Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Little Angel

Rekomendowane odpowiedzi

mam juz 25h na hardzie i sie niepoddaje,kombinowanie sprawia mi od groma frajdy,a do tego gram jeszcze leszczowatym elfem łucznikiem,ktory jest niezly jako dps ale jak zostanie sam to lipa.

 

W 100% zgadzam się że DA to hołd dla umierającego gatunku staroszkolnych erpegow w stylu baldura i to jaki hołd.

Odnośnik do komentarza

Ok ludziska ja dragon age skończyłem na pc chyba 10 listopada. Wcześniej zamówiłem ek na ps3 ale anulowałem zamówienie po zakupie wersji pc. Dostałem dziś śmiesznego maila z kodami na dodatkową zawartość w grze więc kto pierwszy ten lepszy :)

 

"Dziękujemy za zakup Dragon Age: Początek - Edycja Kolekcjonerska (PS3).

Przesyłamy dwa, unikatowe kody, dzięki którym będzie można odblokować następujące, dodatkowe przedmioty w grze:

Feral Wolf Charm, kod: 69GT-5LYS-WHDP-FCFH oraz Memory Band, kod: BVV4-TMFR-NTJQ-F757

Dziękujemy za skorzystanie z empik.com i zapraszamy ponownie."

Odnośnik do komentarza

Wlaczy wyzszy poziom trudnosci ;)

 

Fakt jest faktem, mag to typowy DPS ktory tlucze jak nienormalny, tym bardziej ze gra ma strasznie krotkie cooldowny na potion, co wiecej kazdy rank potionu ma inny cooldown. Co za tym idzie najwiekszy problem casterow - mana nie stanowi zadnego problemu.

 

No i nie mozna zapomniec o AoE - czary obszarowe... tutaj rowniez mag nie ma sobie rownych, a szczegolnie cone of cold, ktory nei tylko zadaje spory dmg, ale rowniez zamraza na 8/9 sekund. Sic ;p

Odnośnik do komentarza

I dlatego ja najpierw przejde gre slabym Warriorem.

Cholera gra jest swietna, postacie wyraziste i w przeciwienistwie do tego co napisal emo Zax(no offence Zax ;) ) fabula mnie zaciekawila i wciagnela(wiec in plus, a nie minus), a tutaj masa subquestow i czym sie tu zajac :P

Czy pakujac punkty w "Dual wielding" oraz "Sword and shield" jednoczesnie ma sens? Czy moze jest cos co moj warrior POWINIEN umiec?

Nie wiem jak PL voice acting, ale English jest swietny (Morrigan jest super tylko jak jej dogodzic? Czy przez same prezenty moge ja "zdobyc" ;) ).

Odnośnik do komentarza

(...)

Nie wiem jak PL voice acting, ale English jest swietny (Morrigan jest super tylko jak jej dogodzic? Czy przez same prezenty moge ja "zdobyc" ;) ).

 

No ba, bo Morrigan głos podkłada Claudia Black ( ta sama babka co "grała" Chloe w Uncharted 2, znana chociażby z seriali Farscape i Stargate: Sg-1 ).

A co do pytania - prezenty + odpowiedni dobór odpowiedzi w dialogach powinien wystarczyć aby ją "zdobyć" :smile: .

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

(...)

Nie wiem jak PL voice acting, ale English jest swietny (Morrigan jest super tylko jak jej dogodzic? Czy przez same prezenty moge ja "zdobyc" ;) ).

 

No ba, bo Morrigan głos podkłada Claudia Black ( ta sama babka co "grała" Chloe w Uncharted 2, znana chociażby z serialów Farscape i Stargate: Sg-1 ).

A co do pytania - prezenty + odpowiedni dobór dialogów powinien wystarczyć aby ją "zdobyć" :smile: .

 

No wiedzialem, ze gdzies ja wczesniej slyszalem :)

Thx Kris, ale ja mam z nia takie szczescie, ze dam jej prezent i bedzie +3-5, a podczas rozmowy - 10 :P

Fajnie jest jednak ja uslyszec, a i jej rozmowy podczas pozdrozowania z Alistair'em rozbrajaja :)

Odnośnik do komentarza

No wiedzialem, ze gdzies ja wczesniej slyszalem :)

Thx Kris, ale ja mam z nia takie szczescie, ze dam jej prezent i bedzie +3-5, a podczas rozmowy - 10 :P

Fajnie jest jednak ja uslyszec, a i jej rozmowy podczas pozdrozowania z Alistair'em rozbrajaja :)

 

Alistair też pod względem dubbingu ( angielskiego ) jest świetnie zrobiony. I te jego ironiczne podejście do wszystkiego...;).

