Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest d(pipi)nie sie na sile - dla mnie gra powinna chodzic idealnie plynnie i tyle. Po to kupowalem konsole, a tu coraz wiecej gierek na 360tke, ktore gubia klatki. To nawet na pierwszym Xie bylo niedopuszczalne.

 

Nie wiem, czy ktos z was pamieta RalliSport Chalange z Xbox'a 1. Dziwi mnie fakt, ze taka szpila nie jest kontynuowana, ktora graficznie i gamplayowo wszystkie te colinki zjadala na sniadanie i przynajmniej chodzila w 60 klatkach / s, bez zadnych spadkow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Najpierw umówmy się - Dirt to nie jest gra WRC!!!Co to za gra o tematyce WRC, w której nie da się śmigać slajdami???Hamowanie trwa ok. 2 sek z maksymalnej prędkości, samochody nie mają jakiegokolwiek ciężaru.Jeśli to ma być WRC to doda nie ma silikonów...

Jeżeli ktoś ma teraz ochotę mnie zjechać za to co piszę, to najpierw proszę zweryfikować poglądy, poprzez (przedewszystkim) obejrzenie relacji z rajdu w tv i zagranie w Rallisport Challenge 2 (na xie) lub WRC4 (na ps2), lub Richard Burns Rally (obie konsolki).Wtedy dopiero proszę o odnoszenie się do mojej wypowiedzi.

 

Jedynym plusem Dirta jest grafika.

Odnośnik do komentarza

Fakt w jedynce modej jazdy rajdowkami to raczej byl na poziomie Colina jedynki, mam nadzieje, ze beda w stanie zrobic jakis realistyczny model jazdy, bo czasy swietnych rajdowek ( WRC 4 ah jaka to byla znakomita gra, RBR to wiadomo ) sie raczej skonczyly - sam sport przezywa wielki kryzys ( wiadomo, ze jak sie nie rozbije to wygra Loeb ) - 2 marki, ze 4 naprawde dobrych kierowcow to raczej kiepski material na gre, chociaz chcialbym kiedys ujrzec gre o WRC z Rajdem Polski :D Moze jak wprowadza S2000 jako standard w WRC to sport odzyska dawny blask i doczekamy sie godnych nastepcow serii WRC czy Ryszarda.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Jesli uderzasz w cos typu barierka, drzewo, itp i nie masz dropa to masz problem ze wzrokiem juz :D

 

44bronx - oraz model jazdy :> . Czysto i przyjemnie

 

Hmmm...czysto i przyjemnie?WRC bez jakiegokolwiek poślizgu?Pograj w dobre gry o tej tematyce (niekoniecznie mega-realistyczne, wystarczy zagrać choćby w RC2 i WRC4, no i przedewszystkim wypadałoby obejrzeć relację w TV i zobaczyć, że w WRC poślizgi to podstawowa sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...