Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Little Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mnie pamięć nie myli to robią to kolesie od Baldura. O fabulę czy mechanike rozgrywki raczej nie ma się co martwić. Lepiej módlmy się o poprawne złożenie kodu na naszą konsole. Pecetowy rodowód developera może budzić obawy, miejmy jednak nadzieję że się one nie spełnią.

 

Ciekawe jak to będzie z tą nieliniowością, jeśli faktycznie zapowiedzi nie przesadzają (jak niejaki Peter M hehe) to mozemy spodziewać się gry godnej miana następcy Baldura.

 

Dragon Age, nowy Gothic - może być dobrze :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Gameplay:

 

http://www.gametrailers.com/player/45230.html

 

http://www.gametrailers.com/player/45228.html

 

Zapowiada się naprawdę ciekawy kąsek. Uwielbiam BG i pochodne (IWD czy wspaniały Torment), długo czekałem na podobny tytuł, jednakże jedno mnie martwi. Twórcy mówią, że DA:Origins to spadkobierca takich gier jak BG właśnie ale także KOTOR i NWN, ten ostatni tytuł mnie martwi, gdyż bardzo się na nim zawiodłem (płytki, schematyczny eRPG). Ciekawe jak się w ogóle sprawdzi tego typu gra na konsoli...? Krótko: jak najwięcej Baldur'a, jak najmniej NWN i będzie git ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
NWN, ten ostatni tytuł mnie martwi, gdyż bardzo się na nim zawiodłem (płytki, schematyczny eRPG)
Jeżeli chodzi o NWN to uważam dokładnie na odwrót. Moim zdaniem to jeden z lepszych RPGów na PC ostatnich lat i bardzo mnie cieszy, że dev będzie się inspirował Neverwinter Nights i KotOR'em. Osobiście liczę, że samo DA będzie dobrym przerywnikiem w oczekiwaniu na NWN 3 (które mam nadzieje zagości na konsolach) i czekam na tą grę z niecierpliwością :)

 

e: tak sobie patrze na ten gameplay i to na prawdę wygląda jak krzyżówka KotOR'a i NWN ;) W sumie fajnie ale ciekawe kiedy naucza się robić normalne suknie/togi tak żeby nie były przyklejone do nóg postaci a sobie "powiewały" ...

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

No właśnie. Technologicznie silnik DA: O jest w tyle za murzynami. Ale mam nadzieję, że podobnie jak Wiesiu na PC przeszedł metamorfozę przez niecałe dwa lata stał się pięknym tytułem tak w Dragon Age dopieszczą grafikę. Bo to co jest obecnie to kpina. O koślawej i nienaturalnej animacji biegu i rogólnie ruchów postaci nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę zabrzmieć jak ingorant BioWare ale ...

Dawno nie czytałem informacji nt Dragon Age, i teraz jak na niego patrzę ....

To nie jest po prostu Neverwinter Nights z innym systemem i uniwersum ? 0_o.

Widzę tu wielki powrót dla starych wyjadaczy Baldurów, Icewindów i Neverwintów - lecz, dla mnie ten typ rozgrywki już tak wyblakł że widzę odcinanie kuponów.

No i ciekawi mnie jak rozwiązą sterowanie w wersji konsolowej.

Odnośnik do komentarza

:yes:

 

Ja sobie życzę jednego, mianowicie, aby system i fabuła dorównały przewspaniałym Baldurom. Grafika to rzecz drugorzędna, liczy się absorbujący system rozwoju postaci oraz walki, porządne dialogi będące szkieletem epickiej fabuły oraz, ten specyficzny dla BioWare, klimat fantasy. Jak sami twórcy podkreślają, ten tytuł skierowany jest raczej dla fanów takich właśnie gier jak BG. Ci którzy oburzają się na aktywna pauzę (wot da fak?) bądź oczekują widowiskowości, szczeniackiej, nudnej brutalności (vide F3) albo idealnej synchronizacji ruchu warg do wymawianego tekstu (!!) powinni sobie darować ten tytuł :) to nie są przymioty porządnego eRPeGa w świecie fantasy.

 

PS: nie uderzam w Czekolade ;) mój post odnosi się raczej do komentarzy na GT.

Odnośnik do komentarza

Co tak tu cicho ^_^ ?

 

Jak dla mnie jest to chyba najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku, i mam nadzieje że włodarze z Bioware spełnią pokładane w niej nadzieje. Jeśli uda im się zbliżyć do klimtau z drugiej części BG będzie to dla mnie rewelacja. Mam nadzieje że nie wyjdzie z tego kolejna sieczka gdzie większość gry będzie opierała się na wyrżnięciu biegających demonów. W BG 2 najbardziej w pamięc zapadły mi questy wykonywane w miastach gdzie walki schodziły na dalszy plan a sporym elementem zadań były rozmowy z NPC - czyli różnorodność. Dość mam sieczkowania/strzelania do wszystkiego co się rusza, choć wiem że element walki jest również bardzo ważnym elementem gry. Fabuła, ciekawe questy - FTW. Do tego dołożyłbym jakiś konkretny wątek miłosny ( coś na wzór tego co można było zrobić z Viconią ), nie to coś co było z Mass Effect. Kilka dziwacznych rozmów, bara-bara i koniec.

 

Pozdro :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Hmmm... tez wam LOTRA przypomina ten trailer (pomijajac muze ofc)? Poza tym gra moze byc ciekawa... zamiast epickich i pieknych opowiesci z "magiczna" piesnia w tle bedziemy ogladac paskudny swiat z jeszcze paskudniejszymi potworami z "ciezsza" muzyka... z tego moze wyjsc tylko shit albo masterpiece skierowany dla okreslonej grupy graczy... Poki co + dla tworcow za odwage ...

Odnośnik do komentarza
ten trailer to totalna żenada, ale jest coś dla równowagi: Excluive Cinematic HD - jest dużo lepiej choć podkład muzyczny nadal ssie, pasuje jak pięść do twarzy. Kombinują a wystarczyło nająć Jeremy'ego Soul'a co by zmajstrował epicki kawałek :)

Masz wpływ EA na firmę, którą przejmują.

 

Hmmm... tez wam LOTRA przypomina ten trailer (pomijajac muze ofc)?

Kolega chyba się zagalopował z porównaniem. Mi to ni w ząb nie przypomina LOTRa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...