Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

ok ostatnie pytanie, czemu nie moge nosic włóczni ? pisze na czerwono ablity cos tam

 

dzieki wielkie wszystkim za pomoc, dużo pytam ale nie za dobrze znam angielski wiec z gry nie za duzo sie dowiem :)

 

 

zaproście mnie do znajomych :)

ID: szymus

mam 51 lv wiec jak cos to mozemy razem pograc :D

Edytowane przez szymek_maniak
Odnośnik do komentarza

"Ustawka" z wirusman'em byla udana.Duzo trofeow wpadlo a do reszty brakuje jeszcze pare kamieni.Moze jest ktos jeszcze chetny na trade'a?Mi brakuje wymaxowanych broni kamieniami:

Marrowstone

Greystone

Bladestone

(wiruskowi chyba dochodzi do tego Faintstone)

LUB

2x chunk marrowstone

1x chunk bladestone

4x chunk greystone i

1x pure greystone

i pare faintstonow dla wirusa :)

Odnośnik do komentarza

czesc. zamowilem juz swojego DS'a i chcialbym sie was zapytac jaka klasa postaci najlepiej zaczac na samym poczatku gry tak zeby nie zaczynac gry kilka razy bo wybralem np. trudniejsza klase na poczatek?(wiem ze gra ma trudny poziom trudnosci) czytalem gdzies tez ze w pozniejszej fazie gry to juz chyba nie bedzie mialo znaczenia jaka klasa sie zaczelo?

ile mniej wiecej zabiera czasu przejscie gry?

i jakie jeszcze dobre rady mozecie mi zapropnowac?

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Możesz przejść w 10 godzin:D, ale mi pierwszy raz zajęło koło 40-50 godzin, co do klasy to chyba jest tylko różnica czy chcesz być stricte magiem czy krnąbrnym rycerzem. Więc bez problemu możesz wybierać każdą klasę na jaką masz ochotę.

Co do rad to chyba trzymaj się white tendency i world podczas pierwszego przechodzenia gry(ale tylko w tedy jak bez pomocy chcesz zdobyć platynę).

 

ps. a i każdy szkieletor może cię zabić jednym ciosem na początku:D więc graj BARDZO ostrożnie:D

Odnośnik do komentarza

mialem dzisiaj nieprzyjemny wypadek z ds'em a mianowicie gram sobie i nagle w calym bloku wysiadl prad pomyslalem no nic pogram po pracy jak juz bedzie prad. ale jednak sie tak nie stalo bo po uruchomieniu ds'a nie moze wczytac sava ;((corrupted) idzie cos z tym zrobic czy musze zaczynac od nowa?

Odnośnik do komentarza

Tendency Events:

  • Pure White world tendency:
    • She appears alive, at the top of the steps of the pit on the right hand side, which is located behind the gate in front of the 1-1 archstone.
    • She scorns you for being a traitor to the King.
    • She drops the Master's Ring and the Binded Cross Armor set when killed.
    • Killing her shifts the world tendency back to neutral.
    • Killing her will not shift your Character Tendency in any way.1

    [*]Pure Black world tendency:

    • She appears as a Black Phantom, at the top of the steps of the pit on the left hand side, which is located behind the gate in front of the 1-1 archstone.
    • She drops the Guillotine Axe when killed.
    • Killing her shifts your character tendency towards white.
    • Killing her shifts the world tendency back to neutral.
    • If she does fall down the pit she just dies and her items will appear in her original position after a reload of the stage. You can use this to your advantage.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...