Skocz do zawartości

Resident Evil 5


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poza tym Troll i tak jest trudniejszy.

 

Odnośnie upgrejdów to daj Magnum + infinite ammo dla Sheevy to sam zobaczysz jaka ta gra jest super łatwa na profesional.

W każdym razie nie wyobrażam sobie tego przejścia na Professional na perfekt, jak tu ktoś napisał. Nie da się. :P

To JA napisałem;) da się, zapewniam;) Wystarczy "odrobina" samozaparcia. Zaliczanie RE5 zacząłem od poziomu Hard, drugie podejście Pro. Oczywiście solo. Jestem więc żywym dowodem na to, że da się przejść RE5 samemu, na Pro, bez nieskończonej amunicji (żadnej nie wykupiłem i nie zamierzam, szkoda gry:). Gatling Gun i łuk zakupione jedynie w celu zrobienia trophy i tylko wtedy użyte (a dokładniej, na samym początku, gdzie atakuje Nas cała grupa mieszkańców Afryki). Co więcej, każdą walkę z bossem na Pro, da się przejść bez pomocy bazooki. No dobra, prawie każdą, przy walce finałowej poszedłem na łatwiznę... tak, wstydzę się tego...

 

Osobiście dla mnie pierwsza faza walki z Weskerem i Jill, to z całą pewnością najbardziej irytujący moment ostatnich lat. Nie tak jak Kratosi na God Mode (poległem) i Mundus na Dante Must Die (zaliczone:), ale jednak;)

 

A przechodzenie Residenta w coopie z kimś, kto zna się na rzeczy, jest B A J E C Z N I E proste;) (na Pro, bez infinite ammo) THX 4 Platinum;)

Odnośnik do komentarza

wg. mnie zdecydowanie najtrudniejszy na Professionalu jest Ndesu, walka z nim to najbardziej frustrujący moment w grze. Walka "2 on 2" też potrafi po kilku podejściach doprowadzić do stanu wrzenia, ale tutaj paradoksalnie największym przeciwnikiem gracza nie jest Wesker i Jill, tylko ta pierdoła - Sheva :P Niestety grałem solo, ale jak się znajdzie sposób, nawet z partnerką kierowaną przez sztuczną "inteligencję" można bez problemów przetrwać te 7 minut.

Odnośnik do komentarza

Triboy jeszcze mi powiedz że na PRO bez infinite ammo zrobiłeś wszędzie rangi S, bo ja mam na Easy, Normal i Veteran sama porobiłam z nieskończoną amunicją dla S&W Magnum, Sniper Rifle, Shot Gun i ostatnio Rocket Launcher jak przeszłam grę na PRO.

 

Ale żeby tutaj porobić rangi na S to trzeba grac we dwoje najlepiej z kimś dobrym przez internet albo z kimś nawet mniej dobrym ale na wspólnym TV.

 

Posnaniak dzięki za propozycje, na pewno skorzystam.

Odnośnik do komentarza

Poradziłem sobie, ale ndesu mnie wk* do tego stopnia, że gdyby DS3 nie kosztował 150zł już dawno by zwiedził pobliskie ściany. ;P Szkoda, tylko jedna misja i Pr0 byłby zaliczony...

 

A może ktoś pomoże? Poświęcę nawet mój ładny, stary XMB na rzecz nowego, gównianego. :pinch:

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Do ciężarówki tarasującej drogę damy rade, to nie problem, ja lubię grac Sheeva więc na minigunie sobie poradzę. Ale osoba hostująca cały ten chapter musi wciskać idealnie przyciski gdy Ndesu czy muszą to robić obaj gracze? Chodzi mi o momenty gdy Ndesu

1. uderza pięścią,

2. chwyta słup i robi wymachy oraz gdy

3. uderza w ziemie że ta aż się trzęsie.

 

W tej misji (chyba bo nie jestem pewna) nie ma podziału na wciskanie przycisków dla dwóch postaci czy jest. Bo raz widziałam gdzieś przed wciśnięciem przycisku napis która postać ma wcisnąć przycisk, tylko nie pamiętam w której, strzelam że to było tam gdzie atakują motocykliści i zostają zestrzeleni przez ekipę komandosów.

Odnośnik do komentarza
Triboy jeszcze mi powiedz że na PRO bez infinite ammo zrobiłeś wszędzie rangi S, bo ja mam na Easy, Normal i Veteran sama porobiłam z nieskończoną amunicją dla S&W Magnum, Sniper Rifle, Shot Gun i ostatnio Rocket Launcher jak przeszłam grę na PRO.

 

Ale żeby tutaj porobić rangi na S to trzeba grac we dwoje najlepiej z kimś dobrym przez internet albo z kimś nawet mniej dobrym ale na wspólnym TV.

 

Posnaniak dzięki za propozycje, na pewno skorzystam.

rangi s duzo latwiej zrobic samemu, moze z wyjatkiem 5-3 na pro (choc ja zrobilem sam). ndesu trodniej pokonac ze wzgledu na lagi. rozwalka kamienia przy pomocy karabinu graniczy z cudem jak sie gra we 2. dla zrobienia S pomaga wciskanie restartu przez hosta jak sie juz nie daje rady z hp (najlatwiejszy sposoba na level z motorami)

Odnośnik do komentarza
Hmm, w takim razie byłem świadkiem i uczestnikiem Cudu;)

 

Nie Julito, na Pro jeszcze nie atakowałem. Najpierw zagoję rany na psychice;) A jeśli się rzucę na S na Pro, to zapewniam, że zrobię to bez nieskończonej amunicji;)

(żadnej nie wykupiłem i nie zamierzam, szkoda gry:).

Ty masz w miarę szybki internet, do tej pory grałem z ludzmi którzy mają raczej "polskie prędkości" netu :rolleyes: fakt że poszło raczej bezboleśnie. Co do inf ammo to masz rację , zresztą sam widziłeś ile gra daje ammo w Twoje łapy na pro. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy są inne jakieś takie które można przejść całą grę we dwoje, czy to przez internet czy to na jednym TV, o czymś takim marzyłam :) No może nie koniecznie żeby to był horror z poczwarami na widok których zawartość żołądka podchodzi wyżej aż do migdałek ale koncepcja w Resident Evil 5 jest idealna, niech teraz inne firmy biorą przykład z Capcom i niech będzie więcej gier Co-Op.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy są inne jakieś takie które można przejść całą grę we dwoje, czy to przez internet czy to na jednym TV, o czymś takim marzyłam :) No może nie koniecznie żeby to był horror z poczwarami na widok których zawartość żołądka podchodzi wyżej aż do migdałek ale koncepcja w Resident Evil 5 jest idealna, niech teraz inne firmy biorą przykład z Capcom i niech będzie więcej gier Co-Op.

Zgadzam się całkowicie. RE5 dawało mi ogromne ilości funu w coopie!

Oby więcej takich gier!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wpadła platyna, bardzo przyjemna :) Co do najtrudniejszych momentów to z pewnością Jill i Wesker. Ndesu łatwy na pro, poległ za pierwszym razem.

Teraz powoli się wezme za Mercenaries, swoją drogą szkoda że nie dali żadnych trophy do tego. Od ilu pkt jest ocena A, S i SS (ktoś pisał że taka też tam występuje) ?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wpadła platyna, bardzo przyjemna :) Co do najtrudniejszych momentów to z pewnością Jill i Wesker. Ndesu łatwy na pro, poległ za pierwszym razem.

Teraz powoli się wezme za Mercenaries, swoją drogą szkoda że nie dali żadnych trophy do tego. Od ilu pkt jest ocena A, S i SS (ktoś pisał że taka też tam występuje) ?

samo "S" wiem bo, sie scieralem :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...