Skocz do zawartości

Little Big Planet Online


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panowie pytanko- udostępniłem lv własnie przed sekundą, jednak gdy wpisuję nazwę mojego levelu w search w ogóle mi go nie znajduje. O co biega?

 

Jak co to włazić na JakimPL- Christmass Time. Serducha i opinie mile widziane- odwdzięczę się oczywiście tym samym:D

moze zmien stronke :)

 

Panowie pytanko- udostępniłem lv własnie przed sekundą, jednak gdy wpisuję nazwę mojego levelu w search w ogóle mi go nie znajduje. O co biega?

 

Jak co to włazić na JakimPL- Christmass Time. Serducha i opinie mile widziane- odwdzięczę się oczywiście tym samym:D

moze zmien stronke :)

Odnośnik do komentarza

Szukam kogoś, kto pozbierałby ze mną itemki, do których trzeba dwóch graczy w trybie Story. No i wciąż ekipy, z którą mógłbym zrobić trofeum Party Person.

 

P.S. Po Nowym Roku ruszę kreatora pewnie, też dla trofeów, ale przy okazji spróbuję sklecić coś fajnego. To całe trofeum Create jak mniej więcej szybko wpada?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Kto chętny do gry: PSNid: gnysek

 

Zapraszam też do oserduszkowania mojego levelu: "Persian Palace by gnysek" (mam też drugi level, ale nie jest aż taki fajny :P). Każdy kto zostawi komentarz dostanie w zamian serduszko na levele i profil!

 

Screeny z levelu: http://lbpforum.pl/viewtopic.php?f=18&t=99

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza

Witam. Zapraszam do siebie i prosze o osercowanie (i w miare checi probe przejscia) moich leveli.

Los Elevatoros Gunos - VS battle - xD Lvl jak nazwa wskazuje to pojedynek na 2 os. W sumie plansza zrobiona na szybko.

Nice Summer... but... v1.3 - v1.3 bo wprowadzilem lekkie zmiany. Fragment z kolami jest teraz bardziej user/gamer-friendly ;)

LB Winter Marathon v1.5 - Tutaj v1.5 bo plansza zaczela sie sypac. Ruszylem cos na koncu, potem patrze na poczatku poznikaly/poniszczyly/poprzestawialy/porozklejaly/ posklejaly sie okbiekty :/

Obecnie powinno juz byc w miare OK.

Z gory dzieki i chetnych na hearta prosze o komentarz :)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem planszę :) Nie zamierzałem jej robić (po prostu z 5 letnim bratem zaczalem sie bawic w edytorze i stwierdziłem, że może coś stworzę:) ale zrobiłem.

NAZWA(nie miałem pomysłu a puchar dostajesz przy okazji:):)): super level POLAND trophy

lokalizacja: trochę pod Polską

AUTOR: m2cl3k

 

Pięknie,serdecznie i wspaniale proszę o serduszka :):)

Jeszcze nikt nie przeszedł tej planszy(ale zagrało 20 osób :).

PS!!.

zeby zdobyc jetpacka musisz wyskoczyc z ostatniego koła :)

 

 

W drodze jest już druga planszy w której nie popełnie drugi raz tych samych błedów i bedzie o niebo lepsza (wszystko na to wskazuje:).

Dzięki!

Edytowane przez Me4ju
Odnośnik do komentarza

Wszystkich ze strony 8 tego tematu oserduszkowałem oprócz Owiec (sorry nie znajduje mi twojej planszy:/)

Jak patrze na wasze lvl to z moim to ja się lepiej schowam (jestem tylko graczem a nie twórcą smutna prawda a może brak czasu też smutne :( ) dlatego zrobiłem 2 który trzeba tylko przebiec

just another level

share hearts

kto zostawi komentarz dostaje serduszko na plansze i profil zapraszam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.