Skocz do zawartości

Kolekcjonowanie gier - hobby czy inwestycja?


Katanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to nie: PS3 + wszystkie gry. Do tego na forum poly przyznał się w końcu do tego co tutaj napisałem już dawno temu - że to zwykły zakupoholizm.

tak jak mysza pisal. Te 324 gry to psn z roznych regionów..

na poly napisal tez ze jak sprzedal tego playa nastepnego dnia kupil nowego ;)

Odnośnik do komentarza

Jak to nie: PS3 + wszystkie gry. Do tego na forum poly przyznał się w końcu do tego co tutaj napisałem już dawno temu - że to zwykły zakupoholizm.

tak jak mysza pisal. Te 324 gry to psn z roznych regionów..

na poly napisal tez ze jak sprzedal tego playa nastepnego dnia kupil nowego ;)

Ze dwa miesiące temu sprzedawał wszystkie swoje gierki pudełkowe (257 sztuk jakoś)

 

Żartujesz Szpicu. Pisał też, że dostał ultimatum od żony, konsola albo ona. Dobrze negocjuje ;]

To wymyślili wykopowicze czy inni interauci.

 

@donsterydo

Gdybyś handlował przez internet, raczej trudno by Ci było jeździć po świecie (biznes sam się nie zakręci)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Również kupowałem gry tylko po to by stały na półce łącznie miałem 150 gier na ps3. Ostatnio pomyślałem że tak naprawdę te zbieranie nie ma kompletnie sensu i zostawiłem sobie 50 gier , które są dobre i w które od czasu do czasu gram a reszta poszła na sprzedaż . Już nie widzę zupełnie sensu w kolekcjonowaniu wszystkiego co popadnie . Wolę kolekcjonować same perełki.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, też mi zajawka kolekcjonera minęła, aczkolwiek zostawiam to co najlepsze, wgl to mam manier zbieractwa nie potrzebnych rzeczy.

 

Obecnie z kilkunastu tytulow na ps2 został mi mgs3 FF12, gt 4 i star ocean 3, dragon Quest 8 a z psx pierwszy mgs i FF8

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...