Skocz do zawartości

Resident Evil 5


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby upgrade'ować wszystkie giwery do maksimum, to grałem najczęściej chapter 4-1. Jest tam najwięcej skarbów do zebrania i kasy.

A ile razy przeszedłeś ten chapter?

 

triboy: Uncharted uważam za najlepszą grę w jaką kiedykolwiek grałem. Jednak za piątym razem miałem już tej gry dosyć. Musiałoby upłynąć sporo czasu, żebym mógł pozapominać rozstawienia wrogów i ogólnie wszystkiego, żeby granie w to sprawiało mi przyjemność. To samo tyczy się RE5. Brakuje mi 4 trofeów do platyny ale nie będę się katował.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Merc i versus to kopalnia złota jest dopiero ;D, jak się jest dobrym to 2500 punktów można dostać za partyjkę, nie kyo? xD.

 

Te no, a ja to co? :D

W Merc to chyba nawet 3 kafle za S dostaliśmy. Ale generalnie jak już się zna rozkład "czasów" ( takie cuś co czas przedłuża ) i "combo time" to bez problemu można dużo punktów nabić za rangę A lub właśnie S. I na figurki będzie i na infinity ammo, ewentualnie na postacie do versusa:).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Jakie wymienianie się jajkami, najlepsza kasa jest z Ligerów i tyle :) W RE5 jedyne co mnie wkurzyło to łatwa platyna, po której zdobyciu nie ma co robić w grze, a po braku partnera coop na mercs przez dłuższy czas gra przestała mi się podobać całkowicie :/

 

Co nie zmienia faktu, że dopóki miałem z kim grać online było świetnie :)

Odnośnik do komentarza

Who Do You Trust? - dziekuj partnerowi za wszystko jak leci - za leczenie , ratowanie du.py itp.

Masters of Removing - Gdy walczysz z

Jill , musisz z pomoca partnera usunac nadajnik z klaty .Zeby pucharek wpadl partner musi trzymac Jill ,a ty wtedy go zdejmujesz. Nie zaliczalo ci pewnie dlatego ,ze zdejmowales go ,gdy Jill lezala na podlodze.

 

Heart Stopper - zabij Lickera za pomoca QtE ,gdy ten lezy na ziemi.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam trophy the works, zabrałam koleżance broń żeby nie mogła strzelać, podpuściłam grubasa w porcie blisko i rzuciłam w niego Flash Grenade, podbiegłam wcisnęłam kwadrat, koleżanka nie mając broni sama podbiegła i uderzyła grubasa, i trzeci cios zadałam sama znów kwadratem. Naprawdę łatwe trofeum, teraz tylko dokończyć profesional. Najgorszy chapter to ten z samochodem i golemem na końcu, do tego potrzeba stalowych nerwów i dobrego gracza który pomoże bo samej to ciężko było zrobić na Veteran.

Odnośnik do komentarza
Poziom Pro jest przegięty na maksa. Walka z Weskerem/Jill to jakiś obłęd. Kretyn to wymyślił... może gdyby były do kupienia jakieś sensowne pancerze/upgrade'y do nich to byłoby inaczej. O sekcji na motorach i grubasie nawet nie wspomnę. -_-

nie ma w tym nic trudnego, ot sposób trzeba mieć jak na każdego residentowego bossa ;)

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Chris daje się szybko wkopać za drzwi a w tym samym czasie Sheeva chowa się za filarem przed Jill. Chrisem wystarczy uciekać od weskera przez 7 minut i gdy czas minie gra zalicza checkpoint od tego momentu jest już super łatwo. Chris musi podejść do Jill i wcisnąć kwadrat i tak kilka razy aż Jill padnie, no i trzeba unikać jej kontry to najważniejsze bo zabija od razu. Poza tym Troll i tak jest trudniejszy.

 

Odnośnie upgrejdów to daj Magnum + infinite ammo dla Sheevy to sam zobaczysz jaka ta gra jest super łatwa na profesional. Koleżanka kładzie wszystkich jednym strzałem.

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

 

przejscie tej walki zalmuje ok 2 minut i to bez zadnego inf ammo on. bez sensu sobie tak gre psuc. mam czas na pro ponizej 3h bez tego lamerskiego ulatwienia. przejscie gry i tak zajmuje niewiele czasu . z jill walczy sie tylko w pozycji pionowej bez unikow (master of removing). wystarczy wiedziec ile olowiu wpakowac w device ktory ma na sobie. grajac solo jest to jeszcze latwiejsze poniewaz sheva informuje partnera kiedy moze bezpiecznie oderwac paskudztwo (bezpiecznie znaczy za 1 razem). podczas 1 czesci walki kolega z ktorym gralem znalazl takie miejsce aby sie schowac ze jill w zaden sposob go nie wykryla , biegala tylko i strzelala na oslep (jak to on sie wyrazil "jill jest tempa na maxa" xD). weskerowi mozna tylek skopac bardzo szybko (kasujac od razu trophy "bad blood" oraz ukryty skarb), a na jill potrzeba tylko pare kulek i mozna bezpiecznie odrywac. po kontrze nie mozna sie leczyc niestety (przynajmniej ja tak mam). XM co do ort to na to juz nic nie poradze ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pisałam o infinite ammo nie dla tego levelu tylko dla Sheevy ;) i wówczas bardzo łatwo zabija wrogów, szczególnie tych na statku i tych dzikusów. Bardzo polecam, bardzo dobra metoda. Natomiast mi pozostała własnie misja 5-3 z weskerem i jill. Nie mogę jej przejść bo jacyś słabi gracze mi się trafiają, normalnie sama dochodze do momentu walki z bossem nawet lepiej tak bo słabi gracze nie giną po drodze, ale już sama walka z nimi to niestety też nie mam szczęscia sama nie moge bo współpostać ginie często aż nie mam cierpliwości i trafiają mi sie słabi pomocnicy :/ bez względu na to czy gram już Sheeva czy Chrisem, trzeba mieć chyba jakiegoś super farta do gracza. Więc cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza

Nie mówiłem o grze, która jest łatwa z inf ammo tylko o kilku trudniejszych momentach gry. Wesker+Jill już wykminiłem, żeby zaraz po wejściu po schodach odwrócić się i z rocketki dogrzać, potem hydra i po walce. U mnie Sheeva ma łuk, bo jak dam jej cokolwiek innego to stoi i patrzy się jak sroka w gnat zamiast strzelać... :| W inny sposób ta walka jest nie możliwa do wygrania. Jill pod komendą PS3 nie wytrzyma nawet minuty i w sumie właśnie wczoraj byłem tym na tyle sfrustrowany by wysmażyć poprzedni post. ;D

 

Dobra, co z motorami? Nie bardzo wiem co robić kiedy ten troll wyczaruje z ziemi kulę. Za pierwszym razem sru w beczkę i po sprawie, a za kolejnym? Nie, nie chce mi się zaglądać na gamefaqs. :P W każdym razie nie wyobrażam sobie tego przejścia na Professional na perfekt, jak tu ktoś napisał. Nie da się. :P

 

---

 

Jak Ci się nudzi wieczorami Julita to możesz mi pomóc z korytarzem (dwa robale, dwa minigunowe ludki, masa hołoty) w bodajże 6-2, a ja w tej misji. ;) Niestety tylko jako Chriss bo nie mogę się przyzwyczaić do tej kamery z drugiej strony.

Jakby co to: berion_

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...