Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Blur faktycznie zapowiada się niezbyt ciekawie.

natomiast w Spli/Second nie wierzę... mimo że robią to autorzy skądinąd genialnego Pure.

inna sprawa, że to totalnie różne gry od Dirt 2.

 

Dirt 2 zarządzi w swojej konkurencji i to nie tylko dlatego, że konkurencji jakby brak. tu wszystko jest naprawdę dopracowane, nie mogę się do niczego przyczepić po ograniu dema.

Odnośnik do komentarza

menusy fajne bo w sporej części skopiowali z Grida, tak samo jak i multi. bardzo dobrze bo tam to wszystko się sprawdziło i jest o niebo lepiej jak w jedynce. zwykły hamulec faktycznie lepiej działa, nie ma odczucia że rzuciło się kotwicę. to samo z ręcznym, jakoś tak lepiej działa i bardziej można nim się pobawić.

 

Blur czy Split Second to raczej racery drugoplanowe a na dodatek z innej beczki więc po co tu o nich w ogóle wspominać ;)

Odnośnik do komentarza
Dirt 2 zarządzi w swojej konkurencji i to nie tylko dlatego, że konkurencji jakby brak. tu wszystko jest naprawdę dopracowane, nie mogę się do niczego przyczepić po ograniu dema.

No wlasnie jaka inna gra jest w podobnych klimatach? Fuel? Nie, dlatego czekam na inna scigalke, Shifta oleje, Pure 2 nie zapowiedzieli wiec zostal mi w glowie Blur i Split. Z reszta preferuje wyscigi na ulicach ;)

Odnośnik do komentarza

Swietnie czuc mase samochodu, jak juz polecimy bokiem za mocno to nie ma zmiluj. Mnie troche rozczarowalo demo zawartoscia - BAJA mnie nie rozgrzala ani troche, trasa w Maroku fajna, ale czemu akurat dali Eclipsa, ktory za cholere sie z rajdami nie kojarzy ? Dla mnie to wyglada jakby zrobili demo specjalnie pod amerykanow :/

Odnośnik do komentarza

No niestety musze sie zgodzic. Co prawda jest o niebo lepiej niz w jedynce, ale i tak model jazdy nie przypomina nic a nic starych colinow. Do demo wrzucili baja i jakies kurde samochody nie wiadomo z jakiej klasy :/ Nie dali zadnej trasy laczacej szuter z asfaltem i zadnej typowej czteronapedowki wrc. Troche szkoda bo chetnie sprawdzilbym jakies ciekawsze auto na takiej laczonej trasie. Mimo wszystko gra warta zakupu, ale jak dla mnie dopiero z drugiej reki, nie ma mowy zebym ja kupil w dniu premiery.

 

BTW w zapowiedzi PSX Extreme jest playtes Dirt2, FM3 i SHIFTa. Ponoc 2 z dnich to hity, ciekaw jestem ktore... po ciuchu licze ze FM3 i SHIFT.

Odnośnik do komentarza

czyzby gra lazila w prawdziwym 1080p?

bo tak mozna ustawic i takie info o grze jest

 

na PS3 ma tylko 720p

porownanie na TV FULLHD wychodzi na plus w strone X0...

dziwi mnie tylko ze na teoretycznie slabszy sprzet robia lepszej jakosc te same gry niz na ten lepszy, pomijajac juz trudnosci w programowaniu PS3 bo juz na rynku jest dluzszy czas zeby mieli czas by to opanowac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
a jeszcze niedawno idSoft oświadczyli, że to three sixty jest tym mocniejszym sprzętem ; ]

jak widac zdania sa podzielone, ale chyba wiekszosc twierdzi ze PS3 mocniejsze, a jak widac praktyka co innego pokazuje

w takich realiach ciekawiloby mnie o ile by lepiej wygladaly EXy z PS3 zrobione specjalnie pod X0 :)

zapewne decydujace zdanie ktora konsola do jakiej gry silneijsza ma zwiazek na czym opiera sie silnik i z czego korzysta, czyli czy bardziej z mocy karty grafiki czy z procka, w GTA4 mozna bylo zauwazyc ze CPU mial najwieksze znaczenie...

 

jak beda full porownam wszystkie wersje z wersja PCtowa w ustawianiach podobnych by zerknac czy to rzeczywiscie prawdziwe 1080p na X0...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

skoro już wyciekła to tym bardziej premiera powinna być na początku września a nie pod koniec. 2 tyg różnicy to jednak trochę za dużo. na uk amazon wersje konsolowe mają być 11'ego a wersja pc dopiero 25'ego. zobaczymy na początku miesiąca, może wtedy coś się wyjaśni i pojawi się więcej ofert.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...