Skocz do zawartości

Resident Evil 5


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jajca zaliczają się do broni? Czy trofeum za wszystkie bronie wpadnie?

Jak dużo energii zabiera zgniłe jajo? Wystarczy wcześniej zmiękczyć jakiegoś majini czy trzeba zasadzić headshota?

 

Khadgar: Graj z kimkolwiek. Nie znajdziesz osób chętnych do versusa bo mało kto kupił ten dodatek. Swoją drogą myślałem, że Capcom poszedł po rozum do głowy i udostępnił dodatek wraz z nowym patchem.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Czy jajca zaliczają się do broni? Czy trofeum za wszystkie bronie wpadnie?

Jak dużo energii zabiera zgniłe jajo? Wystarczy wcześniej zmiękczyć jakiegoś majini czy trzeba zasadzić headshota?

 

Khadgar: Graj z kimkolwiek. Nie znajdziesz osób chętnych do versusa bo mało kto kupił ten dodatek. Swoją drogą myślałem, że Capcom poszedł po rozum do głowy i udostępnił dodatek wraz z nowym patchem.

Hmm jakby tak zrobili to by niezła burza na forach była, wszyscy którzy by go kupili czuliby się pokrzywdzeni : p

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pierwszy raz przechodzę gre na Amator, potem będzie Normal i na końcu Weteran. Tak wiec mam kilka pytań, czy po przejściu gry pierwszy raz aby np. dokapować bronie trophy będe mogła wskoczyć do dowolnego chaptera np. poszukać skarbów w Chapter 4-2 a nie grać od początku.

 

Czy gdy przejdę na Easy to dostane nieskończone bronie w trybie Normal i Weteran, czy będę musiała przechodzić te dwa poziomy trudności tak jakbym grała od początku? Czyli bez niczego. Jeśli np. dostane nieskończoną amunicje na Easy to jest ona do wykorzystania tylko na Easy, a żeby mieć też na Weteran to trzeba też skończyć na weteran.

Odnośnik do komentarza

Skończyłam już gre i dostałam nieskończoną amunicje do strzelby M3, dość silna była więc mi się spodobała że też kilku przeciwników na raz uśmiercała. Teraz mam pytanie, jak dalej grać? Wybrać następny poziom trudności, bo chciałam wypróbować nieskończoną amunicje i wybrałam jakiś poziom i nagle zniknęła opcja New Game +

Odnośnik do komentarza
Skończyłam już gre i dostałam nieskończoną amunicje do strzelby M3, dość silna była więc mi się spodobała że też kilku przeciwników na raz uśmiercała. Teraz mam pytanie, jak dalej grać? Wybrać następny poziom trudności, bo chciałam wypróbować nieskończoną amunicje i wybrałam jakiś poziom i nagle zniknęła opcja New Game +

 

 

Możesz zagrać w trybie Professional, w tej części (w przeciwieństwie do RE4) wszystko przechodzi z innego poziomu trudności jeżeli chodzi o bronie

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie mogę wybrać nowego poziomu, a grę mam już ukończoną. Wcześniej zaraz po skończeniu pojawiła się opcja New Game + ale zniknęła i teraz mam jedynie Continue.

 

I czy jest jakiś poradnik gdzie czego szukać, gdzie są skarby itp. i jak się dostać do niektórych miejsc, bo jak stoję na dachu na targu to chyba mogę przerzucić Sheeve do miejsca gdzie stoi skrzynia ale ona nie chce skakać. I jeszcze jak można odblokować nieskończone bronie dla innych broni bo teraz mam jedynie shot guna a chciałabym Magnum. Albo nawet Grenade laucher.

Odnośnik do komentarza

Continue oznacza, że będziesz kontynuować grę na tym poziomie jaki wybrałaś poprzednio. Jeżeli chcesz go zmienić, wejdź w Chapter Select, tam możesz sobie wybrać jeszcze raz chapter i poziom trudności wyższy/niższy.

 

Edit:

Masz rację Labtec, mój błąd. W tym menu byłem tylko raz, po skończeniu gry. Przed chwilą sprawdziłem, emblematy potrzebne są do odblokowania figurek, a opcja wykupienia nieskończonego ammo pojawia się za kompletny upgrade danej broni.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza
No właśnie nie mogę wybrać nowego poziomu, a grę mam już ukończoną.

Żeby odblokować Professional nie trzeba czasem przejść gry na Veteranie?

 

Wcześniej zaraz po skończeniu pojawiła się opcja New Game + ale zniknęła i teraz mam jedynie Continue.

No bo już zaczęłaś nową grę, jaki to problem jak możesz skakać między chapterami i poziomem trudności. Jak dasz to Continue, to wszystko z poprzedniej gry będziesz miała.

 

 

 

I czy jest jakiś poradnik gdzie czego szukać, gdzie są skarby itp. i jak się dostać do niektórych miejsc, bo jak stoję na dachu na targu to chyba mogę przerzucić Sheeve do miejsca gdzie stoi skrzynia ale ona nie chce skakać.

Ekhm, gamefaqs.com?

 

Albo Grenade Launcher

O ile pamiętam do granatnika nie da rady kupić inf ammo. Pozostałe bronie trzeba dopakować na maksa i upgrade'ować za punkty.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Pkt. dostaje się po każdym rozdziale - ich ilość zależy od rangi i poziomu trudności na jakim się grało.

Np. za każdy rozdział na Prof. z końcową rangą S dostaniesz 2500 pkt.

Prócz tego chyba jest też za Mercenaries i na 100% grając w Versus.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Siema.Poszukuję osoby, która pomogłaby powymieniać się rotten eggami i dzięki temu zdobyc sporo kasy.Pomóżcie;)

To jest chyba najlepsze rozwiązanie bo, żeby ulepszyć wszystkie bronie trzeba wcześniej zdobyć grube miliony. Jest to po prostu chore. Ja bym się na to pisał ale na allegro gra poszła szybciej niż myślałem i jutro muszę wysłać. To trofeum jest bez sensu bo komu by się chciało przechodzić grę 10 razy, żebyy uzbierać tą sumę. Chyba wszyscy stosują tego cheata. A headshot podczas skoku to kwestia szczęścia. Choć i tak jest większe prawdopodobieństwo niż w MotorStormie, w którym trzeba wygrać wyścig różnicą 1/10 sekundy. Kwestia przypadku. Nie ma to nic wspólnego z umiejętnościami gracza.

Odnośnik do komentarza
To trofeum jest bez sensu bo komu by się chciało przechodzić grę 10 razy, żebyy uzbierać tą sumę. Chyba wszyscy stosują tego cheata.

Wszystko zależy od tego jak bardzo podoba Ci się gra. DMC przeszedłem 10 razy, na wszystkich poziomach trudności. Mój brat MGS'a zaliczył 12 razy. Z nowszych, Uncharted 7 razy, Resistance 1/2 w sumie chyba z 9 razy. Nie wszystko przelicza się na trophy;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...