Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Little Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RejdenForce

 

 

P.S Gra pękła w 55 h w 90% na hardzie,lekko nie byłu archerem,ale dałem rade.Na razie gra roku IMO.

Ja mam 45 godzin, a dopiero zebrałem wszystkie frakcje do pomocy...robiłem wszystkie misje poboczne, no ciekawe ile mi do końca zostało.

Mimo wszystko gra mi się super bo o grze nic nie czytałem i nic sobie nie spojlerowałem.

Odnośnik do komentarza

jak mówicie że warrior jest słaby to zagrajcie łucznikiem ;) na hardzie.to jest dopiero sieka.do przestawienia na chwile na normal zmusiła mnie

matka roju u krasnali,kurewstwo mocno wali i ma od cholery hp.2h żonglowania teamem i ustawieniami nic nie dało.pewnei jakbym grał magiem to by było łatwo.

 

 

Team to mam Stena,Alistaira i Wynn/Oghren.Takie pytania mam,ilu jest członków drużyny do zebrania?Bo mam:

-alistaira

-morigan

-ogrena

-stena

-zevrana

-leliane

-psa

-shale

-wynn

 

Jest ktoś jeszcze?Nie wrzucam tego w spoiler bo żaden to raczej nie jest.Zazwyczaj jak spotykamy daną postać to jest już wiadomo,że można ją przyłączyć.

 

P.S Gra pękła w 55 h w 90% na hardzie,lekko nie byłu archerem,ale dałem rade.Na razie gra roku IMO.

 

Tia... zwlaszcza w przypadku zevrana :o

 

Takie rzeczy ZAWSZE sie daje w spoiler taga.

 

Wiekszosc ludzi gra tym samym party bo nastepne osoby dostaje sie zbyt pozno, dodatkowo z NIEWIADOMYCH powodow sa one juz zlevelowane i tak np dostajac wynn na 12 levelu mialem wpakowane w jakies gowniane czary, ktorych nigdy bym nie uzywal, co oznacza ze nie bedzie jej w moim party (granie na hard wymaga poswiecen ;p ). To samo z reszta. Oczywiscie to mocno zalezy od tego gdzie sie pojdzie najpierw, ale jako ze ja poszedlem do elfow najpierw to efekt byl taki a nie inny. Poza tym ta gra wymaga tanka w party wiec obecnosc Alistaira jest praktycznie obowiazkowa, tym bardziej ze pozostali warriorzy maja wpakowane w talenty ofensywne. Jedyne wyjscie to samemu tankowac.

 

No i te postacie sa najciekawsze, mozna z nimi nawiazywac romans. Maja najciekawsze gadki podczas eksploracji i ciekawe questy...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja to mam problemy... przygodę z DA zacząłem na wersji PL infantylność i sztuczność niektórych głosów dała mi się na tyle we znaki, że bez żalu przesiadłem się z PLki na ENG - tu wszystko cacy, Moriggan lepsza, Leliana również ale taki Alistair to już mistrzostwo świata - rewelacyjny akcent, idealnie pasujący do templariusza :thumbsup: Polski odpowiednik natomiast ssie po całości (Kopczyński - z całym szacunkiem, rzygam już tym głosem :P). Jednakże przez moje lenistwo (i konstrukcję codex'u) nie chce mi się za bardzo wgłębiać w świat Felderen - nie czytam notatek przez co na bank dużo tracę. Myślę, że w wersji PL jednak zmusiłbym się to lektury no i Piotr Fronczewski (jako Sten) kusi swoim wyjątkowym głosem... wychodzi na to, że po skończeniu scenariusza elfiej magówki ponownie zakupię ojczystą wersję... :lol:

 

P.S. sceny erotyczne to totalna ŻENADA - drewno, drewno i jeszcze raz drewno, już lepszy byłby trzęsący się namiot... :P

 

P.S. 2 gra na hard nie jest wcale taka trudna a satysfakcji daje sporo, już nie mogę się doczekać kolejnej postaci - mądrzejszy o doświadczenie z aktualnego podejścia bezapelacyjnie rzucam się na najwyższy poziom, zrobię gosu team i kropa :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Witam grę kupiłem w MM i dostałem z nią 2 kody na zbroje i kampanie golema.Wpisałem kod po raz pierwszy na US koncie bez logowania na stronach itp. i nie działał potem zalogowałem się na konto PL również nie działał.Aż w końcu założyłem konto na stronie dragon age (nie polska bo tam nie widzę takiej możliwości) i wpisując tam kod także piszę że nie działa tyle że tutaj chyba coś w stylu że ktoś go już używa. Wiecie w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Jaką postacią i z jakimi ustawieniam zrobiliście trofeum za 250dp?

