Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

bardzo fajny-choć trochę męczyłem się na tych znikających elementach(niektóre z nich są pod prądem).Sam pomysł levelu wporzo :)

Ogólnie każdy level od forumowiczów jest fajny,żaden nie jest też jakoś specjalnie rewelacyjny(level zeratula jest taki na czasie :P)Od Suchara nie potrafiłem sobie poradzić z początkiem tego levelu Eden-za kija nie wiem jak mam te koło ruszyć czy co tam mam robić :P

 

oczywiscie czekam też na opinie innych o levelach :)

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem coś nowego. Powinno się spodobać;) Looknijcie poprzez Edena na LBP main menu and options.

 

Ficuś, wchodzisz sackbojem pod to duże koło i je powoli poruszasz, Po chwili znika otoczka i możesz się go chwycić gdy będzie pod koniec (skok + R1). Czysta fizyka. Raz puszczone ciało w ruch puszcza się cały czas ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem o jakich Wy lagach mówicie. Mam 1mb/s i na kompie obok chodzi WoW, a ja jedyne opóźnienia jakich doświadczam to kiedy dołączam do już istniejącej gry. Ale jeśli zostaje z ludźmi na następną to już wszystko dobrze chodzi.

 

Jestem w trakcie robienia nowej mapy - koncept to ciągle tematyka zamkowa ale trochę zmieniłem podejście, nie ma sensu robić groteskowo trudnych plansz. ;)

 

Niestety wiele osób nie ma wyczucia i to co budują przyprawia o spazmy frustracji.

Odnośnik do komentarza

twój level grigori nie był taki trudny ale dużo pracy musiałeś w synchro tych schodków mi tam sie podobał , sam dzisiaj sprawdzę każdy level forumowicza z tej listy co ficuś nad nią czuwa , a dziś udostępnię swój nowy projekt god o f war 2 przedstawiający walkę z kolosem efekt 5 dni pracy grałem w różne levele z kratosem niektóre były fajne niektóre nie teraz czas na moje podejście do tematu 8)

Odnośnik do komentarza
Grałem wkońcu online w piątek/sobotę (nie pamiętam) z OIP_PL i Hyszem. Masakra jest gra od piątku nie włączyłem nic innego. Szkoda, że tylko lagi psują zabawę. Narazie wziołem się za masterowanie story, a edytora nawet nie ruszałem jeszcze MOC :) Wczoraj z Hyszem i Cracovią odwiedziliśmy mega zje.bną mapę :)

 

Hehe, mi też się dni już pindolą tak długo siedzę przy tej gierce :). Skończyłem singla, teraz powoli zrobię 100% no i zabiorę się za edytor. Choć nie wiem czy dam radę wydrzeć konsole mojej drugiej połowie. Zrobiła sobie własny profil i ma zamiar przejść gierkę sama... chyba oszalała... jeszcze pół biedy gdybyśm na moim profilu grali, a tak... nabijać % nie na swoim koncie to nie przyjemnosć hehehe

Odnośnik do komentarza

No nie powiem, niektóre lvle to jest masakra, ludzie chyba sami nie wiedzą co tworzą xD, porażka. dobry był motyw z Piłą [saw], ale chyba nikt nie liczył, tylko na pałe ciągnął te dzwignie xD.

PS: prośba, dajcie mi te 50 serduszek i 30 do autora, szlag mnie trafia już, dzisiaj heartnąłem chyba z 80 ludzi xD 3 odpowiedziały tym samym, cholera. Dawać ludzie dawać, wszyscy chcemy tego samego xD.

 

Odnośnik do komentarza
No nie powiem, niektóre lvle to jest masakra, ludzie chyba sami nie wiedzą co tworzą xD, porażka. dobry był motyw z Piłą [saw], ale chyba nikt nie liczył, tylko na pałe ciągnął te dzwignie xD.

PS: prośba, dajcie mi te 50 serduszek i 30 do autora, szlag mnie trafia już, dzisiaj heartnąłem chyba z 80 ludzi xD 3 odpowiedziały tym samym, cholera. Dawać ludzie dawać, wszyscy chcemy tego samego xD.

 

jak ci brakuje kilku serc, to zaloz w swojej ps3 nowy profil, zagraj nim w twoja plansze i sam sobie przyznaj heart:)

Odnośnik do komentarza
jak ci brakuje kilku serc, to zaloz w swojej ps3 nowy profil, zagraj nim w twoja plansze i sam sobie przyznaj heart:)

Żeby można było na nowym savie zacząć grać online, trzeba przejść 3 pierwsze mapy + tutorial + wysłuchać narratora. 30 minut. Odechciewa się? <_<

Odnośnik do komentarza
jak ci brakuje kilku serc, to zaloz w swojej ps3 nowy profil, zagraj nim w twoja plansze i sam sobie przyznaj heart:)

Żeby można było na nowym savie zacząć grać online, trzeba przejść 3 pierwsze mapy + tutorial + wysłuchać narratora. 30 minut. Odechciewa się? <_<

można skopiować save z swojego profilu :) wtedy obcy profil nie bedzie mógł zaliczać trofea(nawet wyskoczy taki komunikat) ale przynajmniej serduszko z niego damy :P

 

btw. God of War 2 PL Łukasza jest rewelacyjny-najlepszy polski level w jaką miałem przyjemność grać do tej pory.Jak Łukasz dodawałeś foty Kratosa i akropolu?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

To zrób kilka profili xD, nie no. Już mam prawie share, jeszcze to cholerne create i gra na półkę xD. Ale serio, jeśli ktoś chce te 100% to ja w miarę pamietam co i jak, we 4 się umówimy, grupami łatwiej orać wszystkie itemki. [ale dzisiaj odpada, bo raz, że wysiadam fizycznie, a dwa to dead space przyjechał] xD [chyba, że wieczorem, zresztą słać pm na ps3 raczej odpowiem.]

Odnośnik do komentarza

Hysz ja się piszę na "co-opa" :D Mój progres jak narazie zatrzymał się na 100% w meksyku na 2 levelu. W pźniejszych chyba też mam parę 100, większość na 80-90% choć pewnie zdarzają się "rodzyny" gdzie mam 60% giftów ale jest ich zdecydowana mniejszość. I jak najbardziej na 4 większy fun a i miejscówki są gdzie story od nas wymaga 4 "worków" :D

 

Wczoraj wkońcu przyszedł mi jakiś pomysł na swój level, ale narazie concept się tworzy na papierze :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.