Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gratuluje ukonczenia, ale masz minusa za nie granie w NG+ :<.  Dark Souls faktycznei trudniejsze od Demon's Souls, ale miales problem w Tomb of Giants? o.O nie rozumiem jaki

 

 

Chyba zszedł na dół przed zdobyciem teleportowania i zdjęciem pomarańczowego foga, też bym zaczął od nowa w takiej sytuacji :P

Plus nie mialem swiecacej czapeczki, ogolnie za wczesnie tam zszedlem
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W tej grze można zapisać stan gry? Jak wchodzę od jakiegoś świata, to muszę go ukończyć za jednym razem? Zauważyłem, że jak zbieramy jakieś przedmioty, czy pokonamy wroga, to w prawym, górnym roku ekranu pojawia się takie biało kółeczko, to nie jest przypadkiem ikona zapisu?

Odnośnik do komentarza

Trzymamy kciuki, Yeti! :D Nie poddawaj się. Mam nadzieję, że wiesz, iż można levelować (trzeba pierw pogadać z monkiem).

 

A ja tak sobie przypomniałem, że nie utłukłem wszystkich bossów opcjonalnych w tej grze. Ilu ich jest? Wiem, że nie zabiłem tego w pierwszym świecie bo straciłem w jakiś sposób klucz.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

A ja tak sobie przypomniałem, że nie utłukłem wszystkich bossów opcjonalnych w tej grze. Ilu ich jest? Wiem, że nie zabiłem tego w pierwszym świecie bo straciłem w jakiś sposób klucz.

 

Jest jeden opcjonalny boss (ten o którym mówisz) i chyba po 1 jednym black phantom npc w każdym świecie. Np. bardzo trudny scirvir w kopalni.

Odnośnik do komentarza

Tylko smoki sa opcjonalne i ewentualnie typ w mauzoleum (jesli liczyc go jako bossa ale to raczej npc).

 

 

 

A ja tak sobie przypomniałem, że nie utłukłem wszystkich bossów opcjonalnych w tej grze. Ilu ich jest? Wiem, że nie zabiłem tego w pierwszym świecie bo straciłem w jakiś sposób klucz.

 

Jest jeden opcjonalny boss (ten o którym mówisz) i chyba po 1 jednym black phantom npc w każdym świecie. Np. bardzo trudny scirvir w kopalni.

 

 

Czemu trudny? Pytam bo nie mialem z nim problemow zarowno rycerzem jak i magiem (ale to wiadomo).

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Klasy w Soulsach nie mają praktycznie żadnego znaczenia. Odpowiadają tylko za rozłożenie kilku podstawowych statystyk, eq i czasami jakieś czary. Co do inwestowania to zależy od stylu jaki preferujesz. STR - ciężkie bronie, wolne ataki, granie jako czołg, DEX - katany, szybkie uderzenia z doskoku, dużo rollowania, FTH/INT - podobnie jak dex tylko trzymasz przeciwników na dystans

Odnośnik do komentarza

Omijać fora w sensie, że co przejrzę stronę choćby tego tematu to opowiadanie o lokacjach, bossach itp co nie jest samym w sobie spoilerem, ale jednak już nieco niszczy zaskoczenie. To zacznę od DEX, może coś się mi uda. A jeszcze takie pytanko - jest tutaj jakiś limit levelowania? Bo wiem, że generalnie plansze się resetują itp że można np zgubić jakiś istotny klucz co może zablokować pewne ścieżki, ale jak to wygląda z levelowaniem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...