Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

dziś zacząłem przygodę z DIRT2 od multi właśnie i... po przejechaniu ok 10 wyścigów nie zaznałem ani jednego najmniejszego laga.

faktycznie kod sieciowy jest solidnie napisany.

 

niestety kompletny brak umiejętności kazał mi uznać za niebywały sukces miejsce 6 w jednym z wyścigów. hyhy.

ale potrenuję i będzie znacznie lepiej : >

Odnośnik do komentarza

Po dwóch godzinach z hakiem w CMR czuję się zobowiązany do napasania kilku słów a jest o czym ;)

 

Twórcy trochę przesadzili z efekciarstwem i mam wrażenie , że zrobili tą grę wyłącznie dla amerykańskich nastolatków bo zamiast z Loebem czy Solbergiem scigamy się z Davem Mirrą , Pastrana gdzieś tam teraz jeździ po rajdach więc jego można zrozumieć . Po drugie menusy są piękne ale nie pasują kompletnie do tego typu wyścigów - "tagowane" menu znowu kojarzy się z grą skaterską . Zapomnieli też o jakiejkolwiek dedykacji dla Colina .

O plusach będzie szybko - Grafika to obłęd szczególnie trasy Londyn i Malezja ale reszta niewiele im ustępuje może będą ładniejsze nie jeździłem jeszcze wszędzie ale na pewno pierwszą część wyprzedza o kilka zakrętów, problem ze spadkiem animacji w dwójce nie istnieje ;) brakuje tylko deszczu i zimy ale chyba takich przyjemności w tej części nie uświadczymy . Model jazdy przeniesiony z GRiD trzeba na początku wyczuć hamulec ręczny kiedy się to zrobi odstawia się taki balet , że może się zakręcić w głowie niestety tak jak i tam sterowanie jest jak na mój gust trochę zbyt czułe i fury na początku często ryły o bandę :) Cofanie czasu jest lepiej przemyślane niż w GRiD nie trzeba wchodzić do menu tylko wcisnąć RB i już .

Ta część jest jeszcze mniej Colinowa niż poprzednia nie znajdziemy tu klimatu i brudu z części od 1 do 2005 bardziej to przypomina NFS na szutrze ale i tak 9/10 się należy.

Odnośnik do komentarza

brak dedykacji ?

chociażby już jak otrzymujesz pierwsze auto, to jest mowa o CMR.

 

fakt, Londyn i Malezja wyglądają obłędnie. na zbliżonym poziomie postawiłbym również Chorwację. reszta odstępuje, ale tylko niewiele.

potwierdzam - nadal ubolewam nad brakiem fińskich szutrów i szwedzkich śniegów. te trasy najbardziej mi się wryły w pamięć podczas grania w pierwsze odsłony wyścigów sygnowanych nazwiskiem CMR. szczególnie Finlandia i adrenalina związana z szybkością na wąskich leśnych drogach.

Odnośnik do komentarza

Mam pełną wersję już od dwóch dni i gra się w to całkiem spoko.Oczywiście drażni mnie strasznie ''hamburgerowość'' tej gry, ale o tym piusałem już wcześniej, całe szczęście, że można wyciszyć te beznadziejne gadki Dave'a, Kena i Travisa (najlepsze jest jak po przejechaniu jakiegoś tam eventu wyskakuje komunikat np.''Travis Pastrana is your buddy, ŻAL totalny, pewnie małe burgery się cieszą, że Travis ich lubi:P), bo dosłownie po 30 minutach gry miałem ich już dosyć.Ale ja nie o tym.

Nie chciałem, ale to jest silniejsze ode mnie - muszę jeszcze raz zbesztać Hiva.Jak zobaczyłem trasy w Malezji, Japoni i Lodndynie (szczególnie trasa RallyCross w nocy, ilość róznych efektów świetlnych poraża, a do tego jeszcze wszyściutko slicznie odbuja się w karoserii auta) po raz kolejny parsknąłem śmiechem przypominając sobie jego śmieszny playtest.Kolega się naprawdę zbłaznił.Reszta tras również wygląda ślicznie, ale wymienione wyzej po prostu ryją beret.

 

 

Prawie zapomniałem, może ktoś bawił się ustawieniami różnych samochodów na poszczególne eventy i chciałby się nimi podzielić8)

Szczerze mówiąc to nie chce mi się z tym bawić, a niektóre trasy na poziomie extreme bez ustawień są dość trudne, a zapewne wielu chętnych na dobre ustawienia by się znalazło...

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Zapomnieli też o jakiejkolwiek dedykacji dla Colina .

 

chrisu, nie zapominaj że w ostatnich latach Colin eksperymentował z rajdami. śmigał w dakarze, zaliczył x-games, ścigał się w mniejszych rajdach. dla mnie ta gra to fajnie połączenie różnych dyscyplin i różnych klimatów w związku z karierą Colina.

 

Timmy, dzięki za spoilera.

Odnośnik do komentarza

a może sam fakt że właśnie on oceniał? parę razy już nie zgadzałem się z jego reckami i zawsze po mojemu wychodziło :) zresztą walić to. jeżeli ktoś przy wyborze gier kieruje się tylko reckami z czasopism no to już jego problem. dla mnie bardziej opiniotwórcze są wypowiedzi na forum ludzi którzy już grali. recenzje przydają się żeby pooglądać nowe screeny i poczytać co gra prezentuje.

Odnośnik do komentarza

Zbytnio narzekacie. Gra daje rade - na pewno jest lepsza od swojej poprzedniczki. Gram od niedawna, ale juz wiem, ze to jedna z tych szutrowek, ktore przejde w calosci - model jazdy bardzo przypadl mi do gustu, grafika jest obledna, szkoda tylko, ze AI przeciwnikow czasami zawodzi.

Tak czy siak - polecam z czytsym sumieniem - chyba najlepszy Colin w jakiego gralem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...