To musi być tylko głowna postać czy inne z drużyny też mogą to zrobić?

 

Ile musimy zaliczyć zakończeń i jakie aby wpadło trofeum za wszystkie możliwe zakończenia?

Odnośnik do komentarza

Jaką postacią i z jakimi ustawieniam zrobiliście trofeum za 250dp?

To musi być tylko głowna postać czy inne z drużyny też mogą to zrobić?

 

Ile musimy zaliczyć zakończeń i jakie aby wpadło trofeum za wszystkie możliwe zakończenia?

 

Tylko na jedno pytanie moge dac odpowiedz :P

"Nasza" postac musi zadac te obrazenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mnie Gothic troche przynudzal (podobnie Oblivion) i zdecydowanie fanem nie zostalem (zeby nie powiedziec ze dalem sobie z nim spokoj calkiem szybko).

W Dragons Age chyba sie wiecej dzieje i calkiem ciekawie. Walki sa calkiem dynamiczne i rozwoj grupy tez jest calkiem dorzeczny. Fabula potrafi zaskoczyc, zszokowac i wzruszyc. Kawal dobrej gry. Niestety nie jest to ideal ale przyzwoite wspomnienie tego co Bioware potrafi zrobic z RPGami. Wciaz gram i wyglada ze skoncze te gre - byc moze nawet roznymi postaciami.

 

Mysle ze DA razem z Demon's Souls dzis potrafia uszczesliwic milosnikow gier CRPG w swiatach fantasy na PS3.

Odnośnik do komentarza

Mnie Gothic troche przynudzal (podobnie Oblivion) i zdecydowanie fanem nie zostalem (zeby nie powiedziec ze dalem sobie z nim spokoj calkiem szybko).

W Dragons Age chyba sie wiecej dzieje i calkiem ciekawie. Walki sa calkiem dynamiczne i rozwoj grupy tez jest calkiem dorzeczny. Fabula potrafi zaskoczyc, zszokowac i wzruszyc. Kawal dobrej gry. Niestety nie jest to ideal ale przyzwoite wspomnienie tego co Bioware potrafi zrobic z RPGami. Wciaz gram i wyglada ze skoncze te gre - byc moze nawet roznymi postaciami.

 

Mysle ze DA razem z Demon's Souls dzis potrafia uszczesliwic milosnikow gier CRPG w swiatach fantasy na PS3.

Dla mnie to właśnie Dragon Age przynudza, wprawdzie przeszedłem dopiero około 25% gry, ale czas ten można określić jako 97% dialogi, 2% walka, 1% eksploracja. Poza tym rozmowy to mistrzostwo wodolejstwa, więc trzeba mieć dużo cierpliwości. O kwestiach technicznych lepiej nie wspominać. Mimo wszystko gra ma w sobie coś co przyciąga i warto zagrać.

Odnośnik do komentarza

Dopiero wczoraj doszła mi gierka no i jest genialna, dialogi są świetne. Najbardziej podoba mi się zżycie z członkami drużyny, mają od groma do powiedzenia i jeszcze często sami podczas podróży prowadzą między sobą rozmowy. Wspaniała gra, naprawdę porządny rpg, mam nadzieje że mnie jeszcze zaskoczy :) Tylko 2 minusy: dlaczego na ps3 mamy do dyspozycji tylko jeden widok? Szkoda, chciałbym mieć podobne funkcje jak i na pc. A po drugie to grafa, niestety do najlepszych nie należy, gdzieś tak ze 3 lata w plecy :(

Odnośnik do komentarza

Mialem na x-a przez moment i graficznie troszke bardziej na plus ps3 (lepiej wygladaja to fakt), frame rate momentami byl lepszy na xksie. Ogolnie duzej roznicy nie doswiadczylem i mysle ze nie ma roznicy ktora wezmiesz - zaznaczam przechodzilem tylko prologi dla poszczegolnych postaci i poczatek w tej wiezy jako Gray Warden juz- jak jest dalej nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...