powiedział United żeby się trochę "Od(pipi)ili" od Cesca, jednak jak donoszą różni dziennikarze, Fabs jest chętny do odejścia i FCB czeka na ofertę wynoszącą 40 mln. Ł

Odnośnik do komentarza

Od tych plotek mozna zawrotu glowy dostac. Codziennie wszystko na odwrot. Dzis przeczytalem, ze Soldado zaklepany dla nas i Valencia odrzucila oferte Spurs za tego pilkarza. Oczywiscie musza spelnic sie dwa czynniki. Pierwszy to Higuain w Napoli za 35mln euro, co jest niby praktycznie dopiete i wtedy kasa bedzie na Suareza, chociaz inni pisza, ze na Bale'a. Wtedy jesli Suarez zostanie sprzedany to Soldado go zastapi. 

Dzis przeczytalem gdzies, nie pamietam strony, bo przegladam codziennie tego od groma, ze Liverpool jest sklonny sprzedac Suareza za 41mln do Arsenalu - co w mojej opinii jest totalna bzdura ktora na zdrowy rozum nigdy miec miejsca nie bedzie.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Od tych plotek mozna zawrotu glowy dostac. Codziennie wszystko na odwrot. Dzis przeczytalem, ze Soldado zaklepany dla nas i Valencia odrzucila oferte Spurs za tego pilkarza. Oczywiscie musza spelnic sie dwa czynniki. Pierwszy to Higuain w Napoli za 35mln euro, co jest niby praktycznie dopiete i wtedy kasa bedzie na Suareza, chociaz inni pisza, ze na Bale'a. Wtedy jesli Suarez zostanie sprzedany to Soldado go zastapi. 

Dzis przeczytalem gdzies, nie pamietam strony, bo przegladam codziennie tego od groma, ze Liverpool jest sklonny sprzedac Suareza za 41mln do Arsenalu - co w mojej opinii jest totalna bzdura ktora na zdrowy rozum nigdy miec miejsca nie bedzie.

Gdzieś już to czytałem.

A no tak ... http://nikogoforum.pl/topic/891-transfery/?p=1447808

Odnośnik do komentarza

Higuain i Reina oficjalnie w Napoli. Media ciągle donoszą o negocjacjach w sprawie Jacksona Martineza - to by dopiero była bomba, ale póki co średnio w to wierzę.

 

Przepych w ataku ma już Fiorentina, która sprowadziła Josipa Ilicicia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Neymar może być fajny, ale pasywność Barcy jest na razie zadziwiająca. Zapewniony, że nie może oczekiwać stałego miejsca w składzie, odszedł Thiago, a to samo może stać się z Ceskiem, który podobno też od tego uzależnia swoją postawę.

 

 

Bale to typowy transfer Florentino Pereza. Trudno powiedzieć, by piłkarz przyzwyczajony do gry na lewej stronie, ewentualnie środku, był najbardziej potrzebny (teoretycznie - myślę, że może się sprawdzić jako symetryczne odbicie Cristiano), ale to nie ma znaczenia. Jest największą gwiazdą spoza Hiszpanii, więc Real go chce. Gdyby była możliwość zakontraktowania Christiana Bale'a, pewnie też by to zrobili, zwłaszcza z klauzulą występowania w stroju Batmana. Jeśli to prawda, że Real oferuje 100 mln euro czy też to co powyżej, a Tottenham odrzuca, to nie wiem, czyje zachowanie jest śmieszniejsze.

 

Tymczasem podobno na wykończeniu jest transfer Roberto Soldado, za którego Spurs rzucili 30 mln euro. Valencia obniżyła loty, ale po cichu Soldado miał bardzo dobry sezon, jednak kwota za 28-letniego napastnika wydaje się bardzo wysoka. Na pewno przecież nie jest ceniony wyżej, niż kilka lat temu, gdy był młodszy i tańszy.

Odnośnik do komentarza

Neymar może być fajny, ale pasywność Barcy jest na razie zadziwiająca. Zapewniony, że nie może oczekiwać stałego miejsca w składzie, odszedł Thiago, a to samo może stać się z Ceskiem, który podobno też od tego uzależnia swoją postawę.

 

Tutaj głównie chodzi o to, że jak gram w FIFA, to zawsze mam dylemat kogo posadzić na ławce.

 

Tak na serio, to jakieś 60-70 milionów zebrane ze sprzedaży powyższych, to spora szansa na wyrównanie proporcji w składzie. Pomoc i tak jest kozacka, owszem Xavi jest już stary (chociaż przy dobrej formie pogra jeszcze ze dwa lata), ale gdyby Barca nagle zaczęła grać dwoma defensywnymi pomocnikami, to jako rozgrywający zostają jeszcze Iniesta i Messi, a to na chwilę wystarczy. Skrzydła obsadzone Tello/Pedro i Alexisem + jakiś transfer oraz KONIECZNE wzmocnienia w defensywie

Odnośnik do komentarza

Myślę jednak, że największa beka jest z United. Zeszłoroczny transfer RvP był wyjątkiem, nie jestem w stanie powiedzieć, które to już okienko, w  którym na pęczki piłkarzy ucieka Manchesterowi sprzed nosa. Gonienie przez miesiąc za Fabregasem, który delikatnie mówiąc jest średnio do wyjęcia, porażka z Thiago, który chyba był do wzięcia, no ale trudno mu się dziwić, że wybrał lepszy klub. Generalnie jestem ciekaw kiedy ktoś się zorientuje, że zabieranie się za transfery w połowie lipca jest średnim pomysłem (a najlepiej pokazuje to kazus Bayernu, który już drugi czy trzeci rok z rzędu dopina zakupy na wiosnę).

Odnośnik do komentarza

@up

Manzinho, ojciec Thiago, powiedział że zainteresowanie United było gdy trenerem był jeszcze SAF. Gdy przyszedł Moyes to zainteresowanie znikło. Denerwuje mnie niemoc United. W ostatnich latach sprowadzali piłkarzy dzięki temu że byli solidną drużyną, liczącą się w pucharach krajowych i europejskich. To wszystko zapewniał Ferguson. Teraz po przyjściu Moyesa nie dziwota że nikt przyjść nie chce. Moyes to nie to samo nazwisko co Ferguson. Boję się że zamiast Thiago czy Cesca będzie tylko Fellaini. Chociaż co ja gadam, wszystko w tej chwili chciałbym żeby klub kupił.

 

 

http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/140030-reds-confirm-pepe-reina-loan-move

 

Oficjalnie, Reina na wypożyczeniu w Napoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...