Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Little Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oglądałem ten filmik z Dragon Age'a to początek jak z filmików Blizzarda, walki jak z filmików Neverwinter Nights, a kamera jak z Mass Effect. :-) Mam nadzieję, że mimo tej zaprezentowanej walki ze smokiem, walki w grze przeciwko nim będą trudne co najmniej jak w sadze BG - w końcu tytuł gry i opinia "duchowego spadkobiercy Baldur's Gate" do tego zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza

LOL.

 

No ja sadze ze on to wie.. i ze chodzilo mu tylko o to ze ta walka wygladala prosto ;P

 

Anywya, jestem troche zawiedziony character creatorem. Postacie wygladaja rewelacyjnie, edycja wygladu tez jest calkiem fajna, ale juz to co nastepuje potem - customizacja skilli i talentow, a wlasciwie jej brak, jest bardzo smutny...

 

Tyle dobrze ze skille nie sa juz punktowe tylko maja ranki od 1 do 4 (cos ala KOTOR) wiec korzystanie z tego bedzie duzo ciekawsze. Nie rozumiem tez czemu poczatkowa sa tylko 3 klasy do wyboru, ktore potem bedzie mozna rozwijac w danej specjalnosci. Mam nadzieje ze jest to dobrze przemyslane i ze specjalnosci beda sie czyms roznic od siebie (w kwestii gameplay'u) niz tylko nazwami skilli/czarow.

 

Srednio tez mi sie podoba wybieranie backgrounda... jezeli chce pograc magiem to mam do wyboru tylko jeden background, gdzie tutaj jakas dowolnosc? Nie tego sie spodziewalem, stad moje rozczarowanie... no ale nie mam pojecia jak to sie przelozy na granie i moze nawet tego nie zauwaze.

 

No i jeszcze jedna kwestia... dlaczego prawie wszystkie skille wymagaja Cunning... nie wspomne juz o tym ze sa takie same dla kazdej klasy :o

 

Dobra, dosc tego narzekania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak sie pojawiaja jakies filmiki z DA to sciagam, bo probuje sie przekonac do tej gry. Ale niestety - grafika jest archaiczna i paskudna - fabula moze i jest dobra, gameplay itd. Ale co z tego jak trzeba patrzec na te okropne tekstury i poprzyklejane do plecow miecze. Czy tak trudno zrobic gre dobra graficznie?Zenujace jest myslenie kolesi z bioware, ze jak zrobia gre poprawnie fabularnie, to na reszte gracze przymkna oko (chociaz tacy sie oczywiscie znajda)...

Odnośnik do komentarza

Hmm, a mi osobiscie grafika sie podobala. Z PSN sciagnalem jedynie filmik o mage, bo na reszte nie mialem czasu, ale to co tam widzialem + character creator sprawilo ze jestem bardzo zadowolony. Osobisice bede w te gre gral na PC, bo nie wyobrazam sobie keybindowalnej gry na padzie (takie sa pozostalosci po graniu w WoW'a) i wiem ze grafe na pewno bedzie mozna podciagnac conieco. Oczywisice tekstur sie za bardzo nie polepszy (ale na pewno bedzie opcja 'ultrahigh') ale za to rozdzialke, aliasing itd itp.

 

Ale nawet wersja na PS3 nie wyglada wcale tak zle, po prostu widac ze jest to poprzednia generacja z paroma efektami, nie ma tutaj wykorzystywania mocy nowych konsol, poza tym jestesmy po premierze U2... wiec nie dziwne ze nic nie jest juz takie jak bylo :P

 

Grafika jest na t yle dobra by nie przeszkadzala w graniu (jak to jest wg mnie w grach na NDS :P) wiec uwazam ze nie ma sie czym martwic :]

 

Oczywisice wielka szkoda ze gra nie oferuje technikaliow na poziomie U2, ale szczerze mowiac zaden tytul multiplatformowy (moze FF13 to zmieni) tego nie oferuje... tylko EX'y posiadaja wyjatkowa oprawe godna nowej generacji.

Odnośnik do komentarza

Wydaję mi się że graficzny przełom to nie będzie ale możliwe że tak jak oblivion będzie mieć świetną fabułę i ogromy świat/fajny system walki? Wiadomo coś o multi? Bo kumpel mi mówił że będzie CO-OP a na jakimś vortalu czytałem że w ogóle nie będzie obsługi LIVE!

