Skocz do zawartości

Resident Evil 5


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pisałem już w temacie online. Szukam dwóch chętnych do zrobienia pucharków za wygranie 30 meczów w Team Slayers i Team Survivors. Robimy tak: ja z kumplem wygrywam jeden mecz i następnie druga drużyna wygrywa kolejny mecz i tak na zmianę, aż wszystkim graczom wpadną pucharki. Możemy grać od poniedziałku 1 listopada.

 

dołączam...

 

dostępny:

od środy godz. 20:00 - do piątku godz. 16:00

 

no chyba, ze jesteście juz gdzieś w połowie i pewnie mnie sie nie uda w takim razie "bez komentarza"?/.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wbiliśmy Team Slayers, ja zaczynałem praktycznie od zera, Joker wraz z kolegą mieli w tym momencie ok 19 zwycięstw, ale nasz fajny sposób sprawił że mi wpadło po ok 7 razach pózniej niz Jokerowi. Dzisiaj zaczynamy Team Survivors, gdzie wsyscy jesteśmy praktycznie na początku. Jak będzie miejsce to zapraszamy :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

tak z ciekawości tu zaglądam i powiem Wam, że zastanawiam się nad dwoma rzeczami... kto w ogóle chce grać w tą grę i komu chce się ją masterować na platynę (bez urazy); przyznam szczerze, że jako człowiek przez długi czas niegrający wcale, lub grający okazjonalnie, nie zaznajomiłem się z poczatkiem serii (ps3 jest moją pierwszą konsolą od czasu pegazusa); RE5G uważam za swój najgorszy zakup w całej mojej "karierze" gracza; tempo tej gry przypomina mi oglądanie brazylijskiej telenoweli na polsacie - nie tylko wszystko jest wolne, ślamazarne i z dynamiką oscylująca w okolicach punktu 0 [zero], ale jeszcze przerywane jakimiś bezsensownymi dialogami... kumplel mnie ostrzegał, że 'gra trąci myszką' ale pomyślałem, że trzeba spróbować legendarnej serii, przy okazji złapać łatwą platynkę; a tu wtopa...

 

w każdym razie co do samych trofeów - na początku miałem aspiracje do platyny, podszedłem do niej z dużą dozą zaufania i pierwszy chapter nawet się spodobał (klimat), ale potem zacząłem zasypiać; chciałem wbić trofika za przejście i odpuścić, ale stało się to już w piątym chapterze, gdzie nie mam aspiracji grać dalej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...