Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

w share chodzi o otagowanie 50 planszy -mam rozumieć przez to,że mam na 50 planszach nalepić jakieś nalepki?A jest gdzieś licznik w ile leveli użytkowników się zagrało?bo nie wiem ile mi brakuje do 150 :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 318
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wczoraj w końcu dorwałem się do leveli użytkowników (wszyscy jak jeden mąż dostawali hearsty bez patrzenia kto z kim i jak :D). Plansza god of war 2 PL to jedna z najlepszych jakie grałem na serwerach LBP, a na pewno najlepsza jeżeli chodzi o twórczość Polaków. Szacun za design, klimat i profesjonalne podejście do sprawy.

Odnośnik do komentarza

Chyba, że będzie jeszcze gorzej :D BTW wspomniałem o akcji podaruj Hyszowi serduszko? <3 Dasz mi serducho, a nic z tego nie będziesz mial xD. Promocja trwa do 50 zebranych serduszek xD.

nie no seriooo..., Nie mam czasu i zdolności do robienia lvla xD bardzo proszę o wsparcie, to nic nie kosztuje [w przeciwieństwie do podaruj dzieciom słońce xD]

Odnośnik do komentarza
dokładnie obiecuje ze każdemu kto dał mi oddam całe swoje serce ;)

Ty nie cfaniakuj bo nawet bez proszenia i żabrania będziesz miał tyle seruszek za jakiś czas :P.Masz po prostu najlepszy polski level w jaki grałem i siłą rzeczy powolutku te info sie rozniesie :P.

 

My tu z Hyszem średniaki (Nie umniejszając roboty jaką pewnie Hysz włożył w etap) jesteśmy zdani tylko na łaskę bo jakiegoś wybitnie dużego poziomu nasze levele nie prezentują :P

 

btw-na serwerach powiało europejską premierą LBP- od kilkunastu minut nie działają :lol3:

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Chyba, że będzie jeszcze gorzej :D BTW wspomniałem o akcji podaruj Hyszowi serduszko? <3 Dasz mi serducho, a nic z tego nie będziesz mial xD. Promocja trwa do 50 zebranych serduszek xD.

nie no seriooo..., Nie mam czasu i zdolności do robienia lvla xD bardzo proszę o wsparcie, to nic nie kosztuje [w przeciwieństwie do podaruj dzieciom słońce xD]

 

 

przypominam o tym,e dając Hyszowi serduszko i jego levelowi warto postąpić tak samo i z moją osobą :) Więc w promocji macie 2 osoby w cenie jedngo czasu poświęconego na danie serduszek-okazja ;)

 

Kurde... nie mogliście wześniej z tą promocją ?? Dałem Wam po serduchu już wcześniej i nic z tego nie miałem, a tak dał bym teraz i miał z tego nic... kurde bele ;)

 

 

dokładnie obiecuje ze każdemu kto dał mi oddam całe swoje serce ;)

 

Ooo ooo ooo ja chcę, ja chcę !! (dodam jak wróce z roboty)

 

 

 

Już chciałem wrzucać swój skromny level ale po obczajeniu Waszych wypocin doszedłem do wniosku że muszę się bardziej postarać. Mój nieliniowy, pełen niebezpieczeństw i umysłowych wyzwań level zaprezentuje, mam nadzieję, już około niedzieli (od czw do sob mam niestety zjazd [i niestety nie po imprezie hehe ale szkolny] i czeka mnie przymusowa pauza od LBP)

 

 

 

Czy osoba z friend listy musi aktualnie grać w LBP by można ją było "zaserduszkować", bo zauważyłem, że kliknąć można ale nie pokazuje czy osoba ma status "hearted".

 

Wczoraj szalałem w edytorze ale nie mogłem się połączyć z serwerami LBP (coś koło 20-21). Was łączyło bez problemu ??

Odnośnik do komentarza

Ok, ogłaszamy wielką akcję: "Podaruj MałeWielkieSerce użytkownikom forum PSX Extreme" :D

 

Zasady są następujące, każdy kto chce otrzymać serce od innych musi:

 

1. skopiować listę, wpisać swój login PSN na kolejny numer i opublikować posta.

2. Dodać serce w LBP: osobą oraz ich levelą, osobą które to już zapisały się na listę.

 

Nieprzestrzeganie regulaminu grozi surowymi sankcjami :D Są tak straszne że aż nie chce wymieniać ich na publicznym forum :>

 

 

 

LISTA AKCJI: Podaruj MałeWielkieSerce:

1. Hysz

2. punisher85_pl

3. lukasz1987lb

4. SZKoDnik_pl

5. CosTamCosTam

Odnośnik do komentarza

Zapraszam do mojego drugiego levelu - tym razem stworzyłem bossa!

 

' Angel Of Storm - Boss Battle '

 

Tak się zwie. ;)

Na ten moment kończę zabawy z edytorem, pochłania to zdecydowanie zbyt dużo czas - potrzebuje chyba z tydzień bez snu żeby zbudować to co mam w głowie. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.