Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Ja w DeS miałem 2 momenty, w których powiedziałem "dość" i odstawiałem grę na miesiąc / dwa miesiące.

 

1. Flamelurker, pokonałem go za 10 razem i odstawiłem grę na jakiś czas, stwierdziłem wtedy że jak tak ma to wyglądać to dziękuję.

2. 4-2, jezu tyle czasu mi zajęło przedarcie się do bossa i jak zginałęm na nim przez głupotę i doszło do mnie, że znowu będę musiał się przedzierać przez to złote szkielety i zjawy to dałem sobie spokój.

 

Pierwszy raz uruchomiłem DeS w grudniu, a ukończyłem w czerwcu następnego roku. Piękna gra.

Odnośnik do komentarza

4-2 miałem fart, akurat jakis gracz mi pomogl i szybko go ubilismy. Dopiero po walce wszedlem na wiki i przeczytalem ze koles jest

ślepy

 

 

Tak teraz myśle, to nie mialem problemu z zadnym bossem i zazwyczaj wygrywałem za max drugim podejsciem, pewnie te 100h w dark souls robi swoje. Wiekszosc zgonow to przez nieznajomosc poziomow. Skonczylem 1,2 i 4 swiat, w weekend chyba skoncze i biore sie za ds2.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie do obeznanych w temacie: czy da radę kupić amerykanską NTSC wersję Demon's Souls na amerykanskim ps store? W wersji PAL mam już platynkę a NTSC mam jakieś 60% ale niestety swego czasu sprzedalem i teraz chciałbym wrocic do tego w oczekiwaniu na Project Beast;).

 

EDIT: I czy da się zrobić tak by kupić tą grę na amerykanskim koncie ale sciagnac ją na konto EU?

Edytowane przez Ceglash
Odnośnik do komentarza

Skończyłem tego samego dnia co na tych bagnach byłem, zostawiłem je na koniec, zabiłem wszystkich opcjonalnych bossów, na newgame+ szkoda mi czasu, Dark Souls 2 czeka i 50 gier z ds'a na kupce wstydu. Za mało czasu mam żeby siedzieć dłużej przy jednej grze ;/

 

Zaden rage, dark souls wiecej problemow mi sprawilo, mialem 40h na liczniku i zablokowalem sie w giants tomb, musialem zaczac od nowa, ale sie nie poddalem.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Gratuluje ukonczenia, ale masz minusa za nie granie w NG+ :<.  Dark Souls faktycznei trudniejsze od Demon's Souls, ale miales problem w Tomb of Giants? o.O nie rozumiem jaki

 

Chyba zszedł na dół przed zdobyciem teleportowania i zdjęciem pomarańczowego foga, też bym zaczął od nowa w takiej sytuacji :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...