Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra państwo, serwery znów działają. Przed momentem obdarowałem sercami wszystkich moim alternatywnym kontem (poza Szkodnikiem i Froniem - wyślijcie mi invita jak chcecie, bo nie mam jak Was znaleźć). Tym sposobem każdy ma ode mnie po dwa serca! Liczę na wzajemność i ponownie zapraszam do mojej planszy oraz o komentarze. ^^

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No no, też tak właśnie myślałem. Niebawem aktywuje jeszcze jedno, tylko muszę sobie jego dane przypomnieć. ;)

 

Każdy kto ma alternatywne konto - wystarczy skopiować swojego sejwa i wspomóżmy się wzajemnie, ponieważ na community nie ma co liczyć; z własnego przykładu wiem że autorom serduszek nikomu dawać się nie chce.

Btw. Jak dajecie serce levelowi to nie zapomnijcie go w ogóle włączyć żeby dać gwiazdki i taga, nie trzeba go przechodzić, wystarczy wczytać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Stworzyłem coś w rekordowo krótkim czasie - 2h. W sumie miało być to lądowanie na księżycu z łazikiem i planetami... przyciąganiem księżycowym... ale skończyło się, że łazik zastąpił hexagonalny monster, a cała plansza to po prostu prosty tor z przeszkodami. "Chu.jowy rajd" tak go nazwałem, bo to rajd i w dodatku chu.jowy (na końcu zjeżdżamy z wielkiego penisa - ale to tylko jedna część anatomiczna występująca w tej planszy). Muszę jeszcze coś poprawić i jak jeszcze dziś serwery będą działać, wrzucę.

e: nie działają, jutro wrzucę.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

mam 4 alternatywne konta więc spodziewajcie się jutro aż 4 nowych serduszek dla leveli i użytkowników :) oczywiście nie byłbym sobą jakbym nie napisał,że też oczekuje serduch w zamian-punisher85_pl i mój level Arctic Adventure PL jakby ktoś jeszcze nie wiedział :P

Ci dostaną -

1. Hysz

2. punisher85_pl :P

3. lukasz1987lb

4. SZKoDnik_pl ( o ile wyśle mi invate albo jutro zaakceptuje moje zaproszenie)

5. CosTamCosTam

 

kto chce jeszcze niech się szybko zgłasza

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

skasowali mi blow ur xbox...

 

Mam dwa nowe levele...

 

pierwszy

"Cranium Collector Trophy" - przejdz level 4 razy a bedziesz miec trophy za zabicie 100 przeciwnkow.

" Ski Jumping ver 1.0" - czyli skoki narciarskie...

 

prosze dodawajcie oba do hearted... kazdemu zawsze sie odwdzieczam i dodaje jego lvl do hearted :)

Odnośnik do komentarza

Małe spostrzeżenie. Otóż, jeśli ktoś ma kłopoty z frekwencją na swoim levelu, albo wręcz ma wrażenie że nikt w niego nie gra (może dlatego że mnie np. dziś nie udało się znaleźć swojego na 50 stronach, a więcej nie ma - sic!), wystarczy republishować plansze a dla wzmocnienia efektu samemu jeszcze na nią wbić i poczekać na ludzi. Tym sposobem mój aniołek jest właśnie na page 2. 8)

Odnośnik do komentarza

Ode mnie również poleciało serduszko :)

 

 

Grigori ten sposób naprawdę działa, trzeba go będzie powtarzać aż do osiągnięcia 50 serduszek na levelu... ja już prawie na półmetku jestem :D

 

Ps. Udało się komuś zdobyć już złote trophy: Play? Ja grałem w dużą ilość plansz, praktycznie każdą oceniam, komentarzy raczej rozdałem powyżej 10, strasznie długo się to robi :)

Edytowane przez kenaj
Odnośnik do komentarza

Chyba Share? Nie wiem dokładnie o co chodzi niestety, ja też już z pewnością zagrałem 150 leveli. 50 tagów i 10 serduszek też. Ale czemu Ty mówisz o komentarzach? Na 5 różnych stronach, w tym Playfire, opis brzmi "Play 150 community levels, tag 50 community levels and heart 10 community levels".

 

Przez weekend moja konsola została sama na stancji, mam nadzieje że przez ten czas 50 serc wpadnie - jak rano wychodziłem było 28. :)

 

Dawać brakujące serca autorom bo chyba tylko 3-4 osoby z listy na pierwszej stronie dały ze swoich dodatkowych acc! Bo pozabieram swoje. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...