Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Czy jest możliwe, że zaczną też banować polaków za same konta założone na fikcyjny adres przykładowo w UK?

 

Prawdopodobieństwo jest znikome, miliony ludzi na całym świecie ma takie konta pozakładane z różnych powodów.

 

To, że nie ma akurat polskiego Live, a i tak można korzystać z usług sieciowych można skwitować prosto - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :potter:

 

\/ Dziobak_: To nie zmienia obrazu polskiego szkolnictwa wyższego jako całości. Wiadomo, są uczelnie lepsze i gorsze.

 

Najbardziej obiektywną z dostępnych miarą wartości uczelni jest stopień w jakim jej absolwenci są cytowani w różnych pismach i pracach branżowych itp., a wedle tego zestawienia nie ma żadnej polskiej uczelni nawet w pierwszej dwusetce.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wez pod uwage ze zarobki w takiej Francji sa znacznie wyzsze niz tutaj,tam czlowiek ktory osiagnie jakies wyzsze wyksztalcenie jest cos wart.

 

A jakie ma znaczenie wyższe wykształcenie ? Studia to klucz do pewnych drzwi, a nie rezerwacja miejsca. To jest właśnie podstawowy błąd myślenia przeciętnego Polaka - "Mam studia to będę dyrektorem". W Polsce studia są na bardzo niskim poziomie, nawet na renomowanych uczelniach bo wszystkie powielają ten sam schemat, musisz uczyć się wszystkiego zamiast czegoś konkretnego, a wybitnie dobrze. Taki student idzie do pracy i nie ma żadnej wiedzy, ani umiejętnosci, które by mu się tam przydały, do tego 70% studentów naiwnie wybiera kierunki po których nie maja szans na lepszą pracę. Z tych paru powodów studia w Polsce =/= studiom za granicą.

 

Jak ktoś sam tego nie zauważył to niech przejrzy sobie archiwalne numery "Wprost", była tam seria artykułów na temat poziomu polskiego szkolnictwa wyższego.

To też zależy od uczelni, np. takie SGH w Warszawie jest jedna z lepszych ekonomicznych szkół w Europie, do tego jakieś 30% studentów jedzie sobie na rok studiować w Copenhagen Business School czy London Economics School. Sorry za OT

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Również zostałem zbanowany. Nie będę płakał z tego powodu, bo liczyłem się z konsekwencjami. Nie będę rozwodził się nad uzasadnieniem dlaczego używałem kopii i tak większość nie zrozumie. Uprzedzam, że nie życzę sobie też zbędnych postów, w których będziecie próbowali mnie oceniać, choć mnie nie znacie, dlatego grzecznie proszę abyście tę kwestię pozostawili bez komentarza. Dziękuje.

 

Teraz odkładam na drugą konsolę, której już jednak nie przerobię. Mam w związku z tym pytanie, czy jeżeli kupię nową, nieprzerobioną i poprzez Live dam opcję odzyskaj gamertag, to czy moja nowa konsola może znów zostać zbanowana? Skąd taki wniosek? Ano stąd, że skoro na tym profilu grałem na piratach, to chyba znaczy, że jakieś informacje dotyczące piratów zostały na tym koncie zapisane, np. achievementy. Z tego co czytałem tutaj, rozumiem, że nie, ale wolę zapytać i być pewnym.

Odnośnik do komentarza

podpisuje się pod tym. 100% dziadostwa wytępić.

 

Osobiście mam obydwie konsole (X360 i PS3) i na każdą z tych konsol mam po 10 - 15 gier, szlag mnie trafia jak pomyślę ile godzin musiałem na nie pracować a większość polaków je ma za darmo od wuja "torrenta". Moim zdaniem piractwo powinno się tępić, tępić i jeszcze raz tępić albo gry za freeko dla wszystkich :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ja się na razie jeszcze jakoś trzymam, od paru dobrych dni jestem odłączony od neta i już teraz nawet nie sprawdzam czy mam bana sposobem "bez dysku", chociaż w sumie już na nic nie liczę :P Bardzo jestem ciekaw jak MS to robi, naprawdę dają ognia teraz chłopaki, chyba każdy pirat jakiego znam z XBL ma bana. Trzeba przyznać, że ta fala wyszła (wychodzi) im nadzwyczaj dobrze.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

tez sie trzymalem az do dzis :P wbijam na live a tu ban. W sumie dobrze,ze teraz bo jutro mi sie gold konczy i mialem kupowac nowego. Narazie przerwa od online pogram offline,uzbieram czesc kasy tego sprzedam i za jakis czas kupi sie nowego oczywiscie juz bez piracenia.

nie wiem po kiedy grzyba tego przerobionego kupilem praktycznie i tak tylko w girsy online gralem.

 

pozdro zbanowani

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam 2 konsole jedna przerobiona, a druga do grania tylko w 2 gry przez xbl (CoD/halo 3) bo nie widzi mi się kupowania nowych gier singlowych po 200 zł które jestem w stanie przejść w 1-2 dni. Wole sobie za to kupić coś innego :)

 

Za przykład dajmy:

Dragon Ball Raging Blast 180zł

CoD Modern Warfare 2 210zł

20.11.09 Assassin's Creed 2 200zł

 

Razem wychodzi 590zł (sam Listopad), ale ja wydam tylko 210 bo w Coda będę grał dłużej niż 1-2 dni.

Edytowane przez SzczuruLive
Odnośnik do komentarza

Ja tam mam 2 konsole jedna przerobiona, a druga do grania tylko w 2 gry przez xbl

Niesamowite, jestem z ciebie taki dumny. Sam na to wpadłeś czy ktoś ci podpowiedział? Sądzę, że jeszcze na onecie powinieneś o tym napisać - tam znajdziesz więcej poklasku, zachwytów nad twoim sprytem i przeogromne uwielbienie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

jak będziesz pisał takie bzdury, to Cię po IP namierzą i zwiną razem z Twoimi oszczędnościami jutro z samego rana.

lepiej od razu zabarykaduj sobie drzwi, trochę dłużej wolnością się nacieszysz...

 

Jasne jutro z samego rana UOP, ABW i GROM mu się spuszczą ze śmigłowców przez okno. Nie popieram piractwa, ale takie teksty mnie rozpierdalają :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...