Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nie aktualizują mi się trofea, eh. Od dwóch tygodni zawiesza mi się synchronizacja w okolicach 20 %.

Mi od kilku tygodni wyskakuje błąd na 10 %. Na innym forum przeczytałem, żeby spróbować rano-niby mniejsze jest wtedy obciążenie serwerów. Rzeczywiście-trwało to z parę minut, ale zsynchronizowały się trofea.

OK, dzięki za radę spróbuję w weekend.

Zadziałało, dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Podobna sytuacja jak z polonizacja gier... ile się naczytałem o tym że wszyscy czekaj na przetłumaczony fw, petycje nawet stworzyliscie... a jak wyszedł to znowu zle i "po co to komu w ogóle"... ehh śmieszne. Nowy Fw u mnie dział jak należy bez problemów wszystko działa na Slimce ale trofeów od kilku tygodni nie mogę zsynchronizować... sprawdzę ano jak to wyżej poradzono.

Odnośnik do komentarza

Zeby nie bylo niejasnosci-dobrze sie stalo ze nowy firmware ma jezyk polski.Jesli jeszcze tylko poprawia kilkanascie wpadek jezykowych ,bedzie OK.

Dziwie sie kto przekazal takie tlumaczenie.Przeciez przecietny nawet Polak widzi,ze niektore zwroty uzyte tutaj po prostu nie pasuja, a co gorsza sa niepoprawne stylistycznie i gramatycznie.To samo odczucie mialem grajac w DEAD SPACE po polsku-niby jezyk polski,ale jakis sztuczny(dziwna budowa zdan),nienaturalny.

Odnośnik do komentarza

Tak mi się wydaje ze tłumaczenia wyglądają w ten sposób że ekipa tworząca FW podsyła do SCEP plik tekstowy lub word :) ze słówkami, i czasami krótkimi zdaniami do przetłumaczenia na polski. Ten polskie słowa są wprowadzane do FW już przez ekipę z zagranicy a wiadomo że nasz język ma w sobie przypadki i inne odmiany słów ale oczywiście obcokrajowiec tego nie wie wiec wpisuje przetłumaczone słowa takie jakie dostał bo osoba tłumacząca też nie wie w jakim sensie będą te słowa użyte itp. Patrząc po błędach w FW czy innej grze wygląda to tak właśnie jak opisałem ale to jest moje zdanie.

 

Albo jeszcze inaczej... to ktoś zekipy od FW tłumaczy za pomoca słownika na polski a do SCEP wysyłaja aby potwierdzić więc potwierdzają ze np. "photos" to polskiemu "zdjęcia" ale SCEP nie wiem jeszcze że powinno poprawnie być przetłumaczone na "zdjęć" np "14 zdjęć" bl nie wiedzą w jakim zdaniu będzie użyte to słowo "photos".

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

jak sie pozbyć Firmware 3.10 i przywrócić poprzedni Firmware. gry mi sie tną, skaczą tzn nie wszystkie tylko jedna Shift, i teraz tni mi sie i skacze nawet w Tier 3 a na poprzednim Firmware wcale sie tutaj nie cieła. Chce poprzedni Firmware, jak to zrobić prosze o instrukcje krok po kroku.

 

1 sprzedaj konsolę

2 kup nową konsolę/lub konsolę na starym sofcie

3 nie kupuj żadnych nowych gier, będą wymagały instalacji coraz nowszych softów

 

nie ma innego sposobu

Odnośnik do komentarza

ale mi potrzeba przywrócić poprzedni Firmware, bo na poprzednim gra tak strasznie sie nie cieła, patch wcale nic nie poprawia. mysle ze najlepiej by było przywrócić Firmware ostatni z numerem 2.90 zanim pojawił się 3.0

tak jak napisałem wyżej, tylko nie wprost

NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, tego nie umieją zrobić żadni crakerzy, hakerzy i mossad

 

zgłaszaj takie problemy tutaj, może coś poradzą

http://community.eu.playstation.com/playstationeu/?category.id=cPL_TechnicalSupport

Odnośnik do komentarza

jak sie pozbyć Firmware 3.10 i przywrócić poprzedni Firmware. gry mi sie tną, skaczą tzn nie wszystkie tylko jedna Shift, i teraz tni mi sie i skacze nawet w Tier 3 a na poprzednim Firmware wcale sie tutaj nie cieła. Chce poprzedni Firmware, jak to zrobić prosze o instrukcje krok po kroku.

masz sciagniety patch do shifta, tak? to go wywal i zagraj bez niego wtedy mozesz powiedziec czy sie tnie na 3 poziomie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...