Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

No wygląda to zdecydowanie lepiej od części pierwszej i nie chodzi wcale o grafikę, a o poślizgi, których w jedynce po prostu nie było, w momencie kiedy zaciągało się ręczny samochód zawijał się wokół siebie i zatrzymywał dosłownie w sekundę.Kolejna sprawa to to, że w jedynce samochody WRC ważyły chyba 5 kg, bo rozpędzały się i zwalniały momentalnie.Ogólnie jedynka z WRC nie miała NIC wspólnego oprócz podobnych do tego sportu samochodów.

Dwójka prezentuję się na każdym polu zdecydowanie lepiej, fajnie, że będzie RallyCross, szkoda, że nie usunięto tych gó.wn.ianych buggie i i reszty wynalazków typu ciężarówki...

DIRT 2 na stówkę nie będzie się równać z Rallysport Challenge czy z WRC4, ba, ta gra nie będzie miała prawa nawet leżeć koło tych gier, ale może w końcu dostaniemy jakąś sensowną szutruweczkę...Bo w tym temacie na konsolach strrraszna posucha...

Odnośnik do komentarza

Chcialbys grac w Fife w turnieju gdzie masz za zadanie wygrac kazdy mecz by pojsc dalej? Pierwszy meczyk, 1:0 dla ciebie, drugi 0:2 i powinnienes miec okazje zagrac mecz z inna druzyna jak to bywa w prawdziej pilce ale musisz wziasc restart (tak jest tylko w pilce na automatach), potem znow wygrywac, i w polfilanach odpadasz, znow restart. Tak wlasnie jest w wyscigach, by isc dalej musisz byc tylko na 1 miejscu. A co z reszta? 2 i 3 miejscem? Tak jest w Fuelu, NFSach, MC3, i w jakis tam racerach. Troche to glupie takie wymuszanie tylko 1 pozycji by miec nastepny wyscig. Nudzi mnie ten element, nie zas same gry.

Odnośnik do komentarza

faktycznie, przez Live nie można komentować i przeszkadzać drugiej osobie :P

w racerach to przecież naturalne że musisz wygrywać by przejść dalej. w mistrzostwach czy seriach wyścigów nie musisz za każdym razem być pierwszy tylko zebrać wystarczająco dużo punktów, a przy pojedynczych eventach to jak to sobie wyobrażasz? wygrana = postęp. tak samo jak w strzelankach musisz wybić po drodze X przeciwników i coś tam zrobić by dojść do nowej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza

ależ ta gra się prezentuje !

a 11.09.09 już co raz bliżej : D

 

a tak a propos debaty nad ciągłą koniecznością wygrywania w wyścigach... to jest nawet acziw, za (w dużym skrócie) wygranie bez zwycięstw.

 

Gut It Out!

10GS

Win a DiRT Tour event without winning a race.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

model jazdy dziwny... na początku. po kilku wyścigach jest naprawdę świetnie.

dzwony czuć w kościach - zdecydowanie najlepszy punkt gry imho.

poza tym menu odbajerzone, grafika rewelacyjna, wizualizacja uszkodzeń pierwsza klasa.

uhhh już doczekać się nie mogę ! : D

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Dirt 2 jest super. Grafika cudowna, a efekt brudnej wody na przedniej szybie w samochodzie jest tak świetnie zrobiony, że specjalnie się wjeżdża w kałużę (choć to oznacza brak widoku na 2-3 sekundy). Co najważniejsze model jazdy nie jest skopany, jeździ się dużo lepiej niż w Dirt, a już na pewno lepiej niż w GRID (na kierownicę w niego po prostu nie idzie grać). Czuć masę auta, FF na kierownicy jest świetnie zrobiony. Brawo dla twórców, bo to duży krok naprzód. Jedyne co mi się nie podoba to matchmaking w multi.

Odnośnik do komentarza

Mnie zauroczył model jazdy. Praktycznie cały czas mamy wrażenie jakbyśmy jechali poślizgiem, a to, jak dla mnie, bardzo udany motyw. Codies z każdym nowym tytułem starają się zwalczyć główną wadę wyścigów, czyli nudę, tym razem może im się udać. Choćby np. przez takie drobiazgi jak ten awatar wiszący na lusterku wstecznym. Niby głupota, ale jaka zabawna :D

Odnośnik do komentarza

hehe no awatar fachowo dynda i co ważniejsze nie przeszkadza ani trochę.

ponadto faktycznie nawet jak się prosto jedzie to czuć jakby lekki drift i momentami ciężko utrzymać w ryzach samochód. co uznaję za duży plus, bo na szutrowych trasach przy dużych prędkościach bardzo łatwo o poślizg nawet jadąc prosto.

Odnośnik do komentarza

jest zdecydowanie arcadowo, do tego łuki można pokonywać efektownymi driftami.

na takiego racera czekałem od czasu ostatniej odsłony WRC na PStwo...

 

EDIT > aha i co najważniejsze AI zdaje się być naprawdę dopracowane. przeciwnicy popełniają błędy, walczą nie tylko z graczem ale i ze sobą, co niekiedy prowadzi do wypadków na trasie. nie jadą po jedynej słusznej linii. w tym aspekcie Dirt 2 naprawdę daje radę. ocena na podstawie grania na poziomie trudności Serious (3 z 5).

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

obadałem demko i jestem pod wielkim wrażeniem. owszem fizyka w stylu pierwszej części ale teraz jeździ się o wiele fajniej i efektowniej, w końcu ślizgi elegancko wychodzą. multi rządzi, w singlu przejechałem 2 trasy a później wesoła godzinka w walce online. no to szukam dobrego pre-ordera.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Model jazdy nie będzie taki jakbyście oczekiwali od szutrów. Są buggy i inne pojazdy więc model jazdy jest zróżnicowany. Nie skupiony na jednym elemencie. Mnie pasuje. Jest rześko i fun konkretny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.