 

EDIT

 

UP[Little Angel] - Moim zdaniem najlepszym RPG na PS3 jest Fallout 3 ;) Ile razy ja tą grę przeszedłem... ponad 300 godzin na liczniku ;)

Edytowane przez 88Borek
Odnośnik do komentarza

To jest dziwne ze KAZDY ma informacje nt daty wydania mowiaca ze wersja PS3 ma byc 17/20 listopad (nie pamietam dokladnie) a GOL mowi ze bedzie razem z reszta... Dopoki ktorys 'duzy' serwis tego nie potwierdzi to nastawiam sie dalej opoznienie. Multi ma nie byc w ogole, a gra na pewno bedzie korzystac z PSN (hint: to jest forum o ps3 nie o XO, wiec tutaj moze byc conajwyzej PSN a nie Live! ;p), poniewaz bedzie oferowala 3 DLC juz na starcie.

Odnośnik do komentarza

To jest dziwne ze KAZDY ma informacje nt daty wydania mowiaca ze wersja PS3 ma byc 17/20 listopad (nie pamietam dokladnie) a GOL mowi ze bedzie razem z reszta... Dopoki ktorys 'duzy' serwis tego nie potwierdzi to nastawiam sie dalej opoznienie. Multi ma nie byc w ogole, a gra na pewno bedzie korzystac z PSN (hint: to jest forum o ps3 nie o XO, wiec tutaj moze byc conajwyzej PSN a nie Live! ;p), poniewaz bedzie oferowala 3 DLC juz na starcie.

 

Jak słyszę GOL to zaczynam zwracać obiad lool, bo wg. GOL taki Red Dead Redemption to jest exclusivem na X360, a Home ma premierę za jakiś czas xD. Tak czy siak mam nadzieję, że będzie jakieś choćby malutkie demko, bo chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje w akcji. Podobno walka jest taka sama jak na PieCa wg. niektórych źródeł z tą różnicą, że jest inny interface i "masakryczne sterowanie" z ostrym przelatywaniem przez skille, ale jak jest rzeczywiście to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Dog and Bandits [GAMEPLAY]

 

http://www.gametrailers.com/video/dog-and-dragon-age/58137

 

Bridge Ambush [GAMEPLAY]

 

http://www.gametrailers.com/video/bridge-ambush-dragon-age/58130

 

Animal Slaughter [GAMEPLAY]

 

http://www.gametrailers.com/video/animal-slaughter-dragon-age/58129

 

 

BTW. Widać że z tym ogniem coś nie tak, wg. mnie gra jest trochę drętwa...

Odnośnik do komentarza

A mnie sie bridge ambush badzo podobal. Nie widze nic zlego w efekcie ognia, widze natomiast bardzo dynamiczna i efektowna walke :] Czyli cos czego brakowalo w grach od bioware (nie licze mass effect khem khem). Bridge ambush nakrecil mnie jeszcze bardziej na te gre ;D

 

EDIt.

 

Obejrzalem tez dogs and bandits i rozumiem co miales na mysli mowiac o zbugowanym ogniu. Well, nie uwazam zeby to byl bug. W DA jak w wiekszosci gier od bioware istnieje friendly fire, wiec scenki liczone biora aktualny 'wyglad' postaci, nawet jezeli oznacza to ogien na nich podczas rozmow ;] Zabawnie to wyglada lol.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Obejrzalem tez dogs and bandits i rozumiem co miales na mysli mowiac o zbugowanym ogniu. Well, nie uwazam zeby to byl bug. W DA jak w wiekszosci gier od bioware istnieje friendly fire, wiec scenki liczone biora aktualny 'wyglad' postaci, nawet jezeli oznacza to ogien na nich podczas rozmow ;] Zabawnie to wyglada lol.

Nie no :) Gościu się jara i spokojnie prowadzi rozmowę ... co tam jest twardy. Graficznie wygląda moim zdaniem gorzej od starego już przecież Obliviona, no może postaci są zrobione lepeij ale otoczenie to chyba jakiś żart.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...