Ale jeszcze lepsze przepychanki słowne są między Morrigan, a drugą niewiastą z naszej drużyny ( nie wiem czy już ją masz, więc nie zdradzam kto to ), szczególnie gdy kręcimy z obydwoma po trochu :thumbsup: .

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

No wiedzialem, ze gdzies ja wczesniej slyszalem :)

Thx Kris, ale ja mam z nia takie szczescie, ze dam jej prezent i bedzie +3-5, a podczas rozmowy - 10 :P

Fajnie jest jednak ja uslyszec, a i jej rozmowy podczas pozdrozowania z Alistair'em rozbrajaja :)

 

Alistair też pod względem dubbingu ( angielskiego ) jest świetnie zrobiony. I te jego ironiczne podejście do wszystkiego...;).

Ale jeszcze lepsze przepychanki słowne są między Morrigan, a drugą niewiastą z naszej drużyny ( nie wiem czy już ją masz, więc nie zdradzam kto to ), szczególnie gdy kręcimy z obydwoma po trochu :thumbsup: .

 

Polecam również posłuchać pogawędek między Stenem a Morrigan xD jak usłyszałem "you'll need something to bite on, a metal bar maybe...how strong are human teeth?" to myślałem, że padnę(w kontekście to ma sens więc nie spoiluje nic:D)

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie tez angielski dubbing ok, z malym wyjatkiem, wg mnie schrzanili glos golema, zamiast jakis potezny gruby glos, to ma glos angielskiego inteligenta, kompletnie mi nie pasuje

 

Właśnie to jest genialne w tej postaci. Nawet w jednej opcji konwersacji możesz mu zadać pytanie dlaczego nie zachowuję się jak inne golemy+historia stojąca za tą postacią w pełni usprawiedliwia taki a nie inny głos/zachowanie.

Odnośnik do komentarza

Posiadam angielska wersje gry i musze powiedziez ze ta gra tak strasznie chrupie ze szok!!!! Nawet jak ruszam tylko sama kamera to co chwile widze zauwazalny przeskok :/ W intrze to samo, powiedzcie czy u was jest tak samo?

 

W Ostagar jest najgorzej jeżeli chodzi o framerate, później się poprawia ale dalej nie można tego nazwać płynną animacja...Po 5 h przestaniesz na to zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza

Ja - wojownik, Alistair, Leliana ( łotrzyk/zabójca ), Morrigan. Te postacie najbardziej lubię, ale Morrigan chyba wymienię na Wynn, bo mi się healer przyda ( gram na Piecu i zaczynam dostawać baty :smile: ).

Heh mamy podobny skład - ja (elfia magówka, heal'erka, ogniomiotajka), Alistair (tank), Morrigan (przeciwnkowstrzymywaczka) Leliana (kradziejkoarcher'ka). Jak na razie zaliczyłem jeden zgon :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Kup Dragon Age i zdobądź potężny miecz ?Ostrze?

 

Miecz ?Ostrze? to prawdziwe płatnerskie arcydzieło, a jednocześnie niezwykle potężna broń, dzięki której Twoje ataki staną się jeszcze groźniejsze, a szanse na wyprowadzenie udanego ciosu krytycznego ulegną zwiększeniu.

 

Oręż ten zostanie udostępniony za darmo wszystkim tym, którzy zakupią i zarejestrują nowy egzemplarz gry Dragon Age: Początek między 23 a 30 listopada br. Jeśli jeszcze nie wkroczyłeś do Ferelden, zrób to koniecznie właśnie teraz!

 

to odnosi sie rowniez do ver. na konsole? :unsure: bo z ta rejestracja moze byc problem. :]

Edytowane przez Foxter
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jak mówicie że warrior jest słaby to zagrajcie łucznikiem ;) na hardzie.to jest dopiero sieka.do przestawienia na chwile na normal zmusiła mnie

matka roju u krasnali,kurewstwo mocno wali i ma od cholery hp.2h żonglowania teamem i ustawieniami nic nie dało.pewnei jakbym grał magiem to by było łatwo.

 

 

Team to mam Stena,Alistaira i Wynn/Oghren.Takie pytania mam,ilu jest członków drużyny do zebrania?Bo mam:

-alistaira

-morigan

-ogrena

-stena

-zevrana

-leliane

-psa

-shale

-wynn

 

Jest ktoś jeszcze?Nie wrzucam tego w spoiler bo żaden to raczej nie jest.Zazwyczaj jak spotykamy daną postać to jest już wiadomo,że można ją przyłączyć.

 

P.S Gra pękła w 55 h w 90% na hardzie,lekko nie byłu archerem,ale dałem rade.Na razie gra roku IMO.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...