Skocz do zawartości

Resident Evil 5


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oprócz broni potrzeba w inventory mieć jeszcze 3 różne granaty.

mysle, ze tu jest Pies pogrzebany :)

nie mam ich wszystkich :/ podobnie jak jaj. mialem ich czesc, ale biale zjadlem... teraz znalazlem Zlote to brakuje mi bialego... ,a przeciez mialem ich krocie niespelne pare minut temu. powinno mi zaliczyc, ale jednak nie! trzeba miec wszystko jak na dloni. dzieki, za pomoc.

pozdrawiam graczy :)

aha... moze pod wieczor pomoze mi ktos zdobyc trofea w Versus mode ??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Oprócz broni potrzeba w inventory mieć jeszcze 3 różne granaty.

mysle, ze tu jest Pies pogrzebany :)

nie mam ich wszystkich :/ podobnie jak jaj. mialem ich czesc, ale biale zjadlem... teraz znalazlem Zlote to brakuje mi bialego... ,a przeciez mialem ich krocie niespelne pare minut temu. powinno mi zaliczyc, ale jednak nie! trzeba miec wszystko jak na dloni. dzieki, za pomoc.

pozdrawiam graczy :)

aha... moze pod wieczor pomoze mi ktos zdobyc trofea w Versus mode ??

 

 

Te trofeum mozna w co-op zrobic przed rozpoczeciem misji jesli jeden z zawodnikow ma komplet jajek wystarczy dac drugiej osobie do organizera ona sobie przelozy do inventory i trofeum zaliczone.

Odnośnik do komentarza

Żeby wpadło to trofeum za wszystkie skarby ( treasures )

Musze je mieć w ekwpipunku czy mogę je poprostu sprzedawać, wystarczy, że ja znajdę ? :P

EDIT: A jeszcze jedno, jak pierwsze przejście zalicze zbierając tylko to co wpadło to potem przechodząc na profesional to co już znalazłem będzie znowu na ziemi ? Ewentualnie jeśli chodzi o emblematy na ścianie.

Jak to jest ?

W ogole za pierwszym przejściem da się wszystko zebrac bo jak zacząłem grać to pierwszy skarb wymaga zabicia takiej ilość przeciwników, że nie da razy z obcenym ekwpiunkiem. hm

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

Za kazdym razem jak wlaczytsz od nowa chapter, lub zaczniesz nowa gre to beda tam emblematy i skarby (nawet jesli wczesniej je zebrales). Skarbow mozesz zbierac ile chcesz (w koncu jest z nich kasa). Z emblematami jest tak, ze jak jakis zetrzelisz, zapiszesz gre... i np potem powtorzysz chapter to i tak zestrzelony emblemat bedzie na swoim miejscu, ale NIE musisz go znowu niszczyc bo jest juz zaliczony.

Skarbow (treasures) nie musisz trzymac w "skrzyni". Mozesz je sprzedawac (byc moze zauwazyles, ze jak jakis sprzedasz to nadal mozesz go zobaczyc itd... raz zebrany zostaje w "bazie danych").